tisk
,
kontakt
,
home
,
přihlásit
,
English
Vyhledávání:
obce dle názvu
subjekty dle názvu
osoby dle jména
zřiz. organizace dle názvu
na celém území ČR
na aktuálním území
home
>
Plzeňský
Plzeňský kraj
Záložky
Základní údaje
Další údaje
Struktura organizace
Kontaktní osoby
Zřizované organizace
Správní obvody a úřady
Odkazy
Sestava dle 106/1999 Sb.
Mapa územního celku
Organizační struktura
zpět na výpis
Název:
Zastupitelstvo
Zkratka:
Zastupitel
Adresa sídla:
Škroupova 1760/18
Plzeň 3-Jižní Předměstí
30100 Plzeň 1
Doručovací adresa:
--- nevyplněno ---
Email:
--- nevyplněno ---
WWW:
--- nevyplněno ---
Telefon:
--- nevyplněno ---
Bankovní spojení:
--- nevyplněno ---
garant dat:
eosImport@eos4
, poslední úprava:
17.01.2014 09:38:09
Kontaktní osoby
Baxa Martin
[zastupitel]
Bozděch Jan
[zastupitel, předseda výboru pro životní prostředí, zemědělství a evropské záležitosti]
Emmerová Milada
[zastupitel]
Fišer Petr
[zastupitel, předseda výboru pro dopravu]
Grüner Ivo
[zastupitel]
Hanousek Jiří
[zastupitel, předseda výboru pro investice a majetek]
Hollerová Marcela
[zastupitel]
Chaloupka Milan
[Zastupitel, předseda výboru pro digitalizaci, IT a Otevřený kraj]
Javorský Pavel
[zastupitel, předseda výboru pro partnerské regiony, vnější vztahy a marketing]
Karpíšek Pavel
[zastupitel]
Konvář František
[zastupitel]
Kovařík Petr
[zastupitel, předseda finančního výboru]
Kylišová Jitka
[zastupitel, předseda výboru pro sociální věci]
Látka Jan
[zastupitel, předseda výboru pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch]
Mauritzová Ilona
[zastupitel]
Pek Jiří
[zastupitel, předseda výboru pro veřejné zakázky]
Pikner Richard
[zastupitel]
Pošarová Marie
[zastupitel]
Pressl Karel
[zastupitel, předseda výboru pro zdravotnictví]
Ptáček Martin
[zastupitel]
Rutová Miloslava
[zastupitel]
Salvetr Rudolf
[zastupitel]
Sekmilerová Drahuše
[zastupitel]
Sequens Filip
[zastupitel]
Šašek Jan
[zastupitel]
Šebesta Martin
[zastupitel]
Šefl Kamil František
[zastupitel, předseda výboru pro legislativu, bezpečnost a záchranný systém]
Tichý Vladimír
[zastupitel, předseda výboru pro výchovu, vzdělávání a zaměstnanost]
Trůková Eva
[zastupitel, předseda kontrolního výboru]
Trylčová Radka
[zastupitel]
Uhlík Jiří
[zastupitel, předseda výboru pro sport]
Valenta Jiří
[zastupitel]
Vavřička Jan
[zastupitel, předseda výboru pro regionální rozvoj]
Vilímec Vladislav
[zastupitel]
Zarzycký Roman
[zastupitel]
Ženíšek Marek
[zastupitel]
Historizace (stav k datu)
Datum:
Historie změn
změny za poslední týden
změny za poslední dva týdny
od
do
(den.měsíc.rok)
Copyright © 2003 - 2024 -
Asociace krajů ČR
,
Marbes consulting s.r.o.
-
technická podpora
,
tisk
,
home
,
přihlásit
,
English