Kontaktní osoby
- Abelová Jitka [nezařazeno, Vedoucí techniků provozu] [Oddělení techniků provozu]
- Adámek Jaroslav [Technik střediska Klatovy II] [Středisko Klatovy II]
- Aichingerová Zita [nezařazeno, Referent nákupu] [Oddělení nákupu]
- Anton Miroslav [nezařazeno, Koordinátor mediálních aktivit] [Útvar náměstka GŘ]
- Babková Hana [nezařazeno, Inspektor silnic KT] [Oddělení přípravy a realizace staveb okresu Klatovy]
- Balvínová Lenka [Technik pro pozemky PJ] [Oddělení přípravy a realizace staveb okresu Plzeň-jih]
- Berdis Martin [nezařazeno, Vedoucí střediska Stříbro] [Středisko Stříbro]
- Berdisova Radka [nezařazeno, Technik pro pozemky TC] [Oddělení přípravy a realizace staveb okresu Tachov]
- Beroušek Václav [nezařazeno, Vedoucí provozního střediska okresu Plzeň-sever] [Provozní středisko okres Plzeň sever]
- Bittner Martin [nezařazeno, Vedoucí střediska Rokycany] [Středisko Rokycany]
- Blažková Eva [Vedoucí útvaru interního auditu] [Útvar interního auditu]
- Blažková Miloslava [nezařazeno, Provozní technik PJ KT] [Oddělení techniků provozu]
- Brož Stanislav [informatik, Vedoucí oddělení ICT] [Oddělení IT]
- Březinová Kamila [nezařazeno, Administrátor veřejné zakázky] [Oddělení veřejných zakázek]
- Cigler Pavel [Referent dopravy] [Provozně investiční oddělení]
- Čermák František [Vedoucí střediska Domažlice] [Středisko Domažlice]
- Červenková Ladislava [nezařazeno, Interní auditor] [Útvar interního auditu]
- Dlesková Hana [nezařazeno, Vedoucí oddělení správa rozpočtu] [Oddělení správy rozpočtu]
- Dobrá Petra [nezařazeno, Vedoucí střediska Přeštice] [Středisko Přeštice]
- Doležal Miroslav [ředitel organizace, Generální ředitel] [Generální ředitel]
- Dubová Alena [nezařazeno, Finanční účetní] [Oddělení účetnictví]
- Faiferová Kateřina [nezařazeno, Referent dopravy] [Provozně investiční oddělení]
- Fait Daniel [nezařazeno, Vedoucí střediska Plzeň-město] [Středisko Plzeň-město]
- Faulhammerová Martina [referent, Technik plánování a rozvoje] [Technický útvar]
- Flax Miroslav [Inspektor silnic KT] [Oddělení přípravy a realizace staveb okresu Klatovy]
- Fojtík Pavel [Manažer ISM] [Oddělení BOZP a managementu kvality]
- Franěk Pavel [referent, Inspektor mostů KT] [Oddělení přípravy a realizace staveb okresu Klatovy]
- Frouzová Marcela [nezařazeno, Technik střediska Přeštice] [Středisko Přeštice]
- Fuks Jiří [nezařazeno, Vedoucí oddělení pro přípravu a realizaci mostů] [Oddělení pro přípravu a realizaci mostů]
- Gashi Čabradová Ludmila [nezařazeno, Referent lidských zdrojů] [Oddělení personalistiky a mezd]
- Grohoľová Hana [nezařazeno, Vedoucí oddělení účetnictví] [Oddělení účetnictví]
- Gruberová Diana [nezařazeno, Referent dopravy] [Provozně investiční oddělení]
- Hafnerová Alžběta [Inspektor silnic DO] [Oddělení přípravy a realizace staveb okresu Domažlice]
- Hasmanová Kristina [nezařazeno, Inspektor silnic PM] [Oddělení přípravy a realizace staveb okresu Plzeň-město]
- Havlán František [nezařazeno, Správce ICT] [Oddělení IT]
