Kontaktní osoby
- Adamovská Jana [referent, sociální pracovnice] [odbor sociálních věcí a zdravotnictví]
- Antoš Stanislav [starosta] [Rada města]
- Bauerová Jana [referent] [odbor správy majetku]
- Bauerová Lenka [zastupitel] [Zastupitelstvo města]
- Beňa Veronika [referent, podatelna - spisová služba] [úsek vnitřních věcí]
- Benc Jan [radní, II.místostarosta] [Rada města]
- Bor David [zastupitel] [Zastupitelstvo města]
- Braunová Hana [referent, referent pro místní komunikace] [odbor dopravy]
- Dikanová Kateřina [referent, sociální pracovnice] [odbor sociálních věcí a zdravotnictví]
- Dohnalová Božena [referent] [úsek vnitřních věcí]
- Dolejší Lucie [referent] [odbor finanční]
- Duchek Bohumil [zastupitel] [Zastupitelstvo města]
- Duchková Marie [referent, sociální pracovnice] [odbor sociálních věcí a zdravotnictví]
- Faloutová Vendula [referent] [odbor správy majetku]
- Faschingbauer Jakub [zastupitel] [Zastupitelstvo města]
- Faschingbauer Pavel [zastupitel] [Zastupitelstvo města]
- Fišerová Pavlína [referent, referentka pro agendu dotací]] [úsek investic odboru majetku]
- Formánková Alena [referent] [odbor výstavby a územního plánování]
- Freiová Marie [referent, sociální pracovnice] [odbor sociálních věcí a zdravotnictví]
- Fričová Anna [referent, samostatný kontrolor] [odbor obecní živnostenský úřad]
- Gruberová Jitka [referent, sociální pracovnice] [odbor sociálních věcí a zdravotnictví]
- Hána Martin [referent, referent majetkové správy] [úsek investic odboru majetku]
- Hinterholzinger Jakub [referent, agenda památkové péče] [úsek památkové péče]
- Horáková Petra [referent, správní referent] [úsek vodoprávního úřadu, odpadového hospodářství a ochrany ovzduší]
- Hornová Jitka [referent, účetní] [odbor finanční]
- Hošková Karolína [referent, inspektor vodoprávního úřadu] [úsek vodoprávního úřadu, odpadového hospodářství a ochrany ovzduší]
- Hrušková Renata [referent, referentka OF] [odbor finanční]
- Hulová Jitka [referent, správní referent na úseku ohlašovny,EO,OP,CD] [správní odbor]
- Hůrková Andrea [referent, podatelna] [úsek vnitřních věcí]
- Janeček Waldemar [zastupitel] [Zastupitelstvo města]
- Janečková Jana [referent, výkon státní správy na úseku registrace podnikatelů] [úsek registrace]
- Janovec Martin [vedoucí odboru, vedoucí OSM] [odbor správy majetku]
- Jech Lukáš [referent, stavební úřad] [odbor výstavby a územního plánování]
- Jelínková Ilona [vedoucí odboru, vedoucí OSVZ] [odbor sociálních věcí a zdravotnictví]
- Jindřich Kamil [radní] [Rada města]
- Kadlec Ivo [zastupitel] [Zastupitelstvo města]
- Kalíšková Jitka [referent] [úsek krizového řízení]
- Kitzbergerová Jana [referent, inspektor vodoprávního úřadu] [úsek vodoprávního úřadu, odpadového hospodářství a ochrany ovzduší]
- Klufová Hana [referent, mzdová a personální agenda] [úsek personální a mzdový]
- Konopová Markéta [referent, správní referent na úseku přestupků] [odbor pro projednávání přestupků]
- Kořínková Ivana [referent, správní referent - evidence řidičů] [odbor dopravy]
- Koš Jan [vedoucí odboru, vedoucí odboru dopravy] [odbor dopravy]
- Kouříková Jana [referent] [úsek vnitřních věcí]
- Kovářová Pavla [referent, sociální pracovnice] [odbor sociálních věcí a zdravotnictví]
- Králová Lenka [referent, technickohospodářský referent] [úsek investic odboru majetku]
