Kontaktní osoby
- Aloyová Jana [nezařazeno, informatik] [Oddělení metodiky a podpory]
- Altmanová Alena [nezařazeno, referent na úseku organizace školství] [Oddělení organizace školství]
- Antony Jan [referent, referent na úseku rozpočtu a financování] [Oddělení rozpočtu a financování]
- Antoš Jaroslav [nezařazeno, informatik] [Oddělení aplikací a databází]
- Arnoštová Ladislava [nezařazeno, vedoucí oddělení vnitřních věcí] [Oddělení vnitřních věcí]
- Bajerová Pavla [nezařazeno, asistent] [Oddělení administrativní podpory rady]
- Balejová Jiřina [referent, referent na úseku informatiky] [Oddělení metodiky a podpory]
- Bártová Lenka [nezařazeno, referent na úseku školství] [Oddělení správních činností]
- Bártová Marcela [nezařazeno, referent na úseku ochrany přírody a krajiny] [Oddělení ochrany přírody]
- Bašta Michael [nezařazeno, referent na úseku památkové péče] [Oddělení památkové péče]
- Batková Šárka [nezařazeno, asistent] [Oddělení administrativní podpory rady]
- Baxa Martin [nezařazeno, zastupitel] [Zastupitelstvo]
- Baxa Václav [nezařazeno, referent na úseku regionálního rozvoje] [Oddělení regionálního rozvoje]
- Bednářová Jitka [nezařazeno, vedoucí odboru kancelář hejtmana] [Odbor kancelář hejtmana]
- Bejčková Marie [nezařazeno, referent na úseku vodního hospodářství] [Oddělení vodního hospodářství]
- Beneš Jan [nezařazeno, referent na úseku životního prostředí, EIA, IPPC] [Oddělení technické ochrany životního prostředí]
- Beníšková Romana [nezařazeno, referent na úseku přezkoumávání hospodaření obcí a kontroly] [Oddělení přezkoumávání hospodaření obcí a kontroly]
- Beránek Filip [nezařazeno, referent na úseku cestovního ruchu] [Oddělení cestovního ruchu]
- Bernard Josef [zastupitel, náměstek hejtmana pro oblast životního prostředí a zemědělství] [náměstek hejtmana pro oblast životního prostředí a zemědělství]
- Bernášek Zdenek [nezařazeno, referent na úseku investic] [Oddělení investic]
- Bezpečnostní Manager [nezařazeno, informatik] [Oddělení správy serverů a sítě]
- Bielik Dominik [nezařazeno, referent na úseku financování sociálních služeb] [Oddělení financování sociálních služeb]
- Blahoudková Edita [nezařazeno, právník] [Oddělení vnitřních věcí]
- Bláhová Michaela [nezařazeno, referent na úseku kontroly] [Oddělení kontroly]
- Bohdaňová Libuše [nezařazeno, referent na úseku ekonomiky školství] [Oddělení ekonomické]
- Bošinová Ivana [nezařazeno, referent na úseku vodního hospodářství] [Oddělení vodního hospodářství]
- Bouřa Michal [nezařazeno, vedoucí odboru investic a majetku] [Odbor investic a majetku]
- Bozděch Jan [nezařazeno, zastupitel, předseda výboru pro životní prostředí, zemědělství a evropské záležitosti] [Zastupitelstvo]
- Brabencová Eliška [nezařazeno, referent na úseku cestovního ruchu] [Oddělení cestovního ruchu]
- Bradová Jana [nezařazeno, referent na úseku školství] [Oddělení správních činností]
- Brichcínová Jana [nezařazeno, asistent] [Oddělení administrativní podpory rady]
- Bujnochová Petra [nezařazeno, referent na úseku zdravotnictví] [Oddělení zdravotní správy]
- Bunda Petr [nezařazeno, referent na úseku památkové péče] [Oddělení památkové péče]
- Burešová Kateřina [nezařazeno, referent na úseku financování sociálních služeb] [Oddělení financování sociálních služeb]
- Buřičová Petra [nezařazeno, referent na úseku dotací] [Oddělení administrativní podpory rady]
- Bůžek Martin [nezařazeno, referent na úseku lesnictví a myslivosti] [Oddělení lesnictví a myslivosti]
- Bůžková Renáta [nezařazeno, právník] [Oddělení ochrany přírody]
- Caltová Martina [nezařazeno, referent na úseku ekonomiky školství] [Oddělení ekonomické]
- Císařová Dana [nezařazeno, právník] [Oddělení krajský živnostenský úřad]
- Coufalová Tereza [nezařazeno, vedoucí odboru kancelář ředitelky] [Odbor kancelář ředitelky]
- Csösz Tamara [nezařazeno, referent na úseku sociální práce a začleňování] [Oddělení sociální práce a začleňování]
- Čech Ondřej [nezařazeno, referent na úseku cestovního ruchu] [Oddělení cestovního ruchu]
- Čechová Hana [nezařazeno, referent na úseku financování sociálních služeb] [Odbor sociálních věcí]
- Čechová Kateřina [nezařazeno, referent na úseku cestovního ruchu] [Oddělení cestovního ruchu]
- Čechová Kateřina [nezařazeno, referent na úseku cestovního ruchu] [Oddělení cestovního ruchu]
- Čechová Lenka [nezařazeno, referent na úseku zdravotnictví] [Oddělení zdravotně ekonomické]
- Čermáková Monika [nezařazeno, referent na úseku organizace školství] [Oddělení organizace školství]
- Černá Jana [nezařazeno, referent na úseku lesnictví - dotace] [Oddělení lesnictví a myslivosti]
- Černá Leona [nezařazeno, referent na úseku přezkoumávání hospodaření obcí a kontroly] [Oddělení přezkoumávání hospodaření obcí a kontroly]
- Černá Lucie [nezařazeno, pověřena zastupováním vedoucí oddělení zdravotně ekonomického] [Oddělení zdravotně ekonomické]
- Černá Martina [nezařazeno, referent na úseku organizace školství] [Oddělení organizace školství]
- Černá Michaela [nezařazeno, referent na úseku regionálního rozvoje] [Oddělení regionálního rozvoje]
- Černá Michaela [nezařazeno, asistent] [Oddělení administrativní podpory rady]
- Červenková Klára [nezařazeno, referent na úseku majetkové správy] [Oddělení majetkoprávní]
- Česák Emil [nezařazeno, referent na úseku investic] [Oddělení investic]
- Čížek Pavel [nezařazeno, náměstek hejtmana pro oblast dopravy] [náměstek hejtmana pro oblast dopravy]
- Čížek Zdeněk [nezařazeno, vedoucí oddělení ekonomického] [Oddělení ekonomické]
- Čížková Markéta [nezařazeno, referent na úseku přezkoumávání hospodaření obcí a kontroly] [Oddělení přezkoumávání hospodaření obcí a kontroly]
- Dadučová Hana [nezařazeno, referent na úseku prevence sociálně patologických jevů] [Oddělení mládeže a sportu]
- Degl Filip [nezařazeno, referent odd. fondů a programů Evropské unie] [Oddělení fondů a programů EU]
- Devátá Petra [nezařazeno, asistent] [Oddělení administrativní podpory rady]
- Dismanová Martina [nezařazeno, pověřena zastupováním vedoucí oddělení ekonomických analýz] [Oddělení ekonomických analýz]
- Dlugošová Nikola [nezařazeno, referent na úseku ekonomiky školství] [Oddělení ekonomické]
- Dohnal Roman [nezařazeno, vedoucí oddělení investic] [Oddělení investic]
- Doušová Martina [nezařazeno, referent na úseku financování sociálních služeb] [Oddělení financování sociálních služeb]
- Drábková Libuše [nezařazeno, referent na úseku sociální práce a začleňování] [Oddělení sociální práce a začleňování]
- DSH3 Stáž [nezařazeno, referent silničního správního úřadu] [Oddělení silničního správního úřadu]
- Duda Petr [nezařazeno, referent na úseku organizace školství] [Oddělení organizace školství]
