print
,
contact
,
home
,
login
,
česky
Search for:
municipalities by name
subjects by name
persons by name
Organizations established by self-government by name
the whole territory of the State
the current territory
home
>
Plzeňský
> ORP
Domažlice
> POÚ
Domažlice
>
Domažlice
Město Domažlice
Tabs
Basic info
Statistics
Other info
Organization structure
Contacts
Organizations established by self-government (legal entities of the region)
administrative districts and offices
Links
Report by Act no. 106/1999 Coll., on Free Access to Information
View the territoy on the map
Contacts
All
VIP
A
B
D
F
G
H
J
K
L
M
N
O
P
R
S
Š
T
V
W
Z
Adamovská Jana
[referent, sociální pracovnice] [odbor sociálních věcí a zdravotnictví]
Antoš Stanislav
[starosta] [Rada města]
Bauerová Jana
[referent] [odbor správy majetku]
Bauerová Lenka
[zastupitel] [Zastupitelstvo města]
Beňa Veronika
[referent, podatelna - spisová služba] [úsek vnitřních věcí]
Benc Jan
[radní, II.místostarosta] [Rada města]
Bor David
[zastupitel] [Zastupitelstvo města]
Braunová Hana
[referent, referent pro místní komunikace] [odbor dopravy]
Dikanová Kateřina
[referent, sociální pracovnice] [odbor sociálních věcí a zdravotnictví]
Dohnalová Božena
[referent] [úsek vnitřních věcí]
Dolejší Lucie
[referent] [odbor finanční]
Duchek Bohumil
[zastupitel] [Zastupitelstvo města]
Duchková Marie
[referent, sociální pracovnice] [odbor sociálních věcí a zdravotnictví]
Faloutová Vendula
[referent] [odbor správy majetku]
Faschingbauer Jakub
[zastupitel] [Zastupitelstvo města]
Faschingbauer Pavel
[zastupitel] [Zastupitelstvo města]
Fišerová Pavlína
[referent, referentka pro agendu dotací]] [úsek investic odboru majetku]
Formánková Alena
[referent] [odbor výstavby a územního plánování]
Freiová Marie
[referent, sociální pracovnice] [odbor sociálních věcí a zdravotnictví]
Fričová Anna
[referent, samostatný kontrolor]
Fričová Anna
[referent, samostatný kontrolor] [odbor obecní živnostenský úřad]
Gruberová Jitka
[referent, sociální pracovnice] [odbor sociálních věcí a zdravotnictví]
Hána Martin
[referent, referent majetkové správy] [úsek investic odboru majetku]
Hinterholzinger Jakub
[referent, agenda památkové péče] [úsek památkové péče]
Horáková Petra
[referent, správní referent] [úsek vodoprávního úřadu, odpadového hospodářství a ochrany ovzduší]
Hornová Jitka
[referent, účetní] [odbor finanční]
Hošková Karolína
[referent, inspektor vodoprávního úřadu] [úsek vodoprávního úřadu, odpadového hospodářství a ochrany ovzduší]
Hrušková Renata
[referent, referentka OF] [odbor finanční]
Hubková Kateřina
[referent, správní referent - evidence vozidel] [odbor dopravy]
Hulová Jitka
[referent, správní referent na úseku ohlašovny,EO,OP,CD] [správní odbor]
Hůrková Andrea
[referent, podatelna] [úsek vnitřních věcí]
Janeček Waldemar
[zastupitel] [Zastupitelstvo města]
Janečková Jana
[referent, výkon státní správy na úseku registrace podnikatelů] [úsek registrace]
Janovec Martin
[vedoucí odboru, vedoucí OSM] [odbor správy majetku]
Jech Lukáš
[referent, stavební úřad] [odbor výstavby a územního plánování]
Jelínková Ilona
[vedoucí odboru, vedoucí OSVZ] [odbor sociálních věcí a zdravotnictví]
Jindřich Kamil
[radní] [Rada města]
Kadlec Ivo
[zastupitel] [Zastupitelstvo města]
Kalíšková Jitka
[referent] [úsek krizového řízení]
Kitzbergerová Jana
[referent, inspektor vodoprávního úřadu] [úsek vodoprávního úřadu, odpadového hospodářství a ochrany ovzduší]
Klufová Hana
[referent, mzdová a personální agenda] [úsek personální a mzdový]
Konopová Markéta
[referent, správní referent na úseku přestupků] [odbor pro projednávání přestupků]
Kořínková Ivana