- Heidenreichová Jitka [nezařazeno, Inspektor silnic RO] [Oddělení přípravy a realizace staveb okresu Rokycany]
- Hejsková Jana [nezařazeno, Inspektor silnic TC] [Oddělení přípravy a realizace staveb okresu Tachov]
- Heřman Václav [nezařazeno, Inspektor silnic TC] [Oddělení přípravy a realizace staveb okresu Tachov]
- Hlavatá Kateřina [nezařazeno, Administrátor veřejné zakázky] [Oddělení veřejných zakázek]
- Hlinka Radovan [nezařazeno, Inspektor mostů PJ] [Oddělení přípravy a realizace staveb okresu Plzeň-jih]
- Hnojská Alena [nezařazeno, Technik střediska Domažlice] [Středisko Domažlice]
- Hnojský Marek [nezařazeno, Technik pro přípravu a realizaci mostů] [Oddělení pro přípravu a realizaci mostů]
- Hofrajterová Petra [Technik střediska Seč] [Středisko Seč]
- Holman Karel [nezařazeno, Správce ICT] [Oddělení IT]
- Horejš Tomáš [nezařazeno, Technik hlavních a mimořádných mostních prohlídek] [Oddělení pro přípravu a realizaci mostů]
- Hrkal Vít [Vedoucí střediska Tachov] [Středisko Tachov]
- Hrušková Helena [Skladová účetní DO] [Oddělení účetnictví]
- Hudač Jan [vedoucí oddělení, Vedoucí oprav a dílen KT] [Provozní středisko okres Klatovy]
- Huml Josef [nezařazeno, Technik péče o zeleň] [Středisko péče o zeleň]
- Chaloupková Renata [nezařazeno, Technik správy pozemků] [Úsek pro přípravu a realizaci silničních staveb]
- Chroustová Jaroslava [Technik pro pozemky KT] [Oddělení přípravy a realizace staveb okresu Klatovy]
- Chválová Jitka [referent, Skladová účetní TC] [Oddělení účetnictví]
- Janotová Tatiana [nezařazeno, Provozní technik TC DO] [Oddělení techniků provozu]
- Jaroš Zbyněk [Vedoucí střediska Kralovice I] [Středisko Kralovice I]
- Jílková Simona [Hlavní skladová účetní] [Oddělení účetnictví]
- Jůn Martin [Vedoucí střediska Sušice II] [Středisko Sušice II]
- Kadlec Jan [nezařazeno, Technik péče o zeleň] [Středisko péče o zeleň]
- Kadlec Radek [nezařazeno, Vedoucí přípravy a realizace staveb KT] [Oddělení přípravy a realizace staveb okresu Klatovy]
- Kalčík Jan [nezařazeno, Technik střediska Kdyně] [Středisko Kdyně]
- Karlová Vlasta [nezařazeno, Technik střediska Rokycany] [Středisko Rokycany]
- Kašpar Miroslav [nezařazeno, Technik péče o zeleň] [Středisko péče o zeleň]
- Kašparová Jana [nezařazeno, Vedoucí oddělení integrovaného systému managemetu] [Oddělení BOZP a managementu kvality]
- Kliková Eva [Technik střediska Vochov] [Středisko Vochov]
- Klimentová Monika [nezařazeno, Vedoucí přípravy a realizace staveb DO] [Oddělení přípravy a realizace staveb okresu Domažlice]
- Kloučková Iveta [nezařazeno, Provozní technik PS RO PM] [Oddělení techniků provozu]
- Knedlík Michal [Vedoucí dilen a oprav PS] [Provozní středisko okres Plzeň sever]
- Knopf Jiří [nezařazeno, Technik střediska Horšovský Týn] [Středisko Horšovský Týn]
- Königová Marcela [nezařazeno, Inspektor silnic PJ] [Oddělení přípravy a realizace staveb okresu Plzeň-jih]
- Kostolanská Ivana [Administrativní a spisový pracovník] [Útvar náměstka GŘ]