- Dvorská Jana [nezařazeno, referent na úseku investic] [Oddělení investic]
- Dvořáková Jana [nezařazeno, referent na úseku realizace projektů OP VVV] [Oddělení správních činností]
- Eismannová Tereza [nezařazeno, vedoucí oddělení památkové péče] [Oddělení památkové péče]
- Emmerová Milada [nezařazeno, zastupitel] [Zastupitelstvo]
- Eretová Gabriela [nezařazeno, referent na úseku stavebního řádu] [Oddělení stavebního řádu]
- Faitová Pavlína [nezařazeno, referent na úseku ekonomiky školství] [Oddělení ekonomické]
- Fajfrlíková Marie [nezařazeno, asistent] [Oddělení administrativní podpory rady]
- Fialová Ivana [nezařazeno, referent na úseku spisové služby] [Oddělení vnitřních věcí]
- Fichtl Luděk [nezařazeno, referent na úseku cestovního ruchu] [Oddělení cestovního ruchu]
- Fikarová Jana [nezařazeno, právník] [Oddělení metodiky, dozoru a stížností]
- Fikrlová Markéta [nezařazeno, referent silničního správního úřadu] [Oddělení silničního správního úřadu]
- Filipi Miroslava [nezařazeno, referent na úseku vzdělávání úředníků krajského úřadu] [Oddělení personálních věcí a vzdělávání]
- Filípková Jana [nezařazeno, asistent] [Oddělení administrativní podpory rady]
- Fišer Petr [nezařazeno, zastupitel, předseda výboru pro dopravu] [Zastupitelstvo]
- Flimelová Renata [nezařazeno, pověřena zastupováním vedoucí oddělení admin. podpory rady] [Oddělení administrativní podpory rady]
- Fodorová Radka [nezařazeno, referent na úseku ekonomických analýz] [Oddělení ekonomických analýz]
- Fourová Miluše [nezařazeno, referent silničního správního úřadu] [Oddělení silničního správního úřadu]
- Frintová Helena [nezařazeno, pověřena zastupováním vedoucí oddělení mediální komunikace] [Oddělení mediální komunikace]
- Fronková Jitka [nezařazeno, referent na úseku dotací] [Oddělení dotací a projektu Bezpečný kraj]
- Gajdušková Marcela [nezařazeno, referent na úseku přezkoumávání hospodaření obcí a kontroly] [Oddělení přezkoumávání hospodaření obcí a kontroly]
- Galušková Marie [nezařazeno, referent na úseku financování sociálních služeb] [Oddělení financování sociálních služeb]
- Grohoľ Peter [nezařazeno, referent financování veřejné dopravy a silničního hospodářství] [Oddělení financování veřejné dopravy a silničního hospodářství]
- Grüner Ivo [zastupitel] [Zastupitelstvo]
- Gulová Martina [nezařazeno, referent na úseku dopravně správních agend] [Oddělení dopravně správních agend]
- Gutwald Roman [nezařazeno, vedoucí oddělení přípravy a realizace projektů] [Oddělení přípravy a realizace projektů]
- Hais Pavel [nezařazeno, náměstek hejtmana pro oblast zdravotnictví] [náměstek hejtmana pro oblast zdravotnictví]
- Hájek Radek [nezařazeno, údržbář] [Oddělení hospodářské správy]
- Hájková Lucie [nezařazeno, vedoucí oddělení projektových realizací] [Oddělení projektových realizací]
- Hajská Petra [nezařazeno, referent na úseku zdravotnictví] [Oddělení zdravotně ekonomické]
- Hanousek Jiří [nezařazeno, zastupitel, předseda výboru pro investice a majetek] [Zastupitelstvo]
- Hanzlík Jiří [nezařazeno, referent na úseku koordinace územních plánů] [Oddělení technické ochrany životního prostředí]
- Hanzlíková Soňa [nezařazeno, referent na úseku ochrany práv dětí a rodinné politiky] [Oddělení ochrany práv dětí a rodinné politiky]
- Harvánek Ladislav [nezařazeno, referent na úseku organizace školství] [Oddělení organizace školství]
- Háva Jaroslav [nezařazeno, referent na úseku ochrany ovzduší] [Oddělení technické ochrany životního prostředí]
- Havlíčková Jaroslava [vedoucí odboru, vedoucí odboru školství, mládeže a sportu] [Odbor školství, mládeže a sportu]
- Havlíková Jana [nezařazeno, asistent] [Oddělení administrativní podpory rady]
- Havlová Gabriela [nezařazeno, referent na úseku sociálních služeb] [Oddělení sociálních služeb]
- Havlová Pavla [nezařazeno, referent na úseku sociální práce a začleňování] [Oddělení sociální práce a začleňování]
- Hejlíčková Jitka [nezařazeno, referent na úseku stavebního řádu] [Oddělení stavebního řádu]
- Herejková Jana [nezařazeno, právník] [Oddělení projektových realizací]
- Heřmanová Lada [nezařazeno, referent na úseku rozpočtu a financování] [Oddělení rozpočtu a financování]
- Hessová Petra [nezařazeno, referent na úseku regionálního rozvoje] [Oddělení regionálního rozvoje]
- Hladký Karel [nezařazeno, vedoucí odboru ekonomického] [Odbor ekonomický]
- Hlaváčková Alena [nezařazeno, matrikář] [Oddělení vnitřních věcí]
- Hlous Richard [nezařazeno, referent na úseku územního plánování] [Oddělení územního plánování]
- Holá Dominika [nezařazeno, referent na úseku životního prostředí, EIA, prevence závažných havárií] [Oddělení technické ochrany životního prostředí]
- Holan Karel [nezařazeno, referent OP vzdělávání pro konkurenceschopnost] [Oddělení mládeže a sportu]
- Holan Richard [nezařazeno, právník] [Oddělení ochrany práv dětí a rodinné politiky]
- Hollerová Marcela [radní, zastupitel] [Zastupitelstvo]
- Holubová Leona [nezařazeno, referent na úseku školství] [Oddělení správních činností]
- Holý Josef [nezařazeno, referent silničního správního úřadu pro umisťování liniových staveb] [Oddělení silničního správního úřadu]
- Honomichl Jan [nezařazeno, referent na úseku školství] [Oddělení správních činností]
- Hörlová Marie [nezařazeno, referent na úseku ochrany přírody a krajiny] [Oddělení ochrany přírody]
- Horníková Božena [nezařazeno, psycholog] [Oddělení ochrany práv dětí a rodinné politiky]
- Hourová Martina [nezařazeno, referent na úseku majetku] [Oddělení ekonomické]
- Hovorková Iveta [nezařazeno, referent na úseku účetnictví] [Oddělení účetnictví]
- Hrabětová Irena [nezařazeno, referent na úseku stavebního řádu] [Oddělení stavebního řádu]
- Hrdá Jana [nezařazeno, referent na úseku ochrany přírody, CITES,EVVO] [Oddělení ochrany přírody]
- Hrdinová Eva [nezařazeno, právník] [Oddělení administrativně správní]
- Hrdinová Ilona [nezařazeno, referent na úseku spisové služby] [Oddělení vnitřních věcí]
- Hrivnáková Zuzana [nezařazeno, referent na úseku rozpočtu a financování] [Oddělení rozpočtu a financování]
- Hruška Luděk [referent, referent na úseku hospodářské správy] [Oddělení hospodářské správy]
- Hrušková Kateřina [nezařazeno, referent na úseku odpadového hospodářství] [Oddělení technické ochrany životního prostředí]
- Hrušková Nikola [nezařazeno, referent na úseku přezkoumávání hospodaření obcí a kontroly] [Oddělení přezkoumávání hospodaření obcí a kontroly]
- Hubková Renáta [nezařazeno, referent na úseku organizace rady a zastupitelstva kraje] [Oddělení organizační]
- Hypšová Alena [nezařazeno, referent na úseku účetnictví] [Oddělení účetnictví]
- Hzspk Stáž [nezařazeno, referent na úseku krizového řízení] [Oddělení krizového řízení]