[referent, správní referent - evidence řidičů] [odbor dopravy]
Koš Jan
[vedoucí odboru, vedoucí odboru dopravy] [odbor dopravy]
Kouříková Jana
[referent] [úsek vnitřních věcí]
Kovářová Pavla
[referent, sociální pracovnice] [odbor sociálních věcí a zdravotnictví]
Králová Lenka
[referent, technickohospodářský referent] [úsek investic odboru majetku]
Královcová Jitka
[referent, správní referent na úseku přestupků] [odbor pro projednávání přestupků]
Královcová Martina
[referent, referentka pro územní plánování] [odbor výstavby a územního plánování]
Královcová Soňa
[referent, referentka majetkové správy] [odbor správy majetku]
Krásná Dagmar
[referent] [odbor finanční]
Krejsová Jana
[referent, výkon státní správy na úseku registrace podnikatelů] [úsek registrace]
Krines Jan
[referent, dopravní inženýr] [odbor dopravy]
Krobová Irena
[referent, sociální pracovnice] [odbor sociálních věcí a zdravotnictví]
Krocová Ivana
[referent, výkon státní správy na úseku registrace podnikatelů] [úsek registrace]
Krocová Ivana
[referent, výkon státní správy na úseku registrace podnikatelů]
Krutina Viktor
[radní, I. místostarosta] [Rada města]
Krutinová Marie
[referent] [odbor správy majetku]
Kubrová Jana
[referent, správní referent na úseku přestupků] [odbor pro projednávání přestupků]
Kučerová Alena
[vedoucí odboru, vedoucí finančního odboru] [odbor finanční]
Kuneš Josef
[zastupitel] [Zastupitelstvo města]
Kvítek Petr
[právník] [odbor kancelář starosty]
Kylišová Lenka
[referent, stavební úřad] [odbor výstavby a územního plánování]
Lahoda Jiří
[referent, referent pro územní plánování] [odbor výstavby a územního plánování]
Lamrová Zdeňka
[referent, agenda správy místních poplatků] [odbor finanční]
Mach Miroslav
[radní] [Rada města]
Marek Stanislav
[vedoucí odboru, vedoucí ŽÚ] [odbor obecní živnostenský úřad]
März Petr
[vedoucí odboru] [odbor životního prostředí]
Menclová Jitka
[referent, správní referent na úseku přestupků] [odbor pro projednávání přestupků]
Mihálová Eva
[referent] [úsek investic odboru majetku]
Mojzešová Kateřina
[referent, správní referent na úseku ohlašovny,EO,OP,CD] [správní odbor]
Mráz Jakub
[referent, referent pro agendu dotací] [úsek investic odboru majetku]
Murínová Dagmar
[vedoucí odboru, vedoucí odboru kancelář starosty] [odbor kancelář starosty]
Němcová Václava
[referent, sociální pracovnice] [odbor sociálních věcí a zdravotnictví]
Nováková Tereza
[referent, inspektor vodoprávního úřadu] [úsek vodoprávního úřadu, odpadového hospodářství a ochrany ovzduší]
Obdržálek Michal
[zastupitel] [Zastupitelstvo města]
Ouřada Josef
[referent, samostatný kontrolor] [odbor obecní živnostenský úřad]
Papežová Lenka
[referent, správní referent na úseku ohlašovny,EO,OP,CD] [správní odbor]
Pavle Ivan
[vedoucí odboru] [odbor informační a komunikační technologie a GIS]
Peclová Radka
[referent, sociální pracovnice] [odbor sociálních věcí a zdravotnictví]
Pelnář Martin
[referent, správní referent]
Petrovická Martina
[vedoucí odboru, vedoucí OPP] [odbor pro projednávání přestupků]
Piták Martin
[zastupitel] [Zastupitelstvo města]
Pivoňka Jiří
[referent, referent pro územní plánování] [odbor výstavby a územního plánování]
Pivoňka Jiří
[referent, referent majetkové správy] [úsek investic odboru majetku]
Plhalová Aneta
[referent, správní referent na úseku ohlašovny,EO,OP,CD] [správní odbor]
Pokorná Hana
[referent, sekretářka] [odbor kancelář starosty]
Poláková Jaroslava
[referent, pokladní] [úsek vnitřních věcí]
Příbek Jan
[referent] [odbor pro projednávání přestupků]
Rapová Jiřina
[referent] [úsek místního hospodářství]
Raunerová Kozinová Kateřina
[referent, sociální kurátor pro mládež] [odbor sociálních věcí a zdravotnictví]
