Pakandl Dušan [nezařazeno, vedoucí odboru dopravy a silničního hospodářství] [Odbor dopravy a silničního hospodářství]
Panzerová Renata [nezařazeno, referent na úseku financování sociálních služeb] [Oddělení financování sociálních služeb]
Paroubková Zuzana [nezařazeno, referent na úseku územního plánování] [Oddělení územního plánování]
Pátek Patrik [nezařazeno, referent na úseku mediální komunikace] [Oddělení mediální komunikace]
Pavelková Ivona [nezařazeno, referent na úseku sociálních služeb] [Oddělení sociálních služeb]
Pavlíčková Petra [nezařazeno, referent na úseku přezkoumávání hospodaření obcí a kontroly] [Oddělení přezkoumávání hospodaření obcí a kontroly]
Pečenková Eliška [nezařazeno, vedoucí odboru informatiky] [Odbor informatiky]
Pechátová Jarmila [nezařazeno, právník] [Oddělení metodiky a podpory]
Pechmanová Iva [nezařazeno, referent na úseku účetnictví] [Oddělení účetnictví]
Pejsar Matěj [nezařazeno, referent na úseku cestovního ruchu] [Oddělení cestovního ruchu]
Pek Jiří [nezařazeno, zastupitel, předseda výboru pro veřejné zakázky] [Zastupitelstvo]
Pelc Miroslav [nezařazeno, vedoucí oddělení majetkoprávního] [Oddělení majetkoprávní]
Penetrační Testy [nezařazeno, informatik] [Oddělení správy serverů a sítě]
Penetrační Test3 [nezařazeno, informatik] [Oddělení správy serverů a sítě]
Peterka Jiří [nezařazeno, referent na úseku myslivosti a lesnictví] [Oddělení lesnictví a myslivosti]
Petrášová Gabriela [nezařazeno, vedoucí oddělení metodiky, dozoru a stížností] [Oddělení metodiky, dozoru a stížností]
Petrová Vlasta [nezařazeno, referent na úseku ekonomiky školství] [Oddělení ekonomické]
Picka Libor [nezařazeno, člen rady pro oblast kultury, památkové péče a cestovního ruchu] [člen rady pro oblast kultury, památkové péče a cestovního ruchu]
Pikner Richard [nezařazeno, zastupitel] [Zastupitelstvo]
Pilková Marcela [nezařazeno, referent na úseku přestupků] [Oddělení vnitřních věcí]
Písařová Jana [nezařazeno, referent na úseku financování sociálních služeb] [Oddělení financování sociálních služeb]
Pitter Jaroslav [nezařazeno, informatik] [Oddělení správy serverů a sítě]
Pivoňková Lenka [nezařazeno, referent na úseku ochrany přírody a krajiny] [Oddělení ochrany přírody]
Plačková Dagmar [nezařazeno, referent na úseku ochrany práv dětí a rodinné politiky] [Oddělení ochrany práv dětí a rodinné politiky]
Plassová Inesa [nezařazeno, referent na úseku mediální komunikace] [Oddělení mediální komunikace]
Platzová Eva [nezařazeno, referent na úseku projektových realizací] [Oddělení projektových realizací]
Platzová Lenka [nezařazeno, referent na úseku projektových realizací] [Oddělení projektových realizací]
Plecitá Ivana [nezařazeno, asistent] [Oddělení administrativní podpory rady]
Plíhal Martin [vedoucí odboru, vedoucí odboru životního prostředí] [Odbor životního prostředí]
Plíhalová Jitka [nezařazeno, referent na úseku územního plánování] [Oddělení územního plánování]
Pluhař Karel [nezařazeno, referent IT] [Oddělení geografických informačních systémů]
Plzáková Darina [nezařazeno, referent na úseku stavebního řádu] [Oddělení stavebního řádu]
Polák Stanislav [nezařazeno, vedoucí oddělení lesnictví a myslivosti] [Oddělení lesnictví a myslivosti]
Poláková Michala [nezařazeno, referent na úseku památkové péče] [Oddělení památkové péče]
Polášková Naďa [nezařazeno, referent na úseku financování sociálních služeb] [Oddělení financování sociálních služeb]
Poradová Petra [nezařazeno, referent na úseku hospodářské správy] [Oddělení hospodářské správy]
Porubská Klára [nezařazeno, referent na úseku dopravně správních agend] [Oddělení dopravně správních agend]
Posavádová Hana [nezařazeno, referent na úseku financování sociálních služeb] [Oddělení financování sociálních služeb]
Pošarová Marie [nezařazeno, zastupitel] [Zastupitelstvo]
Pošvicová Štěpánka [nezařazeno, referent na úseku účetnictví] [Oddělení účetnictví]
Pózelová Lenka [nezařazeno, referent odd. přípravy a realizace projektů] [Oddělení přípravy a realizace projektů]
Prach Ladislav [nezařazeno, referent na úseku dopravně správních agend] [Oddělení dopravně správních agend]
Pressl Karel [nezařazeno, zastupitel, předseda výboru pro zdravotnictví] [Zastupitelstvo]
Procházka Antonín [nezařazeno, informatik] [Oddělení geografických informačních systémů]
Procházková Helena [nezařazeno, referent na úseku kultury] [Oddělení kultury]
Prokop Zbyněk [nezařazeno, koordinátor mezinárodní spolupráce PK v rámci EU] [Oddělení fondů a programů EU]
Průchová Lenka [nezařazeno, referent na úseku vzdělávání úředníků krajského úřadu] [Oddělení personálních věcí a vzdělávání]
Prušinovská Jitka [nezařazeno, referent na úseku vnitřních věcí] [Oddělení vnitřních věcí]
Přibáň Jan [vedoucí odboru, vedoucí odboru fondů a programů EU] [Odbor fondů a programů EU]
Ptáček Martin [nezařazeno, zastupitel] [Zastupitelstvo]
Ptáčníková Eva [nezařazeno, asistent] [Oddělení administrativní podpory rady]
Pytlíková Pavlína [nezařazeno, referent na úseku rozpočtu a financování] [Oddělení rozpočtu a financování]