- Chaloupka Milan [nezařazeno, Zastupitel, předseda výboru pro digitalizaci, IT a Otevřený kraj] [Zastupitelstvo]
- Chalupná Zuzana [nezařazeno, referent na úseku projektových realizací] [Oddělení projektových realizací]
- Chlanová Jaroslava [nezařazeno, právník] [Oddělení metodiky, dozoru a stížností]
- Chvojková Renata [nezařazeno, referent na úseku jednotného environmentálního stanoviska] [Oddělení technické ochrany životního prostředí]
- IT Stáž [nezařazeno, informatik] [Oddělení metodiky a podpory]
- ITX Stáž [nezařazeno, informatik] [Oddělení správy serverů a sítě]
- IT6 Stáž [nezařazeno, informatik] [Oddělení metodiky a podpory]
- IT7 Stáž [nezařazeno, referent IT] [Oddělení geografických informačních systémů]
- Jablonková Lucie [nezařazeno, referent na úseku dopravně správních agend] [Oddělení dopravně správních agend]
- Jandová Ivana [nezařazeno, koordinátor/ka EVVO] [Oddělení administrativně správní]
- Janko Milan [nezařazeno, referent na úseku vodního hospodářství] [Oddělení vodního hospodářství]
- Janská Aneta [nezařazeno, referent odd. přípravy a realizace projektů] [Oddělení přípravy a realizace projektů]
- Jarošová Petra [nezařazeno, referent na úseku dotací] [Oddělení dotací a projektu Bezpečný kraj]
- Járová Blanka [nezařazeno, referent na úseku přezkoumávání hospodaření obcí a kontroly] [Oddělení přezkoumávání hospodaření obcí a kontroly]
- Javorský Pavel [nezařazeno, zastupitel, předseda výboru pro partnerské regiony, vnější vztahy a marketing] [Zastupitelstvo]
- Jedličková Danuše [nezařazeno, referent na úseku školství] [Oddělení správních činností]
- Jedličková Jana [nezařazeno, referent na úseku organizace školství] [Oddělení organizace školství]
- Jenčík Milan [nezařazeno, referent na úseku krizového řízení] [Oddělení krizového řízení]
- Ježková Petra [nezařazeno, referent odd. fondů a programů Evropské unie] [Oddělení fondů a programů EU]
- Jílková Hana [nezařazeno, vedoucí oddělení financování sociálních služeb] [Oddělení financování sociálních služeb]
- Jílková Marie [nezařazeno, referent na úseku účetnictví] [Oddělení účetnictví]
- Jirka Radovan [nezařazeno, referent na úseku hospodářské správy] [Oddělení hospodářské správy]
- Jirková Veronika [nezařazeno, referent odd. fondů a programů Evropské unie] [Oddělení fondů a programů EU]
- Jiřík Jan [nezařazeno, referent na úseku BOZP - školství] [Oddělení správních činností]
- Johanesová Andrea [nezařazeno, referent na úseku organizace rady a zastupitelstva kraje] [Oddělení organizační]
- Jonák Michal [nezařazeno, informatik] [Oddělení správy serverů a sítě]
- Jopková Jana [nezařazeno, referent na úseku ekonomiky školství] [Oddělení ekonomické]
- Kačenová Marcela [nezařazeno, referent na úseku zdravotnictví] [Oddělení zdravotně ekonomické]
- Kadlčík Jan [nezařazeno, referent na úseku daní] [Oddělení účetnictví]
- Kadlecová Magda [nezařazeno, referent na úseku projektových realizací] [Oddělení projektových realizací]
- Kaldová Marcela [nezařazeno, vedoucí oddělení dopravně správních agend] [Oddělení dopravně správních agend]
- Kalousková Eva [nezařazeno, právník] [Odbor právní a legislativní]
- Kapicová Helena [nezařazeno, referent na úseku marketingu] [Oddělení marketingu]
- Kaprálová Marie [nezařazeno, referent na úseku zdravotnictví] [Oddělení zdravotní správy]
- Karásek Jan [nezařazeno, vedoucí odboru zdravotnictví] [Odbor zdravotnictví]
- Karpíšek Pavel [nezařazeno, zastupitel] [Zastupitelstvo]
- Kasalová Kateřina [nezařazeno, referent na úseku přezkoumávání hospodaření obcí a kontroly] [Oddělení přezkoumávání hospodaření obcí a kontroly]
- Kaschnerová Adéla [nezařazeno, referent na úseku ochrany ovzduší] [Oddělení technické ochrany životního prostředí]
- Kašáková Romana [nezařazeno, interní auditor] [Útvar interního auditu]
- Kašparová Petra [nezařazeno, referent silničního správního úřadu] [Oddělení silničního správního úřadu]
- Kaucká Andrea [nezařazeno, referent na úseku stavebního řádu] [Oddělení stavebního řádu]
- Kestlerová Martina [nezařazeno, referent na úseku školství] [Oddělení správních činností]
- Khaurová Ladislava [nezařazeno, referent odd. fondů a programů Evropské unie] [Oddělení fondů a programů EU]
- KHE1 Stáž [nezařazeno, referent na úseku marketingu] [Oddělení marketingu]
- Kinská Ivana [nezařazeno, referent na úseku ochrany přírody a krajiny] [Oddělení ochrany přírody]
- Klailová Věra [nezařazeno, právník] [Oddělení správních činností]
- Klečková Diana [nezařazeno, pověřena zastupováním vedoucí oddělení metodiky a podpory] [Oddělení metodiky a podpory]
- Klímová Adéla [nezařazeno, interní auditor] [Útvar interního auditu]
- Klímová Radka [nezařazeno, referent na úseku stavebního řádu] [Oddělení stavebního řádu]
- Klímová Tereza [nezařazeno, referent na úseku stavebního řádu] [Oddělení stavebního řádu]
- Klímová Tereza [nezařazeno, referent na úseku stavebního řádu] [Oddělení stavebního řádu]
- Kmoníčková Jitka [nezařazeno, referent na úseku odpadového hospodářství] [Oddělení technické ochrany životního prostředí]
- Kočí Roman [nezařazeno, vedoucí odboru právního a legislativního] [Odbor právní a legislativní]
- Kofroň Tomáš [nezařazeno, referent na úseku památkové péče] [Oddělení památkové péče]
- Kohout Václav [nezařazeno, vedoucí oddělení krajský živnostenský úřad] [Oddělení krajský živnostenský úřad]
- Kokoška Václav [nezařazeno, referent na úseku ochrany přírody a krajiny] [Oddělení ochrany přírody]
- Kolářová Vladimíra [nezařazeno, právník] [Oddělení metodiky a podpory]
- Kolerusová Eva [nezařazeno, referent na úseku organizace školství] [Oddělení organizace školství]
- Komišová Jana [nezařazeno, referent na úseku investic] [Oddělení investic]
- Konopová Lucie [nezařazeno, referent na úseku ekonomických analýz] [Oddělení ekonomických analýz]
- Konvář František [nezařazeno, zastupitel] [Zastupitelstvo]
- Kopelent Milan [nezařazeno, referent na úseku ekonomiky školství] [Oddělení ekonomické]
- Kosíková Eva [nezařazeno, právník] [Oddělení majetkoprávní]
- Kotas Jan [nezařazeno, referent na úseku dopravně správních agend] [Oddělení dopravně správních agend]
- Kotasová Veronika [nezařazeno, právník] [Oddělení silničního správního úřadu]
- Kotvanová Vendula [nezařazeno, referent na úseku přezkoumávání hospodaření obcí a kontroly] [Oddělení přezkoumávání hospodaření obcí a kontroly]
- Koucká Lucie [nezařazeno, referent na úseku ochrany přírody a krajiny] [Oddělení ochrany přírody]
- Kovanda Jaroslav [nezařazeno, vedoucí oddělení územního plánování] [Oddělení územního plánování]
- Kovařík Petr [nezařazeno, zastupitel, předseda finančního výboru] [Zastupitelstvo]
- Kovářová Eva [nezařazeno, referent na úseku ekonomických analýz] [Oddělení ekonomických analýz]
- Kozel Milan [nezařazeno, vedoucí oddělení vnějších vztahů] [Oddělení vnějších vztahů]
