Contacts
- Adamcová Zdeňka [referent]
- Andresová Blanka [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení rozpočtu a financování]
- Antošová Helena [referent]
- Arandjičová Sandra [referent]
- Ašenbrenerová Gabriela [referent]
- Babická Alena [referent]
- Baierová Ivana [referent]
- Balvínová Květuše [referent]
- Barák Karel [referent]
- Barátová Miroslava
- Bárta Jiří [referent]
- Bartáková Pavlína [referent]
- Bartoňová Zdeňka [referent]
- Bartošová Michaela [referent]
- Baťková Dana [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení veřejnosprávní finanční kontroly]
- Bednář Jindřich [referent]
- Belej Radek [zastupitel] [Zastupitelstvo kraje]
- Benda Petr [radní] [Rada]
- Bendlová Monika [referent]
- Bergmannová Hana [vedoucí oddělení, pověřena zastupováním vedoucí oddělení stavebního řádu]
- Bernas Mirko [radní] [Rada]
- Beyblová Soňa [referent]
- Bezděková Jana [referent]
- Bischoffiová Jana [referent]
- Brázda Petr [zastupitel] [Zastupitelstvo kraje]
- Brázda Petr [referent]
- Bubeníček Oldřich [zastupitel] [Zastupitelstvo kraje]
- Budjač René [radní, uvolněný člen zastupitelstva] [Zastupitelstvo kraje]
- Burian Tomáš [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení životního prostředí]
- Čermák Jan [radní] [Rada]
- Černá Jana [nezařazeno, sekretariát JUDr. Lavičky a p. Husáka]
- Černá Jana [nezařazeno, sekretariát p. Husáka a JUDr. Lavičky]
- Černá Michaela [nezařazeno, sekretariát p. Vonky]
- Černá Michaela [nezařazeno, sekretariát p. Vonky]
- Doležal Vlastimil [zastupitel, neuvolněný člen zastupitelstva] [Zastupitelstvo kraje]
- Dostál Stanislav [vedoucí odboru, vedoucí odboru ekonomického]
- Doubrava Jaroslav [zastupitel] [Zastupitelstvo kraje]
- Drlý Ladislav [zastupitel] [Zastupitelstvo kraje]
- Dudová Martina [referent]
- Dvorská Alena [referent]
- Fajfrová Jana [nezařazeno, sekretariát Ing.Budjače a MUDr.Záhorského]
- Fajfrová Jana [nezařazeno, sekretariát Ing.Budjače a MUDr.Záhorského]
- Fiala Petr [zastupitel] [Zastupitelstvo kraje]
- Fišera Arno [náměstek hejtmana] [Rada]
- Foldyna Jaroslav [zastupitel] [Zastupitelstvo kraje]
- Franěk Jindřich [vedoucí odboru, vedoucí odboru dopravy a silničního hospodářství]
- Hajšman Pavel [vedoucí oddělení, vedoucí Oddělení fondů a programů EU]
- Harašta Štěpán [vedoucí odboru, vedoucí odboru školství, mládeže a tělovýchovy]
- Haškovcová Olga [zastupitel] [Zastupitelstvo kraje]
- Hejnová Simona [vedoucí odboru, vedoucí odboru legislativně-právního]
- Hlinka Jiří [zastupitel] [Zastupitelstvo kraje]
- Hofmann Václav [zastupitel] [Zastupitelstvo kraje]
- Holečková Marcela [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení grantových schémat a fondů EU]
- Holíková Vlasta [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení ekonomiky státních financí]
- Hoskovcová Jana [nezařazeno, sekretariát Ing. Koudy a p. Terbera]
- Hoskovcová Jana [nezařazeno, sekretariát Ing. Koudy a p.Terbera]
- Hrebičková Olga [zastupitel] [Zastupitelstvo kraje]
- Husák Petr [zastupitel] [Zastupitelstvo kraje]
- Jakubec Petr [radní] [Rada]
- Janovská Jiřina [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení pžezkumu hospodaření obcí]
- Jelínek Jan [vedoucí odboru, vedoucí odboru informatiky a organizačních věcí]
- Jeníčková Hana [zastupitel] [Zastupitelstvo kraje]
- Jeníčková Lenka [zastupitel] [Zastupitelstvo kraje]
- Jeřábek Jakub [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení dopravní obslužnosti kraje]
- Johnová Iva [vedoucí odboru, vedoucí odboru kontroly]
- Kadlecová Zuzana [vedoucí odboru, vedoucí odboru regionálního rozvoje]
- Kassal Aleš [zastupitel] [Zastupitelstvo kraje]
- Klika Martin [zastupitel] [Zastupitelstvo kraje]
- Kohout Jiří [referent]
- Komínek Jaroslav [zastupitel] [Zastupitelstvo kraje]
- Končel František [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení veřejných zakázek]
- Konopásek Aleš [vedoucí odboru, vedoucí odboru kanceláře hejtmana]
- Körner Stanislav [vedoucí oddělení, vedoucí oddělenídopravně-správních agend]
- Kotlíková Kateřina [referent]
- Kouda Pavel [náměstek hejtmana] [Rada]
- Kovářová Zdeňka [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení personálních věcí a vzdělávání]
- Kozák Rudolf [zastupitel] [Zastupitelstvo kraje]
- Krampera Stanislav [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení hospodářské správy]
- Krčmárik Karel [zastupitel] [Zastupitelstvo kraje]
- Krejza Tomáš [vedoucí oddělení, pověřený vedením oddělení informatiky]
- Krunčíková Ida [nezařazeno]
- Krydlová Taťána [vedoucí odboru, vedoucí odboru životního prostředí a zemědělství]
- Kříž Tomáš [zastupitel] [Zastupitelstvo kraje]
- Kubal Josef [zastupitel] [Zastupitelstvo kraje]
- Kuráňová Jana [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení památkové péče]
