tisk
,
kontakt
,
home
,
přihlásit
,
English
Vyhledávání:
obce dle názvu
subjekty dle názvu
osoby dle jména
zřiz. organizace dle názvu
na celém území ČR
na aktuálním území
home
>
Ústecký
Ústecký kraj
Záložky
Základní údaje
Další údaje
Struktura organizace
Kontaktní osoby
Zřizované organizace
Správní obvody a úřady
Odkazy
Sestava dle 106/1999 Sb.
Mapa územního celku
Zřizované organizace
Centrum sociální pomoci Litoměřice, příspěvková organizace
Dětský domov "Země dětí" a Školní jídelna, Česká Kamenice, Komenského 491, příspěvková organizace
Dětský domov a Školní jídelna, Chomutov, Čelakovského 822, příspěvková organizace
Dětský domov a Školní jídelna, Hora Sv. Kateřiny, Dolní 310, příspěvková organizace
Dětský domov a Školní jídelna, Krásná Lípa, Smetanova 12, příspěvková organizace
Dětský domov a Školní jídelna, Krupka, Libušín 151, příspěvková organizace
Dětský domov a Školní jídelna, Lipová u Šluknova 417, příspěvková organizace
Dětský domov a Školní jídelna, Litoměřice, Čelakovského 8, příspěvková organizace
Dětský domov a Školní jídelna, Mašťov, příspěvková organizace
Dětský domov a Školní jídelna, Most, K.H.Borovského 1146, příspěvková organizace
Dětský domov a Školní jídelna, Tisá 280, příspěvková organizace
Dětský domov a Školní jídelna, Tuchlov 47, příspěvková organizace
Dětský domov a Školní jídelna, Ústí nad Labem, Špálova 2, příspěvková organizace
Dětský domov a Školní jídelna, Ústí nad Labem, Truhlářova 16, příspěvková organizace
Dětský domov, Vysoká Pec 145, příspěvková organizace
Dětský domov, Základní škola a Střední škola, Žatec, příspěvková organizace
Dětský domov, Základní škola praktická, Praktická škola a Školní jídelna, Dlažkovice 1, příspěvková organizace
Dětský domov, Základní škola praktická, Praktická škola, Školní jídelna a Školní družina, Duchcov, Školní 1, příspěvková organizace
Domov "Bez Zámků" Tuchořice, příspěvková organizace
Domov důchodců a ústav sociální péče Krásná Lípa, příspěvková organizace
Domov důchodců Dubí, příspěvková organizace
Domov důchodců Meziboří, příspěvková organizace
Domov důchodců Šluknov, příspěvková organizace
Domov důchodců Teplice, příspěvková organizace
Domov pro osoby se zdravotním postižením Brtníky
Domovy pro osoby se zdravotním postižením Oleška-Kamenice, příspěvková organizace
Domovy pro osoby se zdravotním postižením Ústí nad Labem, příspěvková organizace
Domovy sociálních služeb Kadaň a Mašťov
Domovy sociálních služeb Litvínov, p.o.
Dům dětí a mládeže \\\"Sluníčko\\\", Duchcov, Družby 1006, příspěvková organizace
Dům dětí a mládeže, Chomutov, Jiráskova 4140, příspěvková organizace
Dům dětí a mládeže, Rumburk, U stadionu 1133, příspěvková organizace
Dům dětí a mládeže, Teplice, Masarykova 70, příspěvková organizace
Dům dětí a mládeže, Varnsdorf, Pražská 663, příspěvková organizace
Dům dětí a mládeže, Žatec, Obránců míru 638, příspěvková organizace
Evropská obchodní akademie, Děčín I, Komenského náměstí 2, příspěvková organizace
Galerie Benedikta Rejta v Lounech, příspěvková organizace
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem, příspěvková organizace
Galerie výtvarného umění v Mostě, příspěvková organizace
Gymnázium a Střední odborná škola dr. Václava Šmejkala, Ústí nad Labem, příspěvková organizace
Gymnázium a Střední odborná škola, Klášterec nad Ohří,Chomutovská 459,příspěvková organizace
Gymnázium a Střední průmyslová škola, Duchcov, Kubicových 2, příspěvková organizace
Gymnázium Děčín, příspěvková organizace
Gymnázium Josefa Jungmanna, Litoměřice, Svojsíkova 1, příspěvková organizace
Gymnázium T.G.Masaryka, Litvínov, Studentská 640, příspěvková organizace
Gymnázium Václava Hlavatého, Louny, Poděbradova 661, příspěvková organizace
Gymnázium, Chomutov, Mostecká 3000, příspěvková organizace
Gymnázium, Kadaň, 5.května 620, příspěvková organizace
Gymnázium, Lovosice, Sady pionýrů 600, příspěvková organizace
Gymnázium, Podbořany, Komenského 843, příspěvková organizace
Gymnázium, Roudnice nad Labem, Havlíčkova 175, příspěvková organizace
Gymnázium, Rumburk, Komenského 10, příspěvková organizace
Gymnázium, Teplice, Čs.dobrovolců 11, příspěvková organizace
Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22, příspěvková organizace
Gymnázium, Žatec, Studentská 1075, příspěvková organizace
Hotelová škola, Obchodní akademie a Střední průmyslová škola,Teplice, Benešovo náměstí 1, příspěvková organizace
Kojenecké ústavy Ústeckého kraje, příspěvková organizace
Konzervatoř, Teplice, Českobratrská 15, příspěvková organizace
Krajská majetková, příspěvková organizace
Krajská zdravotní a.s.