- Král Tomáš [nezařazeno, referent na úseku realizace projektů OP VVV] [Oddělení správních činností]
- Král Vladimír [nezařazeno, právník] [Oddělení sociálních služeb]
- Králová Iva [nezařazeno, referent na úseku územního plánování] [Oddělení územního plánování]
- Králová Jana [nezařazeno, referent na úseku školství] [Oddělení správních činností]
- Krásný Tomáš [nezařazeno, referent na úseku metodiky, dozoru a stížností] [Oddělení metodiky, dozoru a stížností]
- Kratochvíl Jan [nezařazeno, referent na úseku ekonomiky školství] [Oddělení ekonomické]
- Kratochvílová Hana [nezařazeno, vedoucí oddělení účetnictví] [Oddělení účetnictví]
- Kraus Ivan [nezařazeno, vedoucí oddělení dotací a projektu Bezpečný kraj] [Oddělení dotací a projektu Bezpečný kraj]
- Krausová Lenka [nezařazeno, referent na úseku přezkoumávání hospodaření obcí a kontroly] [Oddělení přezkoumávání hospodaření obcí a kontroly]
- Krizehzspk02@kr-Plzensky [nezařazeno]
- Kroc Vladimír [nezařazeno, koordinátor výstavby cyklostezek] [Oddělení financování veřejné dopravy a silničního hospodářství]
- Kroc Vladimír [nezařazeno, náměstek hejtmana pro oblast školství a sportu] [náměstek hejtmana pro oblast školství a sportu]
- Kroftová Irena [nezařazeno, vedoucí oddělení mládeže a sportu] [Oddělení mládeže a sportu]
- Kropáčková Petra [nezařazeno, referent na úseku vnějších vztahů] [Oddělení vnějších vztahů]
- Kroupar Jan [nezařazeno, vedoucí oddělení ochrany přírody] [Oddělení ochrany přírody]
- Krs Matyáš [nezařazeno, právník] [Oddělení financování sociálních služeb]
- Křenková Eva [nezařazeno, referent na úseku ekonomiky školství] [Oddělení ekonomické]
- Křížková Lenka [nezařazeno, referent na úseku kultury] [Oddělení kultury]
- Křížová Hana [nezařazeno, matrikář] [Oddělení vnitřních věcí]
- Křížová Helena [nezařazeno, referent na úseku vnitřních věcí] [Oddělení vnitřních věcí]
- Kubešová Eva [nezařazeno, referent na úseku dopravně správních agend] [Oddělení dopravně správních agend]
- Kučerková Lucie [nezařazeno, referent financování veřejné dopravy a silničního hospodářství] [Oddělení financování veřejné dopravy a silničního hospodářství]
- Kučerová Pavlína [nezařazeno, krajský protidrogový koordinátor, koordinátor prevence kriminality] [Oddělení sociálních služeb]
- Kuklová Jana [nezařazeno, matrikář] [Oddělení vnitřních věcí]
- Kulhánková Veronika [nezařazeno, právník] [Odbor dopravy a silničního hospodářství]
- Kunc Dušan [nezařazeno, řidič] [Oddělení autoprovozu]
- Kunešová Erika [nezařazeno, referent na úseku sociálních služeb] [Oddělení sociálních služeb]
- Kupková Markéta [nezařazeno, referent na úseku marketingu] [Oddělení marketingu]
- Kuželka Josef [nezařazeno, vedoucí odboru kultury, památkové péče a cestovního ruchu] [Odbor kultury, památkové péče a cestovního ruchu]
- Kuželová Věra [nezařazeno, referent na úseku sociálních služeb] [Oddělení sociálních služeb]
- Kydlíčková Jitka [nezařazeno, referent na úseku účetnictví] [Oddělení účetnictví]
- Kylišová Jitka [nezařazeno, zastupitel, předseda výboru pro sociální věci] [Zastupitelstvo]
- Laierová Běla [nezařazeno, matrikář] [Oddělení vnitřních věcí]
- Landová Martina [nezařazeno, referent na úseku životního prostředí, dotace] [Oddělení administrativně správní]
- Látka Jan [nezařazeno, zastupitel, předseda výboru pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch] [Zastupitelstvo]
- Lávičková Anna [nezařazeno, referent na úseku účetnictví] [Oddělení účetnictví]
- Lišková Jiřina [nezařazeno, referent na úseku přezkoumávání hospodaření obcí a kontroly] [Oddělení přezkoumávání hospodaření obcí a kontroly]
- Lodrová Marcela [nezařazeno, referent na úseku informatiky] [Oddělení metodiky a podpory]
- Löffelmannová Dagmar [nezařazeno, referent na úseku majetkové správy] [Oddělení majetkoprávní]
- Lohr Jiří [nezařazeno, vedoucí oddělení správy serverů a sítě] [Oddělení správy serverů a sítě]
- Loušová Alena [nezařazeno, referent na úseku majetkové správy] [Oddělení majetkoprávní]
- Lucák Radek [nezařazeno, referent na úseku investic] [Oddělení investic]
- Lucáková Helena [nezařazeno, právník] [Oddělení vnitřních věcí]
- Lukášková Lucie [nezařazeno, referent financování veřejné dopravy a silničního hospodářství] [Oddělení financování veřejné dopravy a silničního hospodářství]
- Lupáčová Eva [nezařazeno, referent na úseku účetnictví] [Oddělení účetnictví]
- Maciarzová Iveta [nezařazeno, referent na úseku informatiky] [Oddělení metodiky a podpory]
- Macho David [nezařazeno, referent na úseku ochrany ovzduší] [Oddělení technické ochrany životního prostředí]
- Majerová Iveta [nezařazeno, matrikář] [Oddělení vnitřních věcí]
- Majerová Kateřina [nezařazeno, referent na úseku zdravotnictví] [Oddělení zdravotní správy]
- Mandousová Radka [nezařazeno, referent na úseku spisové služby] [Oddělení vnitřních věcí]
- Maroušková Hana [nezařazeno, asistent] [Oddělení administrativní podpory rady]
- Martínek František [nezařazeno, referent na úseku dopravně správních agend] [Oddělení dopravně správních agend]
- Mařík Petr [nezařazeno, informatik] [Oddělení aplikací a databází]
- Maříková Magdalena [nezařazeno, referent na úseku zdravotnictví] [Oddělení zdravotní správy]
- Mašek Roman [nezařazeno, vedoucí oddělení ochrany práv dětí a rodinné politiky] [Oddělení ochrany práv dětí a rodinné politiky]
- Mašinda Petr [nezařazeno, referent na úseku organizace školství] [Oddělení organizace školství]
- Mašková Magda [nezařazeno, právník] [Oddělení zdravotně ekonomické]
- Mašková Petra [nezařazeno, referent na úseku mládeže a sportu] [Oddělení mládeže a sportu]
- Matasová Soňa [nezařazeno, referent na úseku stavebního řádu] [Oddělení stavebního řádu]
- Matěchová Helena [nezařazeno, referent na úseku ekonomiky školství] [Oddělení ekonomické]
- Matějka Jan [nezařazeno, právník] [Odbor právní a legislativní]
- Matějková Karolina [nezařazeno, právník] [Odbor právní a legislativní]
- Matiasková Tereza [nezařazeno, právník] [Odbor právní a legislativní]
- Mauritzová Ilona [radní, zastupitel] [Zastupitelstvo]
- Mayer Jan [nezařazeno, právník] [Oddělení majetkoprávní]
- Melčová Bočanová Pavlína [nezařazeno, referent na úseku přezkoumávání hospodaření obcí a kontroly] [Oddělení přezkoumávání hospodaření obcí a kontroly]
- Menyhartová Jitka [nezařazeno, administrativní a sekretářské práce] [Odbor právní a legislativní]
- Mertlová Eva [nezařazeno, tisková mluvčí] [Oddělení mediální komunikace]
- Miček Róbert [nezařazeno, referent na úseku krizového řízení] [Oddělení krizového řízení]
- Michalec Miloslav [vedoucí odboru, vedoucí odboru regionálního rozvoje] [Odbor regionálního rozvoje]
- Mikulecký Rostislav [informatik] [Oddělení aplikací a databází]