- Kotrcová Lenka [nezařazeno, Technik střediska Tachov] [Středisko Tachov]
- Kraus Karel [nezařazeno, Vedoucí provozního střediska okresu Klatovy] [Provozní středisko okres Klatovy]
- Kroftová Kateřina [nezařazeno, Referent provozu] [Provozní útvar]
- Krpálková Šárka [nezařazeno, Technik plánování a rozvoje] [Technický útvar]
- Kubovec Rostislav [referent, Vedoucí oprav a dilen DO] [Provozní středisko okres Domažlice]
- Kučera Jan [nezařazeno, Právník] [Právní oddělení]
- Kumpan Jan [nezařazeno, Vedoucí střediska Stod] [Středisko Stod]
- Kumpan Michal [nezařazeno, Vedoucí střediska Horšovský Týn] [Středisko Horšovský Týn]
- Kuncová Simona [nezařazeno, Technik přípravy a realizace staveb RO] [Oddělení přípravy a realizace staveb okresu Rokycany]
- Kunzendörfer Martin [nezařazeno, Vedoucí střediska Kralovice II] [Středisko Kralovice II]
- Kurtin Lukáš [Vedoucí provozního střediska okresu Rokycany a Plzeň-město] [Provozní středisko okres Rokycany Plzeň-město]
- Kvardová Ludmila [referent, Vedoucí oddělení veřejných zakázek] [Oddělení veřejných zakázek]
- Levý Lukáš [nezařazeno, Technik přípravy a realizace staveb PS] [Oddělení přípravy a realizace staveb okresu Plzeň-sever]
- Lhotáková Simona [nezařazeno, Referent nákupu] [Oddělení nákupu]
- Lukeš Karel [Technik střediska Horažďovice] [Středisko Horažďovice]
- Majdlová Karolína [nezařazeno, Personalistka a mzdová účetní] [Oddělení personalistiky a mezd]
- Majer Jaroslav [Vedoucí střediska Klatovy II] [Středisko Klatovy II]
- Marešová Jitka [nezařazeno, Technik přípravy a realizace staveb DO] [Oddělení přípravy a realizace staveb okresu Domažlice]
- Martinovská Lenka [nezařazeno, Finanční účetní] [Oddělení účetnictví]
- Mašková Jana [nezařazeno, Technik střediska Stod] [Středisko Stod]
- Mašková Milena [Technik pro pozemky RO] [Oddělení přípravy a realizace staveb okresu Rokycany]
- Matějková Eva [Personalistka a mzdová účetní] [Oddělení personalistiky a mezd]
- Mencl Miroslav [vedoucí oddělení, Vedoucí dílen a oprav PJ] [Provozní středisko okres Plzeň jih]
- Meniecová Ivana [Technik střediska Kralovice II] [Středisko Kralovice II]
- Míka Marek [nezařazeno, Investiční technik] [Provozně investiční oddělení]
- Mrázová Jana [nezařazeno, Vedoucí přípravy a realizace staveb RO] [Oddělení přípravy a realizace staveb okresu Rokycany]
- Mrkvan Radek [nezařazeno, Inspektor mostů RO] [Oddělení přípravy a realizace staveb okresu Rokycany]
- Musilová Alžběta [nezařazeno, Vedoucí přípravy a realizace staveb TC] [Oddělení přípravy a realizace staveb okresu Tachov]
- Nedvěd Michal [nezařazeno, Vedoucí přípravy a realizace staveb PM] [Oddělení přípravy a realizace staveb okresu Plzeň-město]
- Ondrejková Ivana [nezařazeno, Skladová účetní KT] [Oddělení účetnictví]
- Otýsová Lucie [nezařazeno, Referent provozu] [Provozní útvar]
- Pancová Monika [Vedoucí střediska Úněšov] [Středisko Uněšov]
- Parouzová Dagmar [Vedoucí střediska Seč] [Středisko Seč]
- Peckertová Soňa [referent, Technik přípravy a realizace staveb PJ] [Oddělení přípravy a realizace staveb okresu Plzeň-jih]
- Pešťák Jiří [Technik střediska Sušice II] [Středisko Sušice II]
- Petrovičová Martina [nezařazeno, Správce ICT] [Oddělení IT]
- Plecitá Ivana [Technik pro pozemky PM] [Oddělení přípravy a realizace staveb okresu Plzeň-město]
- Plundrich Milan [nezařazeno, Inspektor mostů PS] [Oddělení přípravy a realizace staveb okresu Plzeň-sever]
- Počátecký Pavel [nezařazeno, Technik střediska Radnice] [Středisko Kařez]
- Podhůrský Michal [nezařazeno, Technik střediska Klatovy I] [Středisko Klatovy I]
- Pospíšková Lucie [Vedoucí střediska Kařez] [Středisko Kařez]
- Pulchart Milan [nezařazeno, Vedoucí střediska Vochov] [Středisko Vochov]
- Rubášová Romana [nezařazeno, Technik přípravy a realizace staveb KT] [Oddělení přípravy a realizace staveb okresu Klatovy]
- Rut Martin [nezařazeno, Vedoucí střediska Planá] [Středisko Planá u M. Lázní]
- Ryšánková Markéta [nezařazeno, Asistentka GŘ, referent rozvoje lidských zdrojů] [Generální ředitel]
- Řepík František [Vedoucí střediska Horažďovice] [Středisko Horažďovice]
- Sádlová Vladimíra [Vedoucí oddělení personalistiky a mezd] [Oddělení personalistiky a mezd]
- Ságlová Jana [nezařazeno, Technik střediska Stříbro] [Středisko Stříbro]
- Sedlák Jiří [Technik střediska Úněšov] [Středisko Uněšov]
- Sedláková Monika [nezařazeno, Technik střediska Dvorec] [Středisko Dvorec]
- Seifertová Monika [nezařazeno, Projektový manažer] [Technický útvar]
- Schleissová Renáta [nezařazeno, Finanční účetní] [Oddělení účetnictví]
- Sikytová Milada [Finanční účetní] [Oddělení účetnictví]
- Sklenářová Petra [nezařazeno, Finanční účetní] [Oddělení účetnictví]
- Skřivan Jaroslav [nezařazeno, Inspektor mostů DO] [Oddělení přípravy a realizace staveb okresu Domažlice]
- Sládek Josef [nezařazeno, Vedoucí dilen a oprav RO + PM] [Provozní středisko okres Rokycany Plzeň-město]
- Slachová Iveta [nezařazeno, Technik pro pozemky PS] [Oddělení přípravy a realizace staveb okresu Plzeň-sever]
- Slámová Jitka [nezařazeno, Skladová účetní PS] [Oddělení účetnictví]
- Slapnička Jiří [Vedoucí provozního střediska okresu Tachov] [Provozní středisko okres Tachov]
- Spisarová Hana [Technik přípravy a realizace staveb TC] [Oddělení přípravy a realizace staveb okresu Tachov]
- Stančo Sabina [nezařazeno, Inspektor silnic PS] [Oddělení přípravy a realizace staveb okresu Plzeň-sever]
- Stašek Petr [nezařazeno, Správce budov] [Provozně investiční oddělení]
- Stieber David [Projektový manažer] [Technický útvar]
- Straková Veronika [nezařazeno, Technik střediska Sušice I] [Středisko Sušice I]
- Stráníková Gabriela [nezařazeno, Ředitel obchodního úseku a pověřená vedením právního oddělení] [Úsek obchodní]
- Strejc Václav [nezařazeno, Vedoucí střediska Dvorec] [Středisko Dvorec]
- Suchardová Drahuše [Technik střediska Vysočany] [Středisko Vysočany u Tachova]
