Kontaktní osoby
- Altschmiedová Michaela [referent] [Majetková agenda]
- Baborová Simona [referent] [Poplatky a exekuce]
- Beneš Michal [nezařazeno, člen komise] [Komise regenerace MPZ]
- Beníšková Eva [referent, člen komise] [Komise kultury]
- Blažková Lenka [vedoucí odboru]
- Brožová Jana [nezařazeno, člen Komise pro sociálně-právní ochranu dětí] [Komise pro sociálně-právní ochranu dětí]
- Brzák Miloš [nezařazeno, člen komise] [Komise sportu]
- Čámský Daniel [zastupitel, člen komise] [Komise kultury]
- Čámský Ivan [nezařazeno, člen komise] [Komise regenerace MPZ]
- Čuba Josef [nezařazeno] [Investiční technici]
- Dražková Lenka [nezařazeno] [Péče o zdravotně postižené]
- Dušková Jaroslava [nezařazeno, člen komise] [Komise pro občanské záležitosti]
- Farták Josef [nezařazeno, člen komise] [Komise sportu]
- Fišerová Iva [nezařazeno, člen komise] [Komise školská]
- Fornousová Věra [zastupitel, Předseda komise] [Komise bytová]
- Fremundová Michaela [nezařazeno, kurátor pro mládež] [Péče o rodinu a děti]
- Geigerová Ivana [nezařazeno, člen komise] [Komise pro sociálně-právní ochranu dětí]
- Gregor Milan [referent] [Odbor správní]
- Gregorová Martina [nezařazeno] [Pokladna]
- Hamák Lukáš [nezařazeno, člen komise] [Komise sportu]
- Hanzlíková Petra [referent] [CZECH POINT]
- Havlíková Dagmar [nezařazeno, člen výboru] [Finanční výbor]
- Hlaváček Jiří [zastupitel] [Komise kultury]
- Hlaváčová Marie [nezařazeno, člen komise] [Komise kultury]
- Holečková Jaroslava [nezařazeno, člen komise] [Komise školská]
- Hupka Jaroslav [referent, tajemník BR, KŠ,BOZP,OUI,válečné hroby] [Krizové řízení a CO]
- Choc Jiří [zastupitel, člen Kontrolního výboru] [Zastupitelstvo města]
- Chocová Eva [nezařazeno, člen Komise pro sociálně-právní ochranu dětí] [Komise pro sociálně-právní ochranu dětí]
- Janda Jan [nezařazeno, člen výboru] [Finanční výbor]
- Jandová Irena [nezařazeno, člen komise] [Komise regenerace MPZ]
- Jansová Ladislava [nezařazeno, zástupce předsedy komise] [Komise pro sociálně-právní ochranu dětí]
- Javorský Miroslav [referent] [CZECH POINT]
- Javorský Pavel [zastupitel, člen výboru] [Kontrolní výbor]
- Jelínek František [zastupitel] [Zastupitelstvo města]
- Jílek Josef [nezařazeno, člen komise] [Komise bytová]
- Karlíková Dagmar [zastupitel, člen výboru] [Kontrolní výbor]
- Kocman Petr [nezařazeno, člen výboru] [Kontrolní výbor]
- Kolář Jaromír [nezařazeno, člen komise] [Komise školská]
- Kolář Václav [nezařazeno, člen Bytové komise] [Komise bytová]
- Kolářová Jaroslava [referent] [CZECH POINT]
- Kopřiva Pavel [nezařazeno, člen výboru] [Finanční výbor]
- Kotalová Božena [nezařazeno, člen Komise pro občanské záležitosti] [Komise pro občanské záležitosti]
- Kotálová Jaroslava [nezařazeno, člen komise]
- Kotálová Kristína [nezařazeno, člen komise]
- Kratejlová Lenka [nezařazeno, člen Bytové komise] [Komise bytová]
- Kratochvíl Ivan [nezařazeno, člen komise] [Komise školská]
- Kratochvíl Tomáš [referent] [Ochrana přírody]
- Kříž Čestmír [zastupitel, člen výboru] [Finanční výbor]
- Kubíková Ivana [vedoucí odboru]
- Kudová Božena [zastupitel, člen výboru] [Finanční výbor]
- Kulíšková Irena [referent] [Poplatky a exekuce]
- Kůs František [zastupitel, předseda výboru] [Kontrolní výbor]
- Kůsová Lenka [nezařazeno] [CZECH POINT]
- Laurenčík Josef [nezařazeno, člen Komise pro sociálně-právní ochranu dětí] [Komise pro sociálně-právní ochranu dětí]
- Lhoták Jan [zastupitel] [Rada města]
- Lőffelmann Jan [vedoucí odboru]
- Lőffelmann Jan [nezařazeno, informatik] [Kancelář starosty]
- Lunda Jiří [nezařazeno] [Územní řízení]
- Macáková Hana [referent, kontrola podnikatelských subjektů] [CZECH POINT]
- Macháček Jaroslav [nezařazeno, člen komise] [Komise sportu]
- Marek Vladimír [nezařazeno]
