tisk
,
kontakt
,
home
,
přihlásit
,
English
Vyhledávání:
obce dle názvu
subjekty dle názvu
osoby dle jména
zřiz. organizace dle názvu
na celém území ČR
na aktuálním území
home
>
Středočeský
Středočeský kraj
Záložky
Základní údaje
Další údaje
Struktura organizace
Kontaktní osoby
Zřizované organizace
Správní obvody a úřady
Odkazy
Sestava dle 106/1999 Sb.
Mapa územního celku
Zřizované organizace
Bellevue, poskytovatel soc.služeb
Centrum 83 Mladá Boleslav, poskytovatel soc.služeb
Centrum Rožmitál pod Třemšínem, posk. soc. služeb
Centrum U Bartoloměje, poskytovatel soc. služeb
Červený mlýn Všestudy, poskytovatel sociálních služeb
České muzeum stříbra
Dětský domov a Mateřská škola speciální, Beroun, Mládeže 1102
Dětský domov a Školní jídelna, Benešov, Racek 1
Dětský domov a Školní jídelna, Kralupy na Vltavou, U Sociálního domu 438
Dětský domov a Školní jídelna, Krnsko, Horní Krnsko 180
Dětský domov a Školní jídelna, Nové Strašecí, Okružní 647
Dětský domov a Školní jídelna, Pyšely, Senohrabská 112
Dětský domov a Školní jídelna, Sázava, Benešovská 7
Dětský domov a Školní jídelna, Solenice 42
Dětský domov a Školní jídelna, Zruč nad Sázavou, Poštovní 593
Dětský domov Kladno
Dětský domov Milovice
Dětský domov Strančice
Dětský domov, Unhošť
Domov Barbora, poskytovatel soc.služeb
Domov Březnice, poskytovatel soc.služeb
Domov Buda, poskytovatel soc.služeb
Domov Dolní Cetno, poskytovatel soc.služeb
Domov Domino, poskytovatel soc.služeb
Domov Hačka se sídlem v Olešce, poskytovatel soc.s
Domov Hostomice - Zátor, poskytovatel soc.služeb
Domov Iváň, poskytovatel soc.služeb
Domov Jílové u Prahy, poskytovatel soc.služeb
Domov Kladno-Švermov, poskytovatel soc.služeb
Domov Kolešovice, poskytovatel soc.služeb
Domov Krajánek, poskytovatel soc.služeb
Domov Kytín, poskytovatel soc.služeb
Domov Laguna Psáry, poskytovatel soc.služeb
Domov Mladá, poskytovatel soc.služeb
Domov Modrý kámen, poskytovatel soc.služeb
Domov Na Hrádku, poskytovatel soc.služeb
Domov Na Terasách Rataje, poskytovatel soc.služeb
Domov Na Zámku Lysá nad Labem, poskytovatel soc.sl
Domov Na Zátiší, poskytovatel soc.služeb
Domov Pod Kavčí skálou, poskytovatel soc.služeb
Domov Pod Lipami, poskytovatel soc.služeb
Domov Pod Lípou, poskytovatel soc.služeb
Domov Pod Skalami Kurovodice, poskytovatel soc.slu
Domov Rožďalovice, poskytovatel soc.služeb
Domov Sedlčany, poskytovatel soc.služeb
Domov seniorů Benešov, poskytovatel soc.služeb
Domov seniorů Dobříš, poskytovatel soc.služeb
Domov seniorů Jankov, poskytovatel soc.služeb
Domov seniorů Jenštejn, poskytovatel soc.služeb
Domov seniorů Nové Strašecí, poskytovatel soc.služeb
Domov seniorů Panenské Břežany, poskytovatel soc.služeb
Domov seniorů Rudná, poskytovatel soc.služeb
Domov seniorů Úvaly, poskytovatel soc.služeb
Domov seniorů Vidim, poskytovatel soc.služeb
Domov seniorů Vojkov, poskytovatel soc.služeb
Domov Slaný, poskytovatel soc.služeb
Domov Svatý Jan, poskytovatel soc.služeb
Domov U Anežky, poskytovatel soc.služeb
Domov Unhošť, poskytovatel soc.služeb
Domov V zahradách, poskytovatel soc.služeb
Domov ve Vlašimi, poskytovatel soc.služeb
Domov Velvary, poskytovatel soc.služeb
Domov Vraný, poskytovatel soc.služeb
Dům dětí a mládeže Na Výstavišti, Mladá Boleslav, Husova 201
Dům dětí a mládeže OSTROV, Slaný, Třebízského 163
Dům dětí a mládeže Symfonie, Poděbrady, Za Nádražím 56
Dům dětí a mládeže, Kolín, Pražská 161
Dům dětí a mládeže, Kutná Hora, Kremnická 32
Dům dětí a mládeže, Mělník, Na Polabí 2854
Dům dětí a mládeže, Nymburk, 2. května 968
Dům dětí a mládeže, Příbram, Pod Šachtami 294
Dům dětí a mládeže, Rakovník, Nerudova 504
Dům seniorů Mladá Boleslav, poskytovatel soc.služe
Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Kralupy nad Vltavou, Dvořákovo náměstí 800
Galerie Středočeského kraje
Gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Sedlčany, Nádražní 90
Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická, Čáslav, Masarykova 248
Gymnázium Dr. Josefa Pekaře, Mladá Boleslav, Palackého 211
Gymnázium Františka Palackého, Neratovice, Masarykova 450
Gymnázium Hostivice
Gymnázium J. A. Komenského, Nové Strašecí, Komenského nám. 209
Gymnázium J.S.Machara, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, Královická 668
Gymnázium Jana Palacha, Mělník, Pod Vrchem 3421
Gymnázium Jiřího Ortena, Kutná Hora, Jaselská 932
Gymnázium Jiřího z Poděbrad, Poděbrady, Studentská 166
Gymnázium Joachima Barranda, Beroun, Talichova 824
Gymnázium Karla Čapka, Dobříš, Školní 1530
Gymnázium pod Svatou Horou, Příbram II, Balbínova 328
Gymnázium Václava Beneše Třebízského, Slaný, Smetanovo nám. 1310
Gymnázium Václava Hraběte, Hořovice, Jiráskova 617
Gymnázium Zikmunda Wintra, Rakovník, nám. J. Žižky 186
Gymnázium, Benešov, Husova 470
Gymnázium, Čelákovice, J.A. Komenského 414
Gymnázium, Český Brod, Vítězná 616
Gymnázium, Kladno, nám. Edvarda Beneše 1573
Gymnázium, Kolín III., Žižkova 162
Gymnázium, Mladá Boleslav, Palackého 191/1
Gymnázium, Mnichovo Hradiště, Studentská 896
Gymnázium, Nymburk, Komenského 779
Gymnázium, Příbram, Legionářů 402
Gymnázium, Říčany, Komenského náměstí 1/1280
Gymnázium, Vlašim, Tylova 271
Hornické muzeum Příbram
Hotelová škola, Vyšší odborná škola hotelnictví a turismu a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Poděbrady, Komenského 156/III
Integrovaná střední škola Františka Melichara, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Pražská 370
Integrovaná střední škola hotelového provozu, obchodu a služeb, Příbram, Gen. R. Tesaříka 114
Integrovaná střední škola Stanislava Kubra, Středokluky, Školská 105
Integrovaná střední škola technická, Benešov, Černoleská 1997
Integrovaná střední škola technická, Mělník, K učilišti 2566
Integrovaná střední škola, Jesenice, Žatecká 1
Integrovaná střední škola, Mladá Boleslav, Na Karmeli 206
Integrovaná střední škola, Rakovník, Na Jirkově 2309
Integrovaná střední škola, Slaný, Hlaváčkovo nám. 673
Kojenecký ústav Kolín
Koniklec Suchomasty, poskytování soc.služeb
Krajská nemocnice Středočeského kraje
Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje
KROK, poskytovatel soc. služeb
Labyrint-středisko volného času, vzdělávání a služeb, Kladno, Arbesova 1187
Luxor Poděbrady, poskytovatel soc.služeb
Masarykova obchodní akademie, Rakovník, Pražská 1222
Mateřská škola speciální, Mladá Boleslav, Šmilovského 543
Mateřská škola speciální, Příbram, Hradební 67
Mateřská škola speciální, Slaný, Petra Hrubého 1676
Muzeum Českého krasu
Muzeum Mladoboleslavska
Muzeum Podblanicka
Muzeum T.G.M. Rakovník
Nalžovický zámek, poskytovatel soc.služeb
Nemocnice Kutná Hora
Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje
Obchodní akademie a Vyšší odborná škola, Příbram I, Na Příkopech 104