- Milerová Jaroslava [nezařazeno, právník] [Oddělení stavebního řádu]
- Mourová Marie [nezařazeno, referent na úseku marketingu] [Oddělení marketingu]
- Mravík Alois [nezařazeno, referent silničního správního úřadu pro umisťování liniových staveb] [Oddělení silničního správního úřadu]
- Musilová Ivana [nezařazeno, referent na úseku přezkoumávání hospodaření obcí a kontroly] [Oddělení přezkoumávání hospodaření obcí a kontroly]
- Musilová Jana [nezařazeno, referent na úseku účetnictví] [Oddělení účetnictví]
- Nágrová Radka [nezařazeno, referent na úseku spisové služby] [Oddělení vnitřních věcí]
- Nálevka Jaroslav [nezařazeno, vedoucí oddělení technické ochrany životního prostředí] [Oddělení technické ochrany životního prostředí]
- Němečková Alena [nezařazeno, referent na úseku ochrany přírody a krajiny] [Oddělení ochrany přírody]
- Němečková Jana [nezařazeno, vedoucí oddělení administrativně správního] [Oddělení administrativně správní]
- Neradová Vladimíra [nezařazeno, referent na úseku dopravně správních agend] [Oddělení dopravně správních agend]
- Neumannová Lucie [nezařazeno, asistent] [Oddělení administrativní podpory rady]
- Neumannová Vladimíra [nezařazeno, referent na úseku přezkoumávání hospodaření obcí a kontroly] [Oddělení přezkoumávání hospodaření obcí a kontroly]
- Nová Helena [nezařazeno, asistentka ředitelky] [Oddělení personálních věcí a vzdělávání]
- Nová Milena [nezařazeno, vedoucí oddělení rozpočtu a financování] [Oddělení rozpočtu a financování]
- Novák Aleš [nezařazeno, vedoucí oddělení autoprovozu] [Oddělení autoprovozu]
- Novák Karel [nezařazeno, referent na úseku lesnictví - dotace] [Oddělení lesnictví a myslivosti]
- Novotná Květoslava [nezařazeno, referent na úseku účetnictví] [Oddělení účetnictví]
- Novotná Lenka [nezařazeno, referent na úseku mládeže a sportu] [Oddělení mládeže a sportu]
- Novotná Ludmila [nezařazeno, referent na úseku mládeže a sportu] [Oddělení mládeže a sportu]
- Novotná Stanislava [nezařazeno, referent na úseku přezkoumávání hospodaření obcí a kontroly] [Oddělení přezkoumávání hospodaření obcí a kontroly]
- Nový Jan [vedoucí odboru, vedoucí odboru vnitřních věcí a krajský živnostenský úřad] [Odbor vnitřních věcí a krajský živnostenský úřad]
- Olivková Petra [nezařazeno, referent na úseku organizace školství] [Oddělení organizace školství]
- Ostraha Ostraha [nezařazeno, údržbář] [Oddělení hospodářské správy]
- Osvald Petr [nezařazeno, referent odd. přípravy a realizace projektů] [Oddělení přípravy a realizace projektů]
- Otčenášková Alena [nezařazeno, referent na úseku životního prostředí, dotace, EVVO] [Oddělení administrativně správní]
- Oudová Lucie [nezařazeno, referent na úseku sociální práce a začleňování] [Oddělení sociální práce a začleňování]
- Pakandl Dušan [nezařazeno, vedoucí odboru dopravy a silničního hospodářství] [Odbor dopravy a silničního hospodářství]
- Panzerová Renata [nezařazeno, referent na úseku financování sociálních služeb] [Oddělení financování sociálních služeb]
- Paroubková Zuzana [nezařazeno, referent na úseku územního plánování] [Oddělení územního plánování]
- Pátek Patrik [nezařazeno, referent na úseku mediální komunikace] [Oddělení mediální komunikace]
- Pavelková Ivona [nezařazeno, referent na úseku sociálních služeb] [Oddělení sociálních služeb]
- Pavlíčková Petra [nezařazeno, referent na úseku přezkoumávání hospodaření obcí a kontroly] [Oddělení přezkoumávání hospodaření obcí a kontroly]
- Pečenková Eliška [nezařazeno, vedoucí odboru informatiky] [Odbor informatiky]
- Pechátová Jarmila [nezařazeno, právník] [Oddělení metodiky a podpory]
- Pechmanová Iva [nezařazeno, referent na úseku účetnictví] [Oddělení účetnictví]
- Pejsar Matěj [nezařazeno, referent na úseku cestovního ruchu] [Oddělení cestovního ruchu]
- Pek Jiří [nezařazeno, zastupitel, předseda výboru pro veřejné zakázky] [Zastupitelstvo]
- Pelc Miroslav [nezařazeno, vedoucí oddělení majetkoprávního] [Oddělení majetkoprávní]
- Penetrační Testy [nezařazeno, informatik] [Oddělení správy serverů a sítě]
- Penetrační Test3 [nezařazeno, informatik] [Oddělení správy serverů a sítě]
- Peterka Jiří [nezařazeno, referent na úseku myslivosti a lesnictví] [Oddělení lesnictví a myslivosti]
- Petrášová Gabriela [nezařazeno, vedoucí oddělení metodiky, dozoru a stížností] [Oddělení metodiky, dozoru a stížností]
- Petrová Vlasta [nezařazeno, referent na úseku ekonomiky školství] [Oddělení ekonomické]
- Picka Libor [nezařazeno, člen rady pro oblast kultury, památkové péče a cestovního ruchu] [člen rady pro oblast kultury, památkové péče a cestovního ruchu]
- Pikner Richard [nezařazeno, zastupitel] [Zastupitelstvo]
- Pilková Marcela [nezařazeno, referent na úseku přestupků] [Oddělení vnitřních věcí]
- Písařová Jana [nezařazeno, referent na úseku financování sociálních služeb] [Oddělení financování sociálních služeb]
- Pitter Jaroslav [nezařazeno, informatik] [Oddělení správy serverů a sítě]
- Pivoňková Lenka [nezařazeno, referent na úseku ochrany přírody a krajiny] [Oddělení ochrany přírody]
- Plačková Dagmar [nezařazeno, referent na úseku ochrany práv dětí a rodinné politiky] [Oddělení ochrany práv dětí a rodinné politiky]
- Plassová Inesa [nezařazeno, referent na úseku mediální komunikace] [Oddělení mediální komunikace]
- Platzová Eva [nezařazeno, referent na úseku projektových realizací] [Oddělení projektových realizací]
- Platzová Lenka [nezařazeno, referent na úseku projektových realizací] [Oddělení projektových realizací]
- Plecitá Ivana [nezařazeno, asistent] [Oddělení administrativní podpory rady]
- Plíhal Martin [vedoucí odboru, vedoucí odboru životního prostředí] [Odbor životního prostředí]
- Plíhalová Jitka [nezařazeno, referent na úseku územního plánování] [Oddělení územního plánování]
- Pluhař Karel [nezařazeno, referent IT] [Oddělení geografických informačních systémů]
- Plzáková Darina [nezařazeno, referent na úseku stavebního řádu] [Oddělení stavebního řádu]
- Polák Stanislav [nezařazeno, vedoucí oddělení lesnictví a myslivosti] [Oddělení lesnictví a myslivosti]
- Poláková Michala [nezařazeno, referent na úseku památkové péče] [Oddělení památkové péče]
- Polášková Naďa [nezařazeno, referent na úseku financování sociálních služeb] [Oddělení financování sociálních služeb]
- Poradová Petra [nezařazeno, referent na úseku hospodářské správy] [Oddělení hospodářské správy]
- Porubská Klára [nezařazeno, referent na úseku dopravně správních agend] [Oddělení dopravně správních agend]
- Posavádová Hana [nezařazeno, referent na úseku financování sociálních služeb] [Oddělení financování sociálních služeb]
- Pošarová Marie [nezařazeno, zastupitel] [Zastupitelstvo]
- Pošvicová Štěpánka [nezařazeno, referent na úseku účetnictví] [Oddělení účetnictví]