- Marek Vladimír [nezařazeno] [Odbor majetku a rozvoje města]
- Marešová Věra [místostarosta, předseda komise] [Komise regenerace MPZ]
- Maršát Josef [nezařazeno, člen Finančního výboru] [Finanční výbor]
- Matějková Dana [nezařazeno] [Územní řízení]
- Melkusová Olga [nezařazeno, člen komise] [Komise kultury]
- Milfortová Šárka [referent] [Fakturace]
- Mottl Miloslav [nezařazeno, člen komise] [Komise regenerace MPZ]
- Mottl Petr [starosta] []
- Moureček Vladislav [nezařazeno, člen výboru] [Kontrolní výbor]
- Naglmüllerová Milena [radní, člen komise] [Komise školská]
- Nová Anežka [nezařazeno, člen komise] [Komise Douzelage]
- Novák Petr [tajemník, tajemník MěÚ] [Městský úřad]
- Opl František [nezařazeno]
- Oudesová Miroslava [nezařazeno, člen komise] [Komise školská]
- Pekhart František [nezařazeno, člen komise] [Komise školská]
- Penová Radomíra [nezařazeno] [Matrika]
- Pojar Václav [nezařazeno, člen komise] [Komise sportu]
- Potužník Libor [nezařazeno, člen komise] [Komise pro sociálně-právní ochranu dětí]
- Prajerová Jaroslava [nezařazeno, člen Komise pro občanské záležitosti] [Komise pro občanské záležitosti]
- Prinz Helmut [nezařazeno, člen Komise pro občanské záležitosti] [Komise pro občanské záležitosti]
- Půroková Jana [nezařazeno, člen Komise pro občanské záležitosti] [Komise pro občanské záležitosti]
- Randák František [referent, tajemník povodňové komise] [Vodní hospodářství]
- Rochová Iva [nezařazeno, člen výboru] [Finanční výbor]
- Řezníčková Zdeňka [zastupitel, předseda výboru] [Finanční výbor]
- Sedlecký Karel [nezařazeno, člen komise] [Komise kultury]
- Schossmeierová Martina [referent] [CZECH POINT]
- Schwarzová Radka [nezařazeno] [Evidence obyvatel]
- Skrbek Michael [nezařazeno, člen výboru] [Kontrolní výbor]
- Skrbková Bohumila [nezařazeno, člen komise] [Komise kultury]
- Skypalová Kateřina [nezařazeno] [Péče o rodinu a děti]
- Sloup Radovan [zastupitel, člen komise] [Komise sportu]
- Sluková Alena [nezařazeno] [Účetní]
- Smola Richard [nezařazeno, člen komise] [Komise školská]
- Sojka Jindřich [referent] [Právník]
- Staněk Jan [radní, člen výboru] [Kontrolní výbor]
- Staňková Andrea [zastupitel, člen komise] [Komise kultury]
- Staňková Helena [nezařazeno, člen Komise pro občanské záležitosti] [Komise pro občanské záležitosti]
- Stárková Milena [zastupitel] [Zastupitelstvo města]
- Steiningerová Miluše [referent] [Cestovní doklady]
- Svobodová Věra [nezařazeno, předseda komise] [Komise Douzelage]
- Šimáčková Václava [referent] [Účetní]
- Šímová Jana [referent] [Informační středisko]
- Šlajsová Božena [nezařazeno, komise podnikání a rozvoje města] [Finanční odbor]
- Šperl Miroslav [nezařazeno, člen Bytové komise] [Komise bytová]
- Šperlová Helena [referent, Informační centrum]
- Štěchová Jana [referent]
- Štěpánková Marie [nezařazeno, člen Komise pro občanské záležitosti] [Komise pro občanské záležitosti]
- Švarc Miroslav [nezařazeno, člen komise] [Komise bytová]
- Švelchová Jana [zastupitel, předseda komise] [Komise pro občanské záležitosti]
- Tůmová Věra [nezařazeno, člen komise] [Komise kultury]
- Valdmanová Marie [nezařazeno] [Sekretariát]
- Váňová Milada [nezařazeno, člen komise] [Komise pro občanské záležitosti]
- Víchová Vlasta [referent] [Daň z přidané hodnoty]
- Vítková Marie [nezařazeno] [Rozpočet]
- Vítovcová Ivana [nezařazeno, člen komise] [Komise pro občanské záležitosti]
- Volná Kristína [nezařazeno, člen komise] [Komise Douzelage]
- Vrhel Miroslav [nezařazeno, člen výboru] [Kontrolní výbor]
- Zahradník Jiří [nezařazeno, člen Komise pro občanské záležitosti] [Komise pro občanské záležitosti]
- Zelená Radka [nezařazeno, člen komise] [Komise Douzelage]
- Zelený Tomáš [radní] [Zastupitelstvo města]
- Zemenová Ivana [vedoucí odboru, ŽP]
poslední úprava: adm_susice@czp, 14.02.2023 07:52:21