Růžek Jan
[referent, zkušební komisař] [odbor dopravy]
Rybár Ivan
[radní] [Rada města]
Sazamová Radka
[referent, správní referent - evidence vozidel] [odbor dopravy]
Sekeráková Gabriela
[referent, správní referent - evidence vozidel] [odbor dopravy]
Schmid Roman
[referent, dopravní technik] [odbor dopravy]
Sladká Ivana Marie
[vedoucí odboru, vedoucí OVÚP] [odbor výstavby a územního plánování]
Sladká Veronika
[referent, sociální pracovnice] [odbor sociálních věcí a zdravotnictví]
Sladký Petr
[referent, referent ochrany přírody] [úsek ochrany přírody, lesního hospodářství, myslivosti a zemědělství]
Sokolová Jitka
[referent, správní referent na úseku ohlašovny,EO,OP,CD] [správní odbor]
Steinbachová Linda
[referent] [odbor finanční]
Strnadová Vendula
[referent] [úsek vnitřních věcí]
Svatek Pavel
[referent] [odbor informační a komunikační technologie a GIS]
Svatoš Daniel
[referent] [úsek ochrany přírody, lesního hospodářství, myslivosti a zemědělství]
Szmigiel Michal
[referent, správní referent pro úsek výstavby] [odbor výstavby a územního plánování]
Šabatka David
[referent, stavební úřad] [odbor výstavby a územního plánování]
Šantroch Vratislav
[referent, dopravní inženýr] [odbor dopravy]
Šizlingová Dana
[referent] [úsek vnitřních věcí]
Špatenková Vladimíra
[referent, sekretářka] [odbor kancelář starosty]
Špeierl Martin
[referent, referent pro územní plánování] [odbor výstavby a územního plánování]
Šperlová Bohuslava
[referent, sociální pracovnice] [odbor sociálních věcí a zdravotnictví]
Špoták Rudolf
[zastupitel] [Zastupitelstvo města]
Ticháčková Šárka
[referent, referentka] [odbor správy majetku]
Toupalová Zdeňka
[referent, správní referent pro úsek matriky a ověřování] [správní odbor]
Trávníčková Lucie
[referent] [úsek místního hospodářství]
Vacíková Jana
[referent] [úsek vodoprávního úřadu, odpadového hospodářství a ochrany ovzduší]
Václavovicová Světlana
[referent, správní referent - evidence řidičů, bodový systém] [odbor dopravy]
Vaňková Hana
[referent, referent pro úsek školství a kultury] [úsek školství a kultury]
Vlčková Milena
[tajemník, tajemnice] [odbor kancelář starosty]
Volfíková Lenka
[referent, správní referent pro úsek matriky a ověřování] [správní odbor]
Vondraš Petr
[informatik] [odbor informační a komunikační technologie a GIS]
Vorlíček Marek
[radní] [Rada města]
Vostracká Kateřina
[referent] [úsek personální a mzdový]
Vrchotová Lenka
[referent, správní referent na úseku ohlašovny,EO,OP,CD] [správní odbor]
Všetečka David
[zastupitel] [Zastupitelstvo města]
Weberová Dana
[vedoucí odboru, vedoucí OS] [správní odbor]
Weberová Helena
[referent, agenda památkové péče] [úsek památkové péče]
Wiesner Radek
[zastupitel] [Zastupitelstvo města]
Wolf Zbyněk
[zastupitel] [Zastupitelstvo města]
Záhrobský Bohumil
[referent, inspektor lesního hospodářství] [úsek ochrany přírody, lesního hospodářství, myslivosti a zemědělství]
Zdráhalová Tereza
[referent] [úsek bytový]
Zdráhalová Tereza
[referent, sociální pracovnice] [odbor sociálních věcí a zdravotnictví]
Zemanová Iva
[referent, sociální pracovnice] [odbor sociálních věcí a zdravotnictví]
Zůnová Lenka
[referent, správní referent na úseku přestupků] [odbor pro projednávání přestupků]
Zvonařová Nikol
[referent] [úsek školství a kultury]
All
VIP
A
B
D
F
G
H
J
K
L
M
N
O
P
R
S
Š
T
V
W
Z
last change:
czechpoint@cz
,
10.06.2024 09:33:54
Historization (status on the date )
Date:
History of changes
changes in last week
changes in last 2 weeks
from
to
(day.month.year)
Copyright © 2003 - 2024 -
Asociace krajů ČR
,
Marbes consulting s.r.o.
-
technická podpora
,
print
,
home
,
login
,
česky