- Pózelová Lenka [nezařazeno, referent odd. přípravy a realizace projektů] [Oddělení přípravy a realizace projektů]
- Prach Ladislav [nezařazeno, referent na úseku dopravně správních agend] [Oddělení dopravně správních agend]
- Pressl Karel [nezařazeno, zastupitel, předseda výboru pro zdravotnictví] [Zastupitelstvo]
- Procházka Antonín [nezařazeno, informatik] [Oddělení geografických informačních systémů]
- Procházková Helena [nezařazeno, referent na úseku kultury] [Oddělení kultury]
- Prokop Zbyněk [nezařazeno, koordinátor mezinárodní spolupráce PK v rámci EU] [Oddělení fondů a programů EU]
- Průchová Lenka [nezařazeno, referent na úseku vzdělávání úředníků krajského úřadu] [Oddělení personálních věcí a vzdělávání]
- Prušinovská Jitka [nezařazeno, referent na úseku vnitřních věcí] [Oddělení vnitřních věcí]
- Přibáň Jan [vedoucí odboru, vedoucí odboru fondů a programů EU] [Odbor fondů a programů EU]
- Ptáček Martin [nezařazeno, zastupitel] [Zastupitelstvo]
- Ptáčníková Eva [nezařazeno, asistent] [Oddělení administrativní podpory rady]
- Pytlíková Pavlína [nezařazeno, referent na úseku rozpočtu a financování] [Oddělení rozpočtu a financování]
- Radová Jindra [nezařazeno, referent na úseku mediální komunikace] [Oddělení mediální komunikace]
- Radová Petra [nezařazeno, referent na úseku ekonomiky školství] [Oddělení ekonomické]
- Raidová Marie [nezařazeno, referent na úseku ekonomiky školství] [Oddělení ekonomické]
- Raisová Lenka [nezařazeno, referent financování veřejné dopravy a silničního hospodářství] [Oddělení financování veřejné dopravy a silničního hospodářství]
- Rašková Jiřina [nezařazeno, referent na úseku vnitřních věcí] [Oddělení vnitřních věcí]
- Rataj Jakub [nezařazeno, vedoucí oddělení vodního hospodářství] [Oddělení vodního hospodářství]
- Rázek František [nezařazeno, řidič] [Oddělení autoprovozu]
- Reiser Roman [nezařazeno, referent na úseku hospodářské správy] [Oddělení hospodářské správy]
- Reitšpiesová Kateřina [nezařazeno, referent na úseku ekonomiky školství] [Oddělení ekonomické]
- Rejthar Karel [nezařazeno, referent na úseku realizace projektů OP VVV] [Oddělení správních činností]
- Remenárová Karolina [nezařazeno, vedoucí oddělení marketingu] [Oddělení marketingu]
- Roubík Jakub [nezařazeno, informatik] [Oddělení metodiky a podpory]
- Roučková Tereza [nezařazeno, referent na úseku sociální práce a začleňování] [Oddělení sociální práce a začleňování]
- Rr Stáž [nezařazeno, administrativní a sekretářské práce] [Oddělení regionálního rozvoje]
- Rubášová Jitka [nezařazeno, referent na úseku ekonomiky školství] [Oddělení ekonomické]
- Rubášová Lenka [nezařazeno, referent financování veřejné dopravy a silničního hospodářství] [Oddělení financování veřejné dopravy a silničního hospodářství]
- Rückaufová Monika [nezařazeno, referent na úseku životního prostředí, dotace] [Oddělení administrativně správní]
- Rupertová Jiřina [nezařazeno, referent na úseku ochrany práv dětí a rodinné politiky] [Oddělení ochrany práv dětí a rodinné politiky]
- Rutová Miloslava [nezařazeno, zastupitel] [Zastupitelstvo]
- Růžičková Alena [nezařazeno, referent na úseku financování sociálních služeb] [Oddělení financování sociálních služeb]
- Růžková Klára [nezařazeno, referent na úseku cestovního ruchu] [Oddělení cestovního ruchu]
- Rychnavská Lenka [nezařazeno, vedoucí oddělení organizačního] [Oddělení organizační]
- Řežábek Zdeněk [nezařazeno, referent silničního správního úřadu pro umisťování liniových staveb] [Oddělení silničního správního úřadu]
- Říhová Miloslava [nezařazeno, referent na úseku školství] [Oddělení správních činností]
- Říhová Oľga [nezařazeno, referent silničního správního úřadu] [Oddělení silničního správního úřadu]
- Sádlová Jana [nezařazeno, referent na úseku kontroly] [Oddělení kontroly]
- Salfická Iva [nezařazeno, referent na úseku ochrany práv dětí a rodinné politiky] [Oddělení ochrany práv dětí a rodinné politiky]
- Salvetr Rudolf [nezařazeno, zastupitel] [Zastupitelstvo]
- Sarkisov Martin [nezařazeno, vedoucí odboru kontroly, dozoru a stížností] [Odbor kontroly, dozoru a stížností]
- Sedláčková Martina [nezařazeno, právník] [Oddělení zdravotní správy]
- Seidenglanzová Klára [nezařazeno, vedoucí oddělení kontroly] [Oddělení kontroly]
- Sejáková Renáta [referent, referent na úseku majetkové správy] [Oddělení majetkoprávní]
- Sekmilerová Drahuše [nezařazeno, zastupitel] [Zastupitelstvo]
- Sequens Filip [nezařazeno, zastupitel] [Zastupitelstvo]
- Schafferová Ladislava [nezařazeno, pověřena zastupováním vedoucí oddělení sociální práce a začleňování] [Oddělení sociální práce a začleňování]
- Schejbal Martin [nezařazeno, vedoucí oddělení geografických informačních systémů] [Oddělení geografických informačních systémů]
- Schimmerová Hana [nezařazeno, vedoucí oddělení správních činností] [Oddělení správních činností]
- Sieber Jiří [nezařazeno, informatik] [Oddělení správy serverů a sítě]
- Siegertová Veronika [nezařazeno, referent na úseku kultury] [Oddělení kultury]
- Sinkulová Irena [nezařazeno, referent na úseku vymáhání pohledávek a místních poplatků] [Oddělení ekonomických analýz]
- Sinkulová Jaroslava [nezařazeno, referent na úseku vzdělávání úředníků krajského úřadu] [Oddělení personálních věcí a vzdělávání]
- Sladká Pavla [nezařazeno, vedoucí oddělení kultury] [Oddělení kultury]
- Sládková Bohumila [nezařazeno, referent na úseku stavebního řádu] [Oddělení stavebního řádu]
- Slavíková Jana [nezařazeno, referent na úseku vodního hospodářství] [Oddělení vodního hospodářství]
- Smetáková Klára [nezařazeno, personalistka] [Oddělení personálních věcí a vzdělávání]
- Sokol Jaroslav [nezařazeno, vedoucí oddělení organizace školství] [Oddělení organizace školství]
- Soukupová Jana [nezařazeno, referent na úseku projektových realizací] [Oddělení projektových realizací]
- Soukupová Judita [nezařazeno, asistent] [Oddělení administrativní podpory rady]
- Soukupová Milada [nezařazeno, referent na úseku vnějších vztahů] [Oddělení vnějších vztahů]
- Soukupová Vladimíra [nezařazeno, referent na úseku organizace školství] [Oddělení organizace školství]
- Soutner Jiří [nezařazeno, referent na úseku posuzováni vlivů plánů a koncepcí na ŽP, EIA, IPPC] [Oddělení technické ochrany životního prostředí]
- Spurný Václav [nezařazeno, referent na úseku ochrany přírody a krajiny - NATURA 2000] [Oddělení ochrany přírody]
- SSS Stáž [nezařazeno, informatik] [Oddělení správy serverů a sítě]
- Stachová Jana [nezařazeno, referent na úseku kultury] [Oddělení kultury]
- Staňková Jitka [referent, referent odd. fondů a programů Evropské unie] [Oddělení fondů a programů EU]
