Contacts
- Anton Jaroslav [referent]
- Bejčková Marcela [nezařazeno]
- Breiová Veronika [referent]
- Brožová Irena [referent]
- Cinkeová Jana [referent, Památková péče] [Odbor školství a kultury]
- Čermáková Martina [referent] [Odbor školství a kultury]
- Dudlová Eva [nezařazeno, Vedoucí pečovatelské služby]
- Dvořáková Iveta [nezařazeno]
- Dvořáková Lucie [nezařazeno]
- Frühaufová Petra [referent]
- Hereitová Renata [referent]
- Hlad Jiří [vedoucí odboru]
- Houšková Jana [referent]
- Houšková Jana [referent]
- Hůlka Tomáš [vedoucí odboru] [Odbor školství a kultury]
- Humlová Jitka [informatik] [Odbor správní a obecní živnostenský úřad]
- Humlová Julie [referent]
- Jedlička Miroslav [nezařazeno, zastupitel] [Volené orgány - složení Rady města a Zastupitelstva města]
- Jirsová Milana [referent]
- Jonáš Pavel [informatik] [Odbor správní a obecní živnostenský úřad]
- Kapounová Pavlína [referent] [Odbor správní a obecní živnostenský úřad]
- Karníková Zdeňka [osoba odpovědná za ISEO] [Odbor správní a obecní živnostenský úřad]
- Kastnerová Markéta [referent]
- Kindigerová Lenka [referent]
- Kohoutová Vladimíra [referent, kultura,dotace obcím]
- Kokošková Radka [referent] [Odbor správní a obecní živnostenský úřad]
- Kőnigsmark Ladislav [vedoucí odboru] [Odbor dopravy]
- Kozlerová Šárka [referent]
- Kožíšková Romana [referent]
- Král Miroslav [referent] [Odbor dopravy]
- Kruba Jiří [referent]
- Kubíková Jana [referent]
- Laštovková Štěpánka [referent] [Odbor kanceláře tajemníka]
- Lišková Zdeňka [nezařazeno, předsedkyně kontrolního výboru] [Kontrolní výbor]
- Lišková Zdeňka [nezařazeno, zastupitel] [Volené orgány - složení Rady města a Zastupitelstva města]
- Ludvík Zbyněk [referent] [Odbor životního prostředí]
- Mentlíková Miroslava [nezařazeno]
- Michálková Jana [referent] [Odbor dopravy]
- Moravec Jaroslav [nezařazeno]
- Mošnová Dana [nezařazeno]
- Mráz Jaroslav [nezařazeno, radní, zastupitel] [Volené orgány - složení Rady města a Zastupitelstva města]
- Mynaříková Markéta [referent]
- Neckář Josef [nezařazeno, zastupitel] [Volené orgány - složení Rady města a Zastupitelstva města]
- Nosek Bohumil [nezařazeno, zastupitel] [Volené orgány - složení Rady města a Zastupitelstva města]
- Partl Martin [referent]
- Praumová Eva [vedoucí útvaru]
- Procházková Eliška [referent]
- Rada Tomáš [starosta] [Volené orgány - složení Rady města a Zastupitelstva města]
- Rokycany Admin [nezařazeno]
- Sefzig Luděk [nezařazeno, zastupitel] [Volené orgány - složení Rady města a Zastupitelstva města]
- Smolová Magdalena [referent]
- Sovová Miluše [osoba odpovědná za ISEO] [Odbor správní a obecní živnostenský úřad]
- Stehlíková Lucie [referent]
- Suda Stanislav [nezařazeno, zastupitel] [Volené orgány - složení Rady města a Zastupitelstva města]
- Suda Stanislav [nezařazeno, předseda komise životního prostředí] [Komise životního prostředí]
- Svatošová Blanka [referent]
- Světlík Josef [referent]
- Šašek Jan [místostarosta] [Volené orgány - složení Rady města a Zastupitelstva města]
- Šilhánová Věra [referent]
- Šilhavá Naděžda [osoba odpovědná za ISEO] [Odbor správní a obecní živnostenský úřad]
- Šímová Gabriela [referent, Dotace] [Odbor rozvoje města]
- Špelinová Jana [referent]
- Špelinová Lucie [referent]
- Špinková Renata [referent] [Odbor dopravy]
- Štádlerová Miroslava [referent] [Odbor dopravy]
- Šternerová Alena [referent] [Odbor školství a kultury]
- Švábová Božena [referent]
- Timko Štefan [referent]
- Tolarová Barbora [referent]
- Totzauerová Andrea [referent]
- Trhlíková Anna [referent]
- Turková Alena [referent] [Odbor správní a obecní živnostenský úřad]
- Turková Helena [referent] [Odbor finanční]
- Vaňatová Jana [referent] [Odbor dopravy]
- Vávrová Radka [referent] [Oddělení kontroly]
- Veselá Jana [referent]
- Veselá Jaroslava [referent] [Odbor správní a obecní živnostenský úřad]
- Veselý Jaroslav [referent, krizové řízení]
- Veselý Jaroslav [referent]
- Veverka Antonín [nezařazeno, radní, zastupitel] [Volené orgány - složení Rady města a Zastupitelstva města]
- Veverka Josef [nezařazeno, zastupitel] [Volené orgány - složení Rady města a Zastupitelstva města]
- Vild Martin [nezařazeno, předseda stavební a dopravní komise] [Komise stavební a dopravní]
- Vodička Karel [nezařazeno, radní, zastupitel] [Volené orgány - složení Rady města a Zastupitelstva města]
- Východský Karel [nezařazeno, zastupitel] [Volené orgány - složení Rady města a Zastupitelstva města]
- Východský Karel [nezařazeno, předseda zdravotní a sociální komise] [Komise zdravotní a sociální]
- Weis Ondřej [nezařazeno, radní, zastupitel] [Volené orgány - složení Rady města a Zastupitelstva města]
- Wohlmuth Petr [nezařazeno, velitel MP]
- