tisk
,
kontakt
,
home
,
přihlásit
,
English
Vyhledávání:
obce dle názvu
subjekty dle názvu
osoby dle jména
zřiz. organizace dle názvu
na celém území ČR
na aktuálním území
home
>
Ústecký
Ústecký kraj
Záložky
Základní údaje
Další údaje
Struktura organizace
Kontaktní osoby
Zřizované organizace
Správní obvody a úřady
Odkazy
Sestava dle 106/1999 Sb.
Mapa územního celku
Kontaktní osoby
Vše
VIP
A
B
Č
D
F
H
J
K
L
M
N
P
R
S
Š
T
V
W
Z
Vaňhová Jana
[Hejtman] [hejtman, hejtmanka]
Fišera Arno
[Rada] [náměstek hejtmana]
Kouda Pavel
[Rada] [náměstek hejtmana]
Zemaník Milan
[ředitel Krajského úřadu] [ředitel úřadu]
Pikal Jaroslav
[zástupce ředitele, zástupce ředitele KÚ]
Benda Petr
[Rada] [radní]
Bernas Mirko
[Rada] [radní]
Budjač René
[Zastupitelstvo kraje] [radní, uvolněný člen zastupitelstva]
Čermák Jan
[Rada] [radní]
Jakubec Petr
[Rada] [radní]
Ryšánková Jana
[Rada] [radní]
Šulc Jiří
[Rada] [radní]
Vonka Radek
[Rada] [radní]
Belej Radek
[Zastupitelstvo kraje] [zastupitel]
Brázda Petr
[Zastupitelstvo kraje] [zastupitel]
Bubeníček Oldřich
[Zastupitelstvo kraje] [zastupitel]
Doležal Vlastimil
[Zastupitelstvo kraje] [zastupitel, neuvolněný člen zastupitelstva]
Doubrava Jaroslav
[Zastupitelstvo kraje] [zastupitel]
Drlý Ladislav
[Zastupitelstvo kraje] [zastupitel]
Fiala Petr
[Zastupitelstvo kraje] [zastupitel]
Foldyna Jaroslav
[Zastupitelstvo kraje] [zastupitel]
Haškovcová Olga
[Zastupitelstvo kraje] [zastupitel]
Hlinka Jiří
[Zastupitelstvo kraje] [zastupitel]
Hofmann Václav
[Zastupitelstvo kraje] [zastupitel]
Hrebičková Olga
[Zastupitelstvo kraje] [zastupitel]
Husák Petr
[Zastupitelstvo kraje] [zastupitel]
Jeníčková Hana
[Zastupitelstvo kraje] [zastupitel]
Jeníčková Lenka
[Zastupitelstvo kraje] [zastupitel]
Kassal Aleš
[Zastupitelstvo kraje] [zastupitel]
Klika Martin
[Zastupitelstvo kraje] [zastupitel]
Komínek Jaroslav
[Zastupitelstvo kraje] [zastupitel]
Kozák Rudolf
[Zastupitelstvo kraje] [zastupitel]
Krčmárik Karel
[Zastupitelstvo kraje] [zastupitel]
Kříž Tomáš
[Zastupitelstvo kraje] [zastupitel]
Kubal Josef
[Zastupitelstvo kraje] [zastupitel]
Lavička Zdeněk
[Zastupitelstvo kraje] [zastupitel]
Lízlová Lenka
[Zastupitelstvo kraje] [zastupitel]
Macík Josef
[Zastupitelstvo kraje] [zastupitel]
Mezian Hassan
[Zastupitelstvo kraje] [zastupitel]
Mojžíš Petr
[Zastupitelstvo kraje] [zastupitel]
Nétek Josef
[Zastupitelstvo kraje] [zastupitel]
Novotný Karel
[Zastupitelstvo kraje] [zastupitel]
Perna Ivo
[Zastupitelstvo kraje] [zastupitel]
Pípal Petr
[Zastupitelstvo kraje] [zastupitel]
Rybák Stanislav
[Zastupitelstvo kraje] [zastupitel]
Ryšavý Petr
[Zastupitelstvo kraje] [zastupitel]
Seifert Josef
[Zastupitelstvo kraje] [zastupitel]
Schwarz Bronislav
[Zastupitelstvo kraje] [zastupitel]
Stádník Jindřich
[Zastupitelstvo kraje] [zastupitel]
Stehlík Stanislav
[Zastupitelstvo kraje] [zastupitel]
Strakoš Martin
[Zastupitelstvo kraje] [zastupitel]
Špičák Bronislav
[Zastupitelstvo kraje] [zastupitel]
Tachecí Josef
[Zastupitelstvo kraje] [zastupitel]
Terber Antonín
[Zastupitelstvo kraje] [zastupitel, uvolněný člen zastupitelstva]
Vokatý Zdeněk
[Zastupitelstvo kraje] [zastupitel]
Waicová Dagmar
[Zastupitelstvo kraje] [zastupitel]
Zíka Tomáš
[Zastupitelstvo kraje] [zastupitel]
Škařupová Martina
[vedoucí útvaru, vedoucí útvaru interního auditu]
Dostál Stanislav
[vedoucí odboru, vedoucí odboru ekonomického]
Franěk Jindřich
[vedoucí odboru, vedoucí odboru dopravy a silničního hospodářství]
Harašta Štěpán
[vedoucí odboru, vedoucí odboru školství, mládeže a tělovýchovy]
Hejnová Simona
[vedoucí odboru, vedoucí odboru legislativně-právního]
Jelínek Jan
[vedoucí odboru, vedoucí odboru informatiky a organizačních věcí]
Johnová Iva
[vedoucí odboru, vedoucí odboru kontroly]
Kadlecová Zuzana
[vedoucí odboru, vedoucí odboru regionálního rozvoje]
Konopásek Aleš
[vedoucí odboru, vedoucí odboru kanceláře hejtmana]