- stazek1 stazek1 [nezařazeno, referent na úseku přezkoumávání hospodaření obcí a kontroly] [Oddělení přezkoumávání hospodaření obcí a kontroly]
- StazIT Tři [nezařazeno, Stáž IT] [Oddělení aplikací a databází]
- StazIT - pro potřeby Školení SSS Čtyři [nezařazeno, Stáž IT] [Oddělení aplikací a databází]
- stazkultura stazkultura [nezařazeno, referent na úseku památkové péče] [Oddělení památkové péče]
- stáž KDS Stáž [nezařazeno, referent na úseku kontroly] [Oddělení kontroly]
- stážcr stážcr [nezařazeno, referent na úseku cestovního ruchu] [Oddělení cestovního ruchu]
- stážVVŽU - pro skenovnu!!!! stážVVŽU [nezařazeno, referent na úseku spisové služby] [Oddělení vnitřních věcí]
- Stehlíková Jana [nezařazeno, informatik] [Oddělení geografických informačních systémů]
- Steidlová Pavlína [nezařazeno, referent na úseku kultury] [Oddělení kultury]
- Steidlová Veronika [nezařazeno, referent na úseku účetnictví] [Oddělení účetnictví]
- Steinbachová Dagmar [nezařazeno, vedoucí oddělení sociálních služeb] [Oddělení sociálních služeb]
- Stejskalová Andrea [nezařazeno, právník] [Oddělení vnitřních věcí]
- Strnadová Julie [nezařazeno, referent na úseku financování sociálních služeb] [Oddělení financování sociálních služeb]
- Strolený Pavel [nezařazeno, člen rady pro oblast ekonomiky] [člen rady pro oblast ekonomiky]
- Stuchlíková Alena [nezařazeno, referent na úseku životního prostředí, dotace] [Oddělení administrativně správní]
- Suk Pavel [nezařazeno, referent na úseku kultury] [Oddělení kultury]
- Svoboda Radek [nezařazeno, vedoucí odboru bezpečnosti a krizového řízení] [Odbor bezpečnosti a krizového řízení]
- Svobodová Věra [nezařazeno, referent na úseku majetkové správy] [Oddělení hospodářské správy]
- Sýkora Josef [nezařazeno, právník] [Oddělení projektových realizací]
- Sýkora Marek [nezařazeno, údržbář] [Oddělení hospodářské správy]
- Sýkora Roman [nezařazeno, referent na úseku lesnictví - dotace] [Oddělení lesnictví a myslivosti]
- Syslová Magdalena [nezařazeno, referent na úseku kontroly] [Oddělení kontroly]
- Szabó Norbert [nezařazeno, vedoucí oddělení aplikací a databází] [Oddělení aplikací a databází]
- Szabó Norbert [nezařazeno]
- Szabó Štěpánka [ředitel úřadu, ředitelka krajského úřadu] [Krajský úřad Plzeňského kraje]
- Šafaříková Iveta [nezařazeno, administrativní a sekretářské práce] [Odbor životního prostředí]
- Šašek Jan [nezařazeno, zastupitel] [Zastupitelstvo]
- Šašková Marcela [nezařazeno, vedoucí oddělení přezkoumávání hospodaření obcí a kontroly] [Oddělení přezkoumávání hospodaření obcí a kontroly]
- Šebesta Martin [nezařazeno, zastupitel] [Zastupitelstvo]
- Šefl Jaromír [nezařazeno, referent na úseku vodního hospodářství] [Oddělení vodního hospodářství]
- Šefl Kamil František [nezařazeno, zastupitel, předseda výboru pro legislativu, bezpečnost a záchranný systém] [Zastupitelstvo]
- Šimek Luboš [nezařazeno, vedoucí oddělení zdravotní správy] [Oddělení zdravotní správy]
- Šimicová Lucie [nezařazeno, referent financování veřejné dopravy a silničního hospodářství] [Oddělení financování veřejné dopravy a silničního hospodářství]
- Šimonová Veronika [nezařazeno, referent na úseku organizace školství] [Oddělení organizace školství]
- Šimůnková Jana [nezařazeno, referent na úseku odpadového hospodářství] [Oddělení technické ochrany životního prostředí]
- Šindelářová Radka [nezařazeno, referent na úseku zdravotnictví] [Oddělení zdravotně ekonomické]
- Šípová Veronika [nezařazeno, referent na úseku vodního hospodářství] [Oddělení vodního hospodářství]
- Školitel KÚPK [nezařazeno, referent na úseku vzdělávání úředníků krajského úřadu] [Oddělení personálních věcí a vzdělávání]
- Šlehofrová Pavlína [nezařazeno, právník] [Oddělení dopravně správních agend]
- Šmejkalová Lenka [nezařazeno, referent na úseku regionálního rozvoje] [Oddělení regionálního rozvoje]
- Šmolíková Ivana [nezařazeno, referent na úseku dopravně správních agend] [Oddělení dopravně správních agend]
- Šnebergerová Ilona [nezařazeno, vedoucí oddělení cestovního ruchu] [Oddělení cestovního ruchu]
- Špačková Drahomíra [nezařazeno, referent na úseku ekonomiky školství] [Oddělení ekonomické]
- Špoták Rudolf [hejtman, hejtman, oblast krizové řízení, bezpečnost a Centrální nákup] [hejtman, oblast krizové řízení, bezpečnost a Centrální nákup]
- Šrámková Adéla [nezařazeno, referent na úseku cestovního ruchu] [Oddělení cestovního ruchu]
- Štěpánková Lucie [nezařazeno, referent na úseku rozpočtu a financování] [Oddělení rozpočtu a financování]
- Štěpanovský Petr [nezařazeno, referent na úseku stavebního řádu] [Oddělení stavebního řádu]
- Štilipová Iva [nezařazeno, referent krajský živnostenský úřad] [Oddělení krajský živnostenský úřad]
- Štimplová Lenka [nezařazeno, metodik jednotného ekonomického informačního systému přísp. org.] [Oddělení ekonomických analýz]
- Štruncová Markéta [nezařazeno, právník] [Odbor životního prostředí]
- Štruncová Michaela [nezařazeno, referent na úseku sociálních služeb] [Oddělení sociálních služeb]
- Štvánová Helena [nezařazeno, vedoucí oddělení stavebního řádu] [Oddělení stavebního řádu]
- Štychová Barbora [nezařazeno, referent na úseku mládeže a sportu] [Oddělení mládeže a sportu]
- Štychová Lenka [nezařazeno, referent na úseku majetkové správy] [Oddělení hospodářské správy]
- Šůchová Michaela [nezařazeno, referent na úseku sociálních služeb] [Oddělení sociálních služeb]
- Šulcová Alena [nezařazeno, referent krajský živnostenský úřad] [Oddělení krajský živnostenský úřad]
- Šustová Helena [nezařazeno, referent na úseku ochrany práv dětí a rodinné politiky] [Oddělení ochrany práv dětí a rodinné politiky]
- Švarc Milan [nezařazeno, vedoucí útvaru interního auditu, pověřenec pro ochranu osobních údajů] [Útvar interního auditu]
- Švehlová Zuzana [nezařazeno, referent na úseku organizace školství] [Oddělení organizace školství]
- Tampierová Bohumila [nezařazeno, referent na úseku vnitřních věcí] [Oddělení vnitřních věcí]
- Tégl Ladislav [nezařazeno, referent financování veřejné dopravy a silničního hospodářství] [Oddělení financování veřejné dopravy a silničního hospodářství]
- Tesařová Marcela [nezařazeno, referent na úseku přezkoumávání hospodaření obcí a kontroly] [Oddělení přezkoumávání hospodaření obcí a kontroly]
- Test žp Test žp [nezařazeno, Stáž IT] [Oddělení aplikací a databází]
- TESTTEST TESTTEST [nezařazeno]
- Test2 Penetrační [nezařazeno, informatik] [Oddělení správy serverů a sítě]
- Tichý Vladimír [nezařazeno, zastupitel, předseda výboru pro výchovu, vzdělávání a zaměstnanost] [Zastupitelstvo]
- Tomanová Šárka [nezařazeno, referent na úseku přezkoumávání hospodaření obcí a kontroly] [Oddělení přezkoumávání hospodaření obcí a kontroly]
- Tomašuk Přemysl [nezařazeno, referent na úseku voleb] [Oddělení vnitřních věcí]