Krajská zdravotní, a.s. - Masarykova nemocnice v Ústí nad Labem o.z.
Krajská zdravotní, a.s. - Nemocnice Chomutov o.z.
Krajská zdravotní, a.s. - Nemocnice Děčín o.z.
Krajská zdravotní, a.s. - Nemocnice Most o.z.
Krajská zdravotní, a.s. - Nemocnice Teplice o.z.
Krajské nemocnice, p.o.
Lékárenská služba Teplice, příspěvková organizace
Logopedická základní škola, Měcholupy 1, příspěvková organizace
Mateřská škola speciální, Ústí nad Labem, Malátova 12, příspěvková organizace
Mateřská škola speciální, Ústí nad Labem, Štefánikova 761, příspěvková organizace
Nemocnice následné péče Most, příspěvková organizace
Nemocnice následné péče Ryjice, příspěvková organizace.
Obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Ústí nad Labem, příspěvková organizace
Obchodní akademie a Střední odborná škola zemědělská a ekologická Žatec, Studentská 1354, příspěvková organizace
Obchodní akademie generála Františka Fajtla Louny, příspěvková organizace
Obchodní akademie, Střední odborná škola gastronomie a Střední odborné učiliště, Chomutov, příspěvková organizace
Oblastní muzeum v Chomutově, příspěvková organizace
Oblastní muzeum v Děčíně, příspěvková organizace
Oblastní muzeum v Litoměřicích, příspěvková organizace
Oblastní muzeum v Lounech, příspěvková organizace
Oblastní muzeum v Mostě, příspěvková organizace
Pedagogicko-psychologická poradna Ústeckého kraje a Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků, Teplice, příspěvková organizace
Podkrušnohorské gymnázium, Most, příspěvková organizace
Psychiatrická léčebna Petrohrad, příspěvková organizace
Regionální muzeum v Teplicích, příspěvková organizace
Severočeská galerie výtvarného umění v Litoměřicích, příspěvková organizace
Severočeská hvězdárna a planetárium v Teplicích, příspěvková organizace
Severočeská vědecká knihovna v Ústí nad Labem, příspěvková organizace
Speciální základní škola a Mateřská škola, Teplice, U Červeného kostela 110, příspěvková organizace
Speciální základní škola a Mateřská škola, Varnsdorf, T.G.Masaryka 1804, příspěvková organizace
Speciální základní škola a Praktická škola, Lovosice, příspěvková organizace
Speciální základní škola a Speciální mateřská škola, Děčín, příspěvková organizace
Speciální základní škola a Speciální mateřská škola, Teplice, Trnovanská 1331, příspěvková organizace
Speciální základní škola, Česká Kamenice, Jakubské nám. 113, příspěvková organizace
Speciální základní škola, Louny, Poděbradova 640, příspěvková organizace
Speciální základní škola, Rumburk, Dobrovského nám. 378/12, příspěvková organizace
Speciální základní škola, Šluknov, Tyršova 710, příspěvková organizace
Speciální základní škola, Štětí, Ostrovní 300, příspěvková organizace
Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace
Střední škola gastronomie a služeb, Most, Jana Palacha 711, příspěvková organizace
Střední lesnická škola a Střední odborná škola sociální, Šluknov, příspěvková organizace
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Podbořany, příspěvková organizace
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Roudnice nad Labem, Neklanova 1806, příspěvková organizace
Střední odborná škola mediální grafiky a polygrafie, Rumburk, příspěvková organizace
Střední odborná škola služeb a Střední odborné učiliště, Kadaň, 5.května 680, příspěvková organizace
Střední odborná škola technická a zahradnická, Lovosice, příspěvková organizace
Střední odborná škola, Litvínov- Hamr, příspěvková organizace
Střední odborná škola, Louny, příspěvková organizace
Střední odborná škola, Meziboří, nám. 8.května 400, příspěvková organizace
Střední pedagogická škola Johana Heinricha Pestalozziho, Litoměřice, Komenského 3, příspěvková organizace
Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Chomutov, Školní 50, příspěvková organizace
Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie, Kadaň, Komenského 562, příspěvková organizace
Střední průmyslová škola strojní a dopravní, Děčín VI, Slovanská 1000/55, příspěvková organizace
Střední průmyslová škola strojní a elektrotechnická, Ústí nad Labem, Resslova 5, příspěvková organizace
Střední průmyslová škola, Most, Topolová 584, příspěvková organizace
Střední průmyslová škola, Ústí nad Labem, Stará 99, příspěvková organizace
Střední škola a Základní škola, Trmice, příspěvková organizace
Střední škola elektrotechniky a spojů, Ústí nad Labem-Stříbrníky, příspěvková organizace