Obchodní akademie Dr. Edvarda Beneše, Slaný, Smetanovo nám. 1200
Obchodní akademie, Kolín IV, Kutnohorská 41
Obchodní akademie, Lysá nad Labem, Komenského 1534
Obchodní akademie, Střední pedagogická škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Beroun 2, U Stadionu 486
Obchodní akademie, Vlašim, V Sadě 1565
Obchodní akademie, Vyšší odborná škola ekonomická a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Mladá Boleslav, T. G. Masaryka 14
Oblastní muzeum Praha-východ
Oblastní nemocnice Kladno, a.s., nemocnice Středočeského kraje
Oblastní nemocnice Kolín, a.s., nemocnice Středočeského kraje
Oblastní nemocnice Mladá Boleslav a.s., nemocnice Středočeského kraje
Oblastní nemocnice Příbram, a.s.
Odborné učiliště a Praktická škola, Kladno-Vrapice, Vrapická 53
Odborné učiliště a Praktická škola, Příbram IV, Pod Šachtami 335
Odborné učiliště, Kunice 60
Odborné učiliště, Liteň 402
Památník Antonína Dvořáka ve Vysoké u Příbramě
Památník Karla Čapka ve Staré Huti u Dobříše
Pedagogicko-psychologická poradna Středočeského kraje, Kolín, Jaselská 826
Polabské muzeum
Poradna pro rodinu, manželství a mezilid.vztahy - IC Rakovník
Poradna pro rodinu, manželství a mezilidské vztahy Kolín
Poradna pro rodinu, manželství a mezilidské vztahy Mladá Boleslav
Poradna pro rodinu, manželství a mezilidské vztahy Nymburk
Poradna pro rodinu, manželství a mezilidské vztahy Praha západ
Poradna pro rodinu, manželství a mezilidské vztahy Příbram
Poradna pro rodinu, manželství a mezilidské vztahy Rakovník
Rabasova galerie Rakovník
Regionální muzeum Mělník
Regionální muzeum v Jílovém u Prahy
Regionální muzeum v Kolíně
Rodinná poradna Kutná Hora
Rybka, poskytovatel soc.služeb
Sládečkovo vlastivědné muzeum v Kladně
Speciální základní škola, Poděbrady, U Bažantnice 154
SPONTE, příspěvková organizace
Sportovní gymnázium, Kladno, Plzeňská 3103
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště řemesel, Kutná Hora, Čáslavská 202
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Beroun - Hlinky, Okružní 1404
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Dubno
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hořovice, Palackého náměstí 100
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Kladno, Dubská
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Kladno, náměstí Edvarda Beneše 2353
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Kladno, U Hvězdy 2279
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Kralupy nad Vltavou, Cesta brigádníků 693
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Městec Králové, T. G. Masaryka 4
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Mladá Boleslav, Jičínská 762
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Neratovice, Školní 664
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Nymburk, V Kolonii 1804
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Vlašim, Zámek 1
Střední odborná škola informatiky a spojů a Střední odborné učiliště, Kolín, Jaselská 826
Střední odborná škola stavební a Střední odborné učiliště stavební, Kolín II, Pražská 112
Střední odborná škola, Benešov, Černoleská 1997
Střední odborná škola, Český Brod - Liblice, Školní 145
Střední odborná škola, Poděbrady, Boučkova 355
Střední odborné učiliště dopravní, Čáslav, Aug. Sedláčka 1145
Střední odborné učiliště lesnické, Křivoklát, Písky 181
Střední odborné učiliště potravinářské, Jílové u Prahy, Šenflukova 220
Střední odborné učiliště společného stravování, Poděbrady, Dr. Beneše 413/II
Střední odborné učiliště stavební, Benešov, Jana Nohy 1302
Střední odborné učiliště, Čáslav, Žižkovo nám. 75
Střední odborné učiliště, Hluboš 178
Střední odborné učiliště, Hubálov 17
Střední odborné učiliště, Liběchov, Boží Voda 230
Střední odborné učiliště, Nové Strašecí, Sportovní 1135
Střední odborné učiliště, Sedlčany, Petra Bezruče 364
Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Kladno, Jana Palacha 1840
Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Příbram II, Hrabákova 271
Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie, Kladno, Cyrila Boudy 2954
Střední průmyslová škola stavební, Mělník, Českobratrská 386
Střední průmyslová škola strojírenská a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Kolín IV, Heverova 191
Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav, Havlíčkova 456
Střední průmyslová škola, Rakovník, Gen. Kholla 2501/II
Střední průmyslová škola, Vlašim, Komenského 41
Střední škola letecké a výpočetní techniky, Odolena Voda, U Letiště 370
Střední škola obchodní, Kolín IV, Havlíčkova 42
Střední škola oděvního a grafického designu, Lysá nad Labem, Stržiště 475
Střední škola služeb a řemesel, Stochov, J.Šípka 187
Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Kladno, Havířská 1141
Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Kolín, Karoliny Světlé 135
Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Mladá Boleslav, B. Němcové 482
Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Nymburk, Soudní 20
Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Příbram I, Jiráskovy sady 113
Střední zdravotnická škola, Benešov, Máchova 400
Střední zdravotnická škola, Beroun, Mládeže 1102
Střední zemědělská škola, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, Zápská 302
Střední zemědělská škola, Čáslav, Sadová 1234
Střední zemědělská škola, Rakovník, Pražská 1222
Středočeská vědecká knihovna v Kladně
Středočeské muzeum Roztoky u Prahy
Školní statek Středočeského kraje
Školní statek, Mělník, Dobrovského 1777
Úsměv, poskytovatel soc.služeb
Ústav archeologické památkové péče středních Čech
Územní středisko záchranné služby Středočeského kraje (ÚSZS SČK)
Vyšší Hrádek, poskytovatel soc.služeb
Vyšší odborná škola a Střední odborná škola, Březnice, Rožmitálská 340
Vyšší odborná škola a Střední zemědělská škola, Benešov, Mendelova 131
Vyšší odborná škola zahradnická a Střední zahradnická škola, Mělník, Na Polabí 411
Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Kutná Hora, Masarykova 197
Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Obchodní akademie, Čáslav, Přemysla Otakara II. 938
Zahrada, poskytovatel soc.služeb
Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a Středisko služeb školám Středočeského kraje, Nymburk, V Kolonii 1804
Zařízení sociální intervence Kladno
Základní škola a Mateřská škola při Léčebně dr. L. Filipa, Poděbrady, nám. T.G.Masaryka 482
Základní škola a Mateřská škola při o.p.s. Olivově dětské léčebně, Říčany, Olivova 224
Základní škola a Mateřská škola speciální, Králův Dvůr, Preislerovo nám. 28
Základní škola a Mateřská škola speciální, Rakovník, Františka Diepolta 1576
Základní škola a Mateřská škola, Kolín, Kutnohorská 179
Základní škola a Praktická škola, Beroun, Karla Čapka 1457
