Contacts
- Bednárová Pavlína [vedoucí odboru, Vedoucí živnostenského odboru] [Obecní živnostenský úřad]
- Beranová Drahomíra [referent, Referent školství]
- Bizoň Lukáš [referent, referent stavebního odboru] [Stavební a vyvlastňovací úřad]
- Bolhová Jana [referent, Kontrola]
- Burešová Eva [referent, referent SÚ]
- Černá Ivana [referent, osobní doklady] [Odbor vnitřích věcí]
- Čonková Kateřina [referent, registr vozidel] [Odbor dopravy a silničního hospodářství]
- Dobruský Jiří [vedoucí odboru, Vedoucí odboru dopravy a silničního hospodářství] [Odbor dopravy a silničního hospodářství]
- Dobšíčková Martina [referent, Daně a poplatky] [Finanční odbor]
- Donínová Martina [vedoucí oddělení, Vedoucí oddělení ŽP]
- Filková Radka [nezařazeno, člen komise] [Komise pro kulturu a cestovní ruch]
- Hamousová Zdeňka [zastupitel, Zastupitel]
- Hána Vladislav [referent, registr vozidel] [Odbor dopravy a silničního hospodářství]
- Hánová Hedvika [referent, Interní auditor, úsek kontroly] [Kancelář starosty]
- Hauftová Martina [referent, správa dotací] [Kancelář starosty]
- Holotová Jana [referent, Koncesované živnosti, ŽL (zástupce vedoucího odboru)] [Obecní živnostenský úřad]
- Hornátová Alena [referent, Právník města] [Právní odbor]
- Hrušková Eva [referent, vodní hospodářství] [Odbor životního prostředí a zemědělství]
- Charvátová Petra [referent, Sociální práce]
- Chobotová Karolína [referent, Stavební administrativa]
- Innemann Bauerová Martina [referent, Vodní hospodářství]
- Janegová Tőkőliová Světlana [referent, pasport města]
- Jelínek Petr [referent, Referent majetku města] [Majetkový odbor]
- Jelínková Jitka [referent]
- Jendrísková Lenka [referent, sociální kurátor] [Odbor sociálních věcí]
- Kadlecová Martina [referent, Sociální práce]
- Karlovská Andrea [referent, Archivář]
- Kaucká Pavlína [referent, sociálně právní ochrana] [Odbor sociálních věcí]
- Kellerová Alena [referent, osobní doklady] [Odbor vnitřích věcí]
- Kloučková Pavlína [referent, asistentka vedení] [Kancelář starosty]
- Kořánová Lucie [referent, Referent samosprávy]
- Kořánová Markéta [referent, Archivář]
- Kotková Bohdana [referent, pokladna] [Odbor vnitřích věcí]
- Krčmárik Karel [zastupitel, člen zastupitelstva] [Zastupitelstvo města]
- Krejčí Kamila [referent, Správa komunikací, odpadové hospodářství města]
- Křenková Monika [referent, Kurátor pro děti a mládež]
- Kubelčuková Zdenka [nezařazeno, člen komise] [Komise prevence kriminality]
- Kubíková Dana [referent, evidence obyvatel] [Odbor vnitřích věcí]
- Laibl Radim [starosta, Starosta]
- Laiblová Drahuše [referent, matrika] [Odbor vnitřích věcí]
- Majer David [referent, dopravní přestupková agenda]
- Mazánková Kateřina [referent, Manažer dotací]
- Melicherčík Pavol [referent, Přestupky]
- Nováková Kamila [referent, Sociální práce]
- Oppelová Martina [referent, UAP] [Odbor rozvoje města]
- Pavelková Vanda [referent, Referent majetku města] [Majetkový odbor]
- Petrová Kamila [referent, dopravní přestupky]
- Pfeiferová Eva [referent, Vodní hospodářství] [Odbor životního prostředí a zemědělství]
- Pintr Pavel [místostarosta]
- Poláková Květoslava [referent, hlavní účetní] [Finanční odbor]
- Poustková Dana [referent, Daně a poplatky] [Finanční odbor]
- Schellová Simona [referent, Kultura a cestovní ruch] [Odbor vnitřích věcí]
- Solar Miroslav [Ředitel MP]
- Stolariková Ivana [referent, registr řidičských průkazů] [Odbor dopravy a silničního hospodářství]
- Stroukalová Jana [referent, Administrativní pracovník] [Odbor životního prostředí a zemědělství]
- Stříbrná Jitka [referent, silniční hospodářství a doprava] [Odbor dopravy a silničního hospodářství]
- Sulíková Kamila [vedoucí odboru, Vedoucí odboru] [Odbor sociálních věcí]
- Svobodová Marcela [referent, odpadové hospodářství a ochrana ovzduší]
- Syrovátková Romana [referent, Referent SÚ]
- Šalounová Michaela [referent, Daně a poplatky]
- Šilhavá Petra [referent, Památková péče] [Odbor rozvoje města]
- Šiml Miloslav [referent, dopravní zkušební komisař] [Odbor dopravy a silničního hospodářství]
- Šmeráková Helena [tajemník, vedoucí odboru vnitřních věcí, tajemník BR a KŠ ORP Žatec ]
- Špička Jaroslav [místostarosta, Místostarosta města]
- Šťastná Yveta [referent, referent ORMM] [Odbor rozvoje města]
- Štross Martin [radní, člen rady] [Rada města]
- Tichá Jana [referent, Registr řidičů, digitální tachograf]
- Totzauerová Jana [referent, Referent majetku města] [Majetkový odbor]
- Trávníček Tomáš [vedoucí odboru, vedoucí stavebního a vyvlastňovací úřadu, životního prostředí]
- Tschischková Marcela [referent, Silniční hospodářství a doprava] [Odbor dopravy a silničního hospodářství]
- Tvrdá Zdeňka [referent, Referent SÚ a ŽP, ekonomická agenda] [Odbor vnitřích věcí]
- Umlaufová Hana [referent, osobní doklady]
- Umlaufová Nikola [referent, Sociálně právní ochrana]
- Vrábíková Tereza [referent, sociální práce] [Odbor sociálních věcí]
- Vrbová Hana [referent, personalista, archivář] [Odbor vnitřích věcí]
- Zahradníčková Lucie [referent, Sociální práce]
- Zimmermannová Ivana [referent, Daně a poplatky]
- Žáková Hana [referent, regionální rozvoj] [Odbor rozvoje města]
last change: czechpoint@cz, 15.06.2024 07:42:12