- Topinková Zdeňka [nezařazeno, informatik] [Oddělení geografických informačních systémů]
- Trhlíková Markéta [nezařazeno, referent na úseku ochrany práv dětí a rodinné politiky] [Oddělení ochrany práv dětí a rodinné politiky]
- Trůková Eva [nezařazeno, zastupitel, předseda kontrolního výboru] [Zastupitelstvo]
- Trylčová Radka [nezařazeno, zastupitel] [Zastupitelstvo]
- Třísková Lenka [nezařazeno, administrativní a sekretářské práce] [Oddělení regionálního rozvoje]
- Třísková Zuzana [nezařazeno, referent na úseku investic] [Oddělení investic]
- Tuček Aleš [nezařazeno, informatik] [Oddělení správy serverů a sítě]
- Ťupová Jana [nezařazeno, referent na úseku vnějších vztahů] [Oddělení vnějších vztahů]
- Tušlová Jana [nezařazeno, referent na úseku sociálních služeb] [Oddělení sociálních služeb]
- Uhlík Jiří [nezařazeno, zastupitel, předseda výboru pro sport] [Zastupitelstvo]
- Ulrich Petr [nezařazeno, vedoucí oddělení hospodářské správy] [Oddělení hospodářské správy]
- Uzlíková Magdaléna [nezařazeno, referent na úseku financování sociálních služeb] [Oddělení financování sociálních služeb]
- Vajnarová Vendulka [nezařazeno, referent na úseku přezkoumávání hospodaření obcí a kontroly] [Oddělení přezkoumávání hospodaření obcí a kontroly]
- Valenta Jiří [zastupitel] [Zastupitelstvo]
- Valenta Zdeněk [nezařazeno, referent na úseku kultury] [Oddělení kultury]
- Valentová Eva [nezařazeno, referent na úseku stavebního řádu] [Oddělení stavebního řádu]
- Valentová Hana [nezařazeno, vedoucí oddělení personálních věcí a vzdělávání] [Oddělení personálních věcí a vzdělávání]
- Valešová Renata [nezařazeno, referent krajský živnostenský úřad] [Oddělení krajský živnostenský úřad]
- Vališ Michal [nezařazeno, informatik] [Oddělení aplikací a databází]
- Váňa Miloslav [nezařazeno, referent na úseku dopravně správních agend] [Oddělení dopravně správních agend]
- Vanclová Kristýna [nezařazeno, právník] [Odbor právní a legislativní]
- Vaněčková Kateřina [nezařazeno, referent na úseku dotací] [Oddělení dotací a projektu Bezpečný kraj]
- Vanka Petr [nezařazeno, náměstek hejtmana pro oblast regionálního rozvoje, IT a evropských záležitostí] [náměstek hejtmana pro oblast regionálního rozvoje, IT a evropských záležitostí]
- Vaňousová Aneta [nezařazeno, asistent] [Oddělení administrativní podpory rady]
- Váňová Miroslava [nezařazeno, referent na úseku vnitřních věcí] [Oddělení vnitřních věcí]
- Vašátková Kateřina [nezařazeno, Koordinátor pro romské záležitosti] [Oddělení sociální práce a začleňování]
- Vaverková Karolína [nezařazeno, právník] [Oddělení silničního správního úřadu]
- Vavřička Jan [nezařazeno, zastupitel, předseda výboru pro regionální rozvoj] [Zastupitelstvo]
- Velíšek Josef [nezařazeno, referent na úseku územního plánování] [Oddělení územního plánování]
- Veselý Richard [nezařazeno, řidič] [Oddělení autoprovozu]
- Vild Jaroslav [nezařazeno, referent na úseku krizového řízení] [Oddělení krizového řízení]
- Vildová Jana [nezařazeno, asistent] [Oddělení administrativní podpory rady]
- Vilímcová Blanka [nezařazeno, referent na úseku přezkoumávání hospodaření obcí a kontroly] [Oddělení přezkoumávání hospodaření obcí a kontroly]
- Vilímec Vladislav [nezařazeno, zastupitel] [Zastupitelstvo]
- Víznerová Petra [nezařazeno, vedoucí oddělení financování veřejné dopravy a silničního hospodářství] [Oddělení financování veřejné dopravy a silničního hospodářství]
- Vlček Jan [nezařazeno, referent na úseku rozpočtu a financování] [Oddělení rozpočtu a financování]
- Vlček Jiří [nezařazeno, referent na úseku ochrany přírody, CITES,EVVO] [Oddělení ochrany přírody]
- Vodvářková Vladimíra [nezařazeno, Metodik oddělení účetnictví] [Oddělení účetnictví]
- Vojáčková Martina [nezařazeno, referent na úseku sociálních služeb] [Oddělení sociálních služeb]
- Vojtajová Ivana [nezařazeno, referent na úseku životního prostředí, EIA, IPPC] [Oddělení technické ochrany životního prostředí]
- Vojtíšek Radek [nezařazeno, referent na úseku lesnictví a myslivosti] [Oddělení lesnictví a myslivosti]
- Vojtíšková Irena [nezařazeno, mzdová účetní] [Oddělení personálních věcí a vzdělávání]
- Volfíková Jitka [nezařazeno, referent na úseku přezkoumávání hospodaření obcí a kontroly] [Oddělení přezkoumávání hospodaření obcí a kontroly]
- Voráčková Zuzana [nezařazeno, referent na úseku vodního hospodářství] [Oddělení vodního hospodářství]
- Voříšek Miroslav [nezařazeno, Koordinátor výstavby Kulturního centra PK] [Koordinátor výstavby Kulturního centra PK]
- Vovolková Andrea [nezařazeno, referent na úseku ochrany práv dětí a rodinné politiky] [Oddělení ochrany práv dětí a rodinné politiky]
- Vyskočilová Miroslava [nezařazeno, referent na úseku přezkoumávání hospodaření obcí a kontroly] [Oddělení přezkoumávání hospodaření obcí a kontroly]
- Wallis Ladislav-Michael [nezařazeno, právník] [Oddělení zdravotní správy]
- Weberová Alexandra [nezařazeno, referent na úseku školství] [Oddělení správních činností]
- Wohlmuthová Daniela [nezařazeno, referent krajský živnostenský úřad] [Oddělení krajský živnostenský úřad]
- Wolf Vilém [nezařazeno, referent na úseku památkové péče] [Oddělení památkové péče]
- Zábranská Marie [nezařazeno, referent na úseku mládeže a sportu] [Oddělení mládeže a sportu]
- Záhoř Martin [nezařazeno, náměstek hejtmana pro oblast sociálních věcí, investic a majetku] [náměstek hejtmana pro oblast sociálních věcí, investic a majetku]
- Záhoř Martin [nezařazeno, Koordinátor výstavby Kulturního centra PK - PO] [Koordinátor výstavby Kulturního centra PK]
- Zaoral Martin [nezařazeno, referent na úseku ekonomických analýz] [Oddělení ekonomických analýz]
- Zapletal Filip [nezařazeno, vedoucí odboru sociálních věcí] [Odbor sociálních věcí]
- Zapomělová Michaela [nezařazeno, referent na úseku vodního hospodářství] [Oddělení vodního hospodářství]
- Zarzycký Roman [nezařazeno, zastupitel] [Zastupitelstvo]
- ZDR Stáž [nezařazeno, referent na úseku zdravotnictví] [Oddělení zdravotní správy]
- Zeithaml René [nezařazeno, referent na úseku regionálního rozvoje] [Oddělení regionálního rozvoje]
- Zumr Marianna [nezařazeno, referent na úseku dotací] [Oddělení dotací a projektu Bezpečný kraj]
- Zwiklová Hana [nezařazeno, matrikář] [Oddělení vnitřních věcí]
- Žaludová Věra [nezařazeno, referent na úseku spisové služby] [Oddělení vnitřních věcí]
- Žandová Švejdová Marcela [nezařazeno, právník] [Oddělení správních činností]
- Žánová Iveta [nezařazeno, asistent] [Oddělení administrativní podpory rady]
- Ženíšek Marek [nezařazeno, zastupitel] [Zastupitelstvo]
- Žíla Petr [nezařazeno, referent na úseku ochrany práv dětí a rodinné politiky] [Oddělení ochrany práv dětí a rodinné politiky]
poslední úprava: eosImport@eos4, 29.04.2024 15:08:02