Základní škola a Praktická škola, Český Brod, Žitomířská 1359
Základní škola a Praktická škola, Kladno, Pařížská 2249
Základní škola a Praktická škola, Kostelec nad Černými lesy, K Jatkám 748
Základní škola a Praktická škola, Kutná Hora, Na Náměti 417
Základní škola a Praktická škola, Úvaly, nám. Arnošta z Pardubic 8
Základní škola speciální, Mladá Boleslav, Václavkova 950
Základní škola speciální, Psáry, Jílovská 141
Základní škola, Benátky nad Jizerou, 17. listopadu 493
Základní škola, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Školní 291
Základní škola, Čáslav, Husova 526
Základní škola, Dětský domov, Přípravný stupeň základní školy speciální a Školní jídelna, Sedlec-Prčice, Přestavlky 1
Základní škola, Hořovice, Svatopluka Čecha 455
Základní škola, Kouřim, Okružní 435
Základní škola, Lysá nad Labem, Komenského 1534
Základní škola, Mateřská škola a Praktická škola, Příbram, Pod Šachtami 335
Základní škola, Mateřská škola speciální a Praktická škola, Jesenice, Plzeňská 63
Základní škola, Mateřská škola speciální, Dětský domov, Školní družina a Školní jídelna, Nymburk, Palackého třída 515
Základní škola, Mateřská škola, Dětský domov, Přípravný stupeň základní školy speciální, Školní družina, Speciálně pedagogické centrum a Školní jídelna, Mladá Boleslav, Na Celně 2
Základní škola, Městec Králové, Nám. Republiky 303
Základní škola, Mnichovo Hradiště, Švermova 380
Základní škola, Neratovice, Byškovická 85
Základní škola, Nové Strašecí, Čs. armády 213
Základní škola, Olešovice, Ringhofferova 436
Základní škola, Pečky, Švermova 540
Základní škola, Praktická škola, Dětský domov a Školní jídelna, Ledce 55
Základní škola, Sedlčany, Konečná 1090
Základní škola, Slaný, Palackého 570
Základní škola, Uhlířské Janovice, Komenského 400
Základní škola, Velvary, Karla Krohna 527
Základní škola, Vlašim, Březinská 1702
Základní škola, Votice, Smetanova 153
Základní škola, Zruč nad Sázavou, Okružní 643
Základní škola, Žebrák, Hradní 67
Základní umělecká škola B. M. Černohorského, Nymburk, Palackého třída 574
Základní umělecká škola J. A. Bendy, Benátky nad Jizerou, Smetanova 21
Základní umělecká škola Josefa Slavíka, Hořovice, Palackého náměstí 253
Základní umělecká škola Václava Talicha, Beroun, Husovo náměstí 77
Základní umělecká škola Votice, Malé náměstí 362
Základní umělecká škola, Český Brod, Kollárova 419
Základní umělecká škola, Kladno, 5. května 1870
Základní umělecká škola, Kladno, Moskevská 2929
Základní umělecká škola, Kouřim, Nové město 180
Základní umělecká škola, Mladá Boleslav, 17. listopadu 1325
Základní umělecká škola, Mnichovo Hradiště, Palackého 38
Základní umělecká škola, Nové Strašecí, Komenského 189
Základní umělecká škola, Pečky, Barákova 700
Základní umělecká škola, Poděbrady, Školní 556
Základní umělecká škola, Rakovník, Okružní 2331
Základní umělecká škola, Slaný, Politických vězňů 1160
Základní umělecká škola, Vlašim, J. Masaryka 935
Základní umělecká škola, Zásmuky, Zahradní 470
Zelená Lípa Hostivice, poskytovatel soc.služeb
Zvoneček Bylany, poskytovatel soc.služeb
poslední úprava:
czechpoint@cz
,
16.03.2012 13:25:23
Historizace (stav k datu)
Datum:
Historie změn
změny za poslední týden
změny za poslední dva týdny
od
do
(den.měsíc.rok)
Copyright © 2003 - 2024 -
Asociace krajů ČR
,
Marbes consulting s.r.o.
-
technická podpora
,
tisk
,
home
,
přihlásit
,
English