Střední škola energetická a stavební, Chomutov, Na Průhoně 4800, příspěvková organizace
Střední škola hotelnictví, gastronomie a služeb, Litoměřice, Dlouhá 6, příspěvková organizace
Střední škola lodní dopravy a technických řemesel, Děčín VI, příspěvková organizace
Střední škola obchodu a služeb, Teplice, příspěvková organizace
Střední škola obchodu a služeb, Ústí nad Labem, Keplerova 7, příspěvková organizace
Střední škola řemesel a služeb, Děčín IV, Ruská 147, příspěvková organizace
Střední škola stavební a technická, Ústí nad Labem, Čelakovského 5, příspěvková organizace
Střední škola stavební, Teplice, příspěvková organizace
Střední škola technická a automobilní Chomutov, příspěvková organizace
Střední škola technická, Most, příspěvková organizace
Střední škola technická, Ústí nad Labem, U Panského dvora 1006, příspěvková organizace
Střední škola zahradnická a zemědělská Antonína Emanuela Komerse, Děčín - Libverda, příspěvková organizace
Střední zdravotnická škola a Obchodní akademie, Rumburk, příspěvková organizace
Střední zdravotnická škola, Chomutov, Palackého 3, příspěvková organizace
Střední zdravotnická škola, Děčín, Čsl.mládeže 5/9, příspěvková organizace
Školní statek, Děčín - Libverda, Benešovská 76, příspěvková organizace
Školní statek, Roudnice nad Labem, Vědomice 37, příspěvková organizace
Ústav archeologické památkové péče severozápadních Čech, v.v.i.
Ústav sociální péče Háj u Duchcova, příspěvková organizace
Ústav sociální péče Jiříkov, příspěvková organizace
Ústav sociální péče Lobendava, příspěvková organizace.
Ústav sociální péče Nová Ves v Horách, příspěvková organizace
Ústav sociální péče pro tělesně postižené dospělé Snědovice, příspěvková organizace
Vyšší odborná škola a Střední odborná škola, Roudnice nad Labem, Špindlerova 690, příspěvková organizace
Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola stavební, Děčín I, Čs. armády 10, příspěvková organizace
Vyšší odborná škola a Střední škola, Varnsdorf, příspěvková organizace
Vyšší odborná škola ekonomická, sociální a zdravotnická, Obchodní akademie, Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola, Most, příspěvková organizace
Vyšší odborná škola obalové techniky a Střední škola, Štětí, Kostelní 134, příspěvková organizace
Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední škola zdravotnická, Ústí nad Labem, Palachova 35, příspěvková organizace
Základní škola praktická, Bílina, Kmochova 205/10, příspěvková organizace
Základní škola praktická, Libochovice, Komenského 299, příspěvková organizace
Základní škola praktická, Roudnice nad Labem, Jungmannova 667, příspěvková organizace
Základní škola praktická, Ústí nad Labem, Karla IV. 34, příspěvková organizace
Základní škola praktická, Ústí nad Labem, Studentská 297, příspěvková organizace
Základní škola praktická, Úštěk, 1.máje 59, příspěvková organizace
Základní škola při Dětské psychiatrické léčebně, Louny, příspěvková organizace
Základní škola profesora Zdeňka Matějčka, Most, Zdeňka Štěpánka 340, příspěvková organizace
Základní škola speciální a Mateřská škola, Ústí nad Labem, Pod Parkem 2788, příspěvková organizace
Základní škola speciální, Základní škola praktická a Praktická škola, Litoměřice, Šaldova 6, příspěvková organizace
Základní škola speciální, Základní škola praktická a Praktická škola, Most, Jana Palacha 1534, příspěvková organizace
Základní umělecká škola Evy Randové, Ústí nad Labem, W. Churchilla 4, příspěvková organizace
Základní umělecká škola Ivana Kawaciuka, Duchcov, příspěvková organizace
Základní umělecká škola, Děčín IV - Podmokly, Čs. legií 243/29, příspěvková organizace
Základní umělecká škola, Rumburk, Růžová 3/1416, příspěvková organizace
Základní umělecká škola, Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace
Základní umělecká škola, Ústí nad Labem - Neštěmice, Národní 209, příspěvková organizace
Základní umělecká škola, Varnsdorf, Národní 512, příspěvková organizace
Zámek Nový Hrad
Zámek Nový Hrad
Zdravotnická záchranná služba Ústeckého kraje, příspěvková organizace
poslední úprava:
czechpoint@cz
,
16.03.2012 13:25:22
Historizace (stav k datu)
Datum:
Historie změn
změny za poslední týden
změny za poslední dva týdny
od
do
(den.měsíc.rok)
Copyright © 2003 - 2024 -
Asociace krajů ČR
,
Marbes consulting s.r.o.
-
technická podpora
,
tisk
,
home
,
přihlásit
,
English