- Královcová Jitka [referent, správní referent na úseku přestupků] [odbor pro projednávání přestupků]
- Královcová Martina [referent, referentka pro územní plánování] [odbor výstavby a územního plánování]
- Královcová Soňa [referent, referentka majetkové správy] [odbor správy majetku]
- Krásná Dagmar [referent] [odbor finanční]
- Krejsová Jana [referent, výkon státní správy na úseku registrace podnikatelů] [úsek registrace]
- Krines Jan [referent, dopravní inženýr] [odbor dopravy]
- Krobová Irena [referent, sociální pracovnice] [odbor sociálních věcí a zdravotnictví]
- Krocová Ivana [referent, výkon státní správy na úseku registrace podnikatelů] [úsek registrace]
- Krutina Viktor [radní, I. místostarosta] [Rada města]
- Krutinová Marie [referent] [odbor správy majetku]
- Kubrová Jana [referent, správní referent na úseku přestupků] [odbor pro projednávání přestupků]
- Kučerová Alena [vedoucí odboru, vedoucí finančního odboru] [odbor finanční]
- Kuneš Josef [zastupitel] [Zastupitelstvo města]
- Kvítek Petr [právník] [odbor kancelář starosty]
- Kylišová Lenka [referent, stavební úřad] [odbor výstavby a územního plánování]
- Lahoda Jiří [referent, referent pro územní plánování] [odbor výstavby a územního plánování]
- Lamrová Zdeňka [referent, agenda správy místních poplatků] [odbor finanční]
- Mach Miroslav [radní] [Rada města]
- Marek Stanislav [vedoucí odboru, vedoucí ŽÚ] [odbor obecní živnostenský úřad]
- März Petr [vedoucí odboru] [odbor životního prostředí]
- Menclová Jitka [referent, správní referent na úseku přestupků] [odbor pro projednávání přestupků]
- Mihálová Eva [referent] [úsek investic odboru majetku]
- Mojzešová Kateřina [referent, správní referent na úseku ohlašovny,EO,OP,CD] [správní odbor]
- Mráz Jakub [referent, referent pro agendu dotací] [úsek investic odboru majetku]
- Murínová Dagmar [vedoucí odboru, vedoucí odboru kancelář starosty] [odbor kancelář starosty]
- Němcová Václava [referent, sociální pracovnice] [odbor sociálních věcí a zdravotnictví]
- Nováková Tereza [referent, inspektor vodoprávního úřadu] [úsek vodoprávního úřadu, odpadového hospodářství a ochrany ovzduší]
- Obdržálek Michal [zastupitel] [Zastupitelstvo města]
- Ouřada Josef [referent, samostatný kontrolor] [odbor obecní živnostenský úřad]
- Papežová Lenka [referent, správní referent na úseku ohlašovny,EO,OP,CD] [správní odbor]
- Pavle Ivan [vedoucí odboru] [odbor informační a komunikační technologie a GIS]
- Peclová Radka [referent, sociální pracovnice] [odbor sociálních věcí a zdravotnictví]
- Petrovická Martina [vedoucí odboru, vedoucí OPP] [odbor pro projednávání přestupků]
- Piták Martin [zastupitel] [Zastupitelstvo města]
- Pivoňka Jiří [referent, referent majetkové správy] [úsek investic odboru majetku]
- Pivoňka Jiří [referent, referent pro územní plánování] [odbor výstavby a územního plánování]
- Plhalová Aneta [referent, správní referent na úseku ohlašovny,EO,OP,CD] [správní odbor]
- Pokorná Hana [referent, sekretářka] [odbor kancelář starosty]
- Poláková Jaroslava [referent, pokladní] [úsek vnitřních věcí]
- Příbek Jan [referent] [odbor pro projednávání přestupků]
- Rapová Jiřina [referent] [úsek místního hospodářství]
- Raunerová Kozinová Kateřina [referent, sociální kurátor pro mládež] [odbor sociálních věcí a zdravotnictví]
- Růžek Jan [referent, zkušební komisař] [odbor dopravy]