Krydlová Taťána
[vedoucí odboru, vedoucí odboru životního prostředí a zemědělství]
Kuszniruková Jaroslava
[vedoucí odboru, pověřena vedením odboru]
Milerová Květoslava
[vedoucí odboru, vedoucí odboru správních činností a Krajský živnostenský úřad]
Novák Petr
[vedoucí odboru, vedoucí odboru kultury a památkové péče]
Severa Petr
[vedoucí odboru, vedoucí odboru sociálních věcí a zdravotnictví]
Smrčka Jiří
[vedoucí odboru, vedoucí odboru investičního]
Šimák Jindřich
[vedoucí odboru, vedoucí odboru majetku]
Švehlová Zdenka
[vedoucí odboru, vedoucí odboru územního plánování a stavebního řádu]
Andresová Blanka
[vedoucí oddělení, vedoucí oddělení rozpočtu a financování]
Baťková Dana
[vedoucí oddělení, vedoucí oddělení veřejnosprávní finanční kontroly]
Bergmannová Hana
[vedoucí oddělení, pověřena zastupováním vedoucí oddělení stavebního řádu]
Burian Tomáš
[vedoucí oddělení, vedoucí oddělení životního prostředí]
Hajšman Pavel
[vedoucí oddělení, vedoucí Oddělení fondů a programů EU]
Holečková Marcela
[vedoucí oddělení, vedoucí oddělení grantových schémat a fondů EU]
Holíková Vlasta
[vedoucí oddělení, vedoucí oddělení ekonomiky státních financí]
Janovská Jiřina
[vedoucí oddělení, vedoucí oddělení pžezkumu hospodaření obcí]
Jeřábek Jakub
[vedoucí oddělení, vedoucí oddělení dopravní obslužnosti kraje]
Končel František
[vedoucí oddělení, vedoucí oddělení veřejných zakázek]
Körner Stanislav
[vedoucí oddělení, vedoucí oddělenídopravně-správních agend]
Kovářová Zdeňka
[vedoucí oddělení, vedoucí oddělení personálních věcí a vzdělávání]
Krampera Stanislav
[vedoucí oddělení, vedoucí oddělení hospodářské správy]
Krejza Tomáš
[vedoucí oddělení, pověřený vedením oddělení informatiky]
Kuráňová Jana
[vedoucí oddělení, vedoucí oddělení památkové péče]
Kvapilová Diana
[vedoucí oddělení, vedoucí oddělení zemědělství]
Laňková Klára
[vedoucí oddělení]
Lavičková Jana
[vedoucí oddělení, vedoucí oddělení sociálně-zdravotní správy]
Mach Jiří
[vedoucí oddělení, vedoucí oddělení humanitních činností]
Michálek Petr
[vedoucí oddělení, vedoucí oddělení pozemních komunikací]
Novotná Jolana
[vedoucí oddělení, vedoucí oddělení územního plánování]
Pémová Jitka
[vedoucí oddělení, vedoucí oddělení sociálně-zdravotní péče]
Ploner František
[vedoucí oddělení, vedoucí oddělení všeobecné kontroly a stížností]
Poloncarzová Hana
[vedoucí oddělení, vedoucí oddělení organizací a koncepcí]
Pospíšilová Milena
[vedoucí oddělení, vedoucí oddělení organizačního]
Poupalová Ludislava
[vedoucí oddělení, vedoucí oddělení správního]
Schubertová Dita
[vedoucí oddělení, vedoucí oddělení krajský živnostenský úřad]
Svoboda Josef
[vedoucí oddělení, vedoucí oddělení regionálního rozvoje]
Šimáková Pavla
[vedoucí oddělení, vedoucí oddělení účetnictví]
Švec Jaroslav
[vedoucí oddělení, vedoucí oddělení správních činností]
Teufl Zdeněk
[vedoucí oddělení, vedoucí oddělení investic a údržby majetku kraje]
Tlustá Magdaléna
[vedoucí oddělení, vedoucí oddělení právního]
Tschakert Jiří
[vedoucí oddělení, vedoucí oddělení evidence a účtování majetku]
Tulisová Ivanka
[vedoucí oddělení, vedoucí oddělení přestupků a kontroly]
Týlová Hana
[vedoucí oddělení, vedoucí oddělení služeb a koordinace]
Vacek Miroslav
[vedoucí oddělení, pověřen vedením oddělení]
Válka Jiří
[vedoucí oddělení, vedoucí oddělení cestovního ruchu]
Vávrová Helena
[vedoucí oddělení, vedoucí oddělení rozpočtu a výkaznictví obcí]
Veltruský Václav
[vedoucí oddělení, vedoucí oddělení ochrany životního prostředí a udržitelného rozvoje]
Vše
VIP
A
B
Č
D
F
H
J
K
L
M
N
P
R
S
Š
T
V
W
Z
poslední úprava:
epusa@kr-ustecky
,
14.04.2011 15:19:44
Historizace (stav k datu)
Datum:
Historie změn
změny za poslední týden
změny za poslední dva týdny
od
do
(den.měsíc.rok)
Copyright © 2003 - 2024 -
Asociace krajů ČR
,
Marbes consulting s.r.o.
-
technická podpora
,
tisk
,
home
,
přihlásit
,
English