- Kuszniruková Jaroslava [vedoucí odboru, pověřena vedením odboru]
- Kvapilová Diana [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení zemědělství]
- Laňková Klára [vedoucí oddělení]
- Lavička Zdeněk [zastupitel] [Zastupitelstvo kraje]
- Lavičková Jana [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení sociálně-zdravotní správy]
- Lísalová Ivetta [nezařazeno, sekretariát odboru kanceláře hejtmana]
- Lízlová Lenka [zastupitel] [Zastupitelstvo kraje]
- Macík Josef [zastupitel] [Zastupitelstvo kraje]
- Mach Jiří [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení humanitních činností]
- Matěchová Eva [referent]
- Mezian Hassan [zastupitel] [Zastupitelstvo kraje]
- Michálek Petr [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení pozemních komunikací]
- Milerová Květoslava [vedoucí odboru, vedoucí odboru správních činností a Krajský živnostenský úřad]
- Mojžíš Petr [zastupitel] [Zastupitelstvo kraje]
- Mojžíšková Alice [nezařazeno]
- Nétek Josef [zastupitel] [Zastupitelstvo kraje]
- Novák Petr [vedoucí odboru, vedoucí odboru kultury a památkové péče]
- Novotná Jolana [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení územního plánování]
- Novotný Karel [zastupitel] [Zastupitelstvo kraje]
- Pémová Jitka [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení sociálně-zdravotní péče]
- Perna Ivo [zastupitel] [Zastupitelstvo kraje]
- Pikal Jaroslav [zástupce ředitele, zástupce ředitele KÚ]
- Pípal Petr [zastupitel] [Zastupitelstvo kraje]
- Ploner František [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení všeobecné kontroly a stížností]
- Poloncarzová Hana [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení organizací a koncepcí]
- Pospíšilová Milena [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení organizačního]
- Poupalová Ludislava [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení správního]
- Rybák Stanislav [zastupitel] [Zastupitelstvo kraje]
- Ryšánková Jana [radní] [Rada]
- Ryšavý Petr [zastupitel] [Zastupitelstvo kraje]
- Seifert Josef [zastupitel] [Zastupitelstvo kraje]
- Severa Petr [vedoucí odboru, vedoucí odboru sociálních věcí a zdravotnictví]
- Scheuflerová Anna [nezařazeno, sekretariát Ing. Fialy]
- Scheuflerová Anna [nezařazeno, sekretariát Ing. Fialy]
- Schubertová Dita [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení krajský živnostenský úřad]
- Schwarz Bronislav [zastupitel] [Zastupitelstvo kraje]
- Smrčka Jiří [vedoucí odboru, vedoucí odboru investičního]
- Soukupová Jana [nezařazeno, Vedoucí oddělení spisové a archivní služby]
- Stádník Jindřich [zastupitel] [Zastupitelstvo kraje]
- Stehlík Stanislav [zastupitel] [Zastupitelstvo kraje]
- Strakoš Martin [zastupitel] [Zastupitelstvo kraje]
- Svoboda Josef [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení regionálního rozvoje]
- Šimák Jindřich [vedoucí odboru, vedoucí odboru majetku]
- Šimáková Pavla [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení účetnictví]
- Škařupová Martina [vedoucí útvaru, vedoucí útvaru interního auditu]
- Špičák Bronislav [zastupitel] [Zastupitelstvo kraje]
- Štrymplová Hana [nezařazeno]
- Šulc Jiří [radní] [Rada]
- Šváchová Zdeňka [nezařazeno, sekretariát JUDr. France]
- Švec Jaroslav [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení správních činností]
- Švehlová Zdenka [vedoucí odboru, vedoucí odboru územního plánování a stavebního řádu]
- Tachecí Josef [zastupitel] [Zastupitelstvo kraje]
- Terber Antonín [zastupitel, uvolněný člen zastupitelstva] [Zastupitelstvo kraje]
- Teufl Zdeněk [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení investic a údržby majetku kraje]
- Tlustá Magdaléna [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení právního]
- Truhlářová Simona [nezařazeno]
- Tschakert Jiří [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení evidence a účtování majetku]
- Tulisová Ivanka [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení přestupků a kontroly]
- Týlová Hana [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení služeb a koordinace]
- Vacek Miroslav [vedoucí oddělení, pověřen vedením oddělení]
- Vajcová Jaroslava [referent]
- Válka Jiří [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení cestovního ruchu]
- Vaňhová Jana [hejtman, hejtmanka] [Hejtman]
- Vávrová Helena [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení rozpočtu a výkaznictví obcí]
- Veltruský Václav [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení ochrany životního prostředí a udržitelného rozvoje]
- Vlaháčová Soňa [referent]
- Vokatý Zdeněk [zastupitel] [Zastupitelstvo kraje]
- Vonka Radek [radní] [Rada]
- Waicová Dagmar [zastupitel] [Zastupitelstvo kraje]
- Zemaník Milan [ředitel úřadu] [ředitel Krajského úřadu]
- Zíka Tomáš [zastupitel] [Zastupitelstvo kraje]
last change: syncCzp, 10.04.2012 14:40:10