- Sušický Miroslav [vedoucí útvaru, Vedoucí provozního střediska okresu Domažlice] [Provozní středisko okres Domažlice]
- Svačina Stanislav [nezařazeno, Vedoucí provozního střediska okresu Plzeň-Jih] [Provozní středisko okres Plzeň jih]
- Svoboda Stanislav [referent, Vedoucí oprav a dílen TC] [Provozní středisko okres Tachov]
- Šašek Jan [nezařazeno, Vedoucí střediska Vochov] [Středisko Vochov]
- Šíma Radek [nezařazeno, Provozní ředitel] [Provozní útvar]
- Široká Vendulka [Technik střediska Kralovice I] [Středisko Kralovice I]
- Šleisová Ilona [nezařazeno, Technik péče o zeleň] [Středisko péče o zeleň]
- Šmídová Renáta [nezařazeno, Právník] [Právní oddělení]
- Špatenková Renata [nezařazeno, Právník] [Právní oddělení]
- Štětka Ladislav [nezařazeno, Technický náměstek pro přípravu a realizaci silničních staveb] [Úsek pro přípravu a realizaci silničních staveb]
- Štokr Josef [nezařazeno, Skladový účetní RO] [Oddělení účetnictví]
- Tomášková Monika [nezařazeno, Vedoucí oddělení nákupu] [Oddělení nákupu]
- Tůmová Monika [nezařazeno, Technik střediska Kařez] [Středisko Kařez]
- Tykvartová Markéta [nezařazeno, Inspektor silnic PJ] [Oddělení přípravy a realizace staveb okresu Plzeň-jih]
- Tyrová Martina [nezařazeno, Administrátor veřejné zakázky] [Oddělení veřejných zakázek]
- Ulašín Miroslav [nezařazeno, Vedoucí střediska Klatovy I] [Středisko Klatovy I]
- Ulašín ml. Miroslav [nezařazeno, Technik kvality] [Provozní útvar]
- Vacková Jitka [Skladová účetní PJ] [Oddělení účetnictví]
- Václavík Lukáš [nezařazeno, Vedoucí přípravy a realizace staveb PS] [Oddělení přípravy a realizace staveb okresu Plzeň-sever]
- Vejprava Jaroslav [nezařazeno, Inspektor mostů TC] [Oddělení přípravy a realizace staveb okresu Tachov]
- Velíšek Jiří [nezařazeno, Náměstek generálního ředitele] [Útvar náměstka GŘ]
- Velíšek ml. Jiří [Vedoucí střediska Kdyně] [Středisko Kdyně]
- Vilímek Viktor [Technik přípravy a realizace staveb PM] [Oddělení přípravy a realizace staveb okresu Plzeň-město]
- Vít Martin [nezařazeno, Technický ředitel] [Technický útvar]
- Vítková Renáta [nezařazeno, Referent správy rozpočtu] [Oddělení správy rozpočtu]
- Vítovec František [Vedoucí střediska Sušice I] [Středisko Sušice I]
- Vomáčka Petr [nezařazeno, Vedoucí provozně investičního oddělení] [Provozně investiční oddělení]
- Vomáčková Lenka [nezařazeno, Skladová účetní PS] [Oddělení účetnictví]
- Weiner Václav [nezařazeno, Vedoucí střediska Vysočany] [Středisko Vysočany u Tachova]
- Wirtová Anna [nezařazeno, Ekonomický ředitel] [Ekonomický útvar]
- Zábranský Ladislav [nezařazeno, Vedoucí přípravy a realizace staveb PJ] [Oddělení přípravy a realizace staveb okresu Plzeň-jih]
- Zajíčková Kateřina [nezařazeno, Technik střediska Planá] [Středisko Planá u M. Lázní]
- Žežulová Jaroslava [nezařazeno, Technik pro pozemky DO] [Oddělení přípravy a realizace staveb okresu Domažlice]
- Žižka Daniel [nezařazeno, Technolog] [Provozní útvar]
poslední úprava: eosImport@esus-app1, 01.06.2024 08:49:51