- Rybár Ivan [radní] [Rada města]
- Sazamová Radka [referent, správní referent - evidence vozidel] [odbor dopravy]
- Sekeráková Gabriela [referent, správní referent - evidence vozidel] [odbor dopravy]
- Schmid Roman [referent, dopravní technik] [odbor dopravy]
- Skalová Ivona [referent, správní referent - evidence vozidel] [odbor dopravy]
- Sladká Ivana Marie [vedoucí odboru, vedoucí OVÚP] [odbor výstavby a územního plánování]
- Sladká Veronika [referent, sociální pracovnice] [odbor sociálních věcí a zdravotnictví]
- Sladký Petr [referent, referent ochrany přírody] [úsek ochrany přírody, lesního hospodářství, myslivosti a zemědělství]
- Sokolová Jitka [referent, správní referent na úseku ohlašovny,EO,OP,CD] [správní odbor]
- Steinbachová Linda [referent] [odbor finanční]
- Strnadová Vendula [referent] [úsek vnitřních věcí]
- Svatek Pavel [referent] [odbor informační a komunikační technologie a GIS]
- Svatoš Daniel [referent] [úsek ochrany přírody, lesního hospodářství, myslivosti a zemědělství]
- Szmigiel Michal [referent, správní referent pro úsek výstavby] [odbor výstavby a územního plánování]
- Šabatka David [referent, stavební úřad] [odbor výstavby a územního plánování]
- Šantroch Vratislav [referent, dopravní inženýr] [odbor dopravy]
- Šizlingová Dana [referent] [úsek vnitřních věcí]
- Špatenková Vladimíra [referent, sekretářka] [odbor kancelář starosty]
- Špeierl Martin [referent, referent pro územní plánování] [odbor výstavby a územního plánování]
- Šperlová Bohuslava [referent, sociální pracovnice] [odbor sociálních věcí a zdravotnictví]
- Špoták Rudolf [zastupitel] [Zastupitelstvo města]
- Ticháčková Šárka [referent, referentka] [odbor správy majetku]
- Toupalová Zdeňka [referent, správní referent pro úsek matriky a ověřování] [správní odbor]
- Trávníčková Lucie [referent] [úsek místního hospodářství]
- Vacíková Jana [referent] [úsek vodoprávního úřadu, odpadového hospodářství a ochrany ovzduší]
- Václavovicová Světlana [referent, správní referent - evidence řidičů, bodový systém] [odbor dopravy]
- Vaňková Hana [referent, referent pro úsek školství a kultury] [úsek školství a kultury]
- Vlčková Milena [tajemník, tajemnice] [odbor kancelář starosty]
- Volfíková Lenka [referent, správní referent pro úsek matriky a ověřování] [správní odbor]
- Vondraš Petr [informatik] [odbor informační a komunikační technologie a GIS]
- Vorlíček Marek [radní] [Rada města]
- Vostracká Kateřina [referent] [úsek personální a mzdový]
- Vrchotová Lenka [referent, správní referent na úseku ohlašovny,EO,OP,CD] [správní odbor]
- Všetečka David [zastupitel] [Zastupitelstvo města]
- Weberová Dana [vedoucí odboru, vedoucí OS] [správní odbor]
- Weberová Helena [referent, agenda památkové péče] [úsek památkové péče]
- Wiesner Radek [zastupitel] [Zastupitelstvo města]
- Wolf Zbyněk [zastupitel] [Zastupitelstvo města]
- Záhrobský Bohumil [referent, inspektor lesního hospodářství] [úsek ochrany přírody, lesního hospodářství, myslivosti a zemědělství]
- Zdráhalová Tereza [referent] [úsek bytový]
- Zemanová Iva [referent, sociální pracovnice] [odbor sociálních věcí a zdravotnictví]
- Zůnová Lenka [referent, správní referent na úseku přestupků] [odbor pro projednávání přestupků]
- Zvonařová Nikol [referent] [úsek školství a kultury]
poslední úprava: psvatek@czp, 02.05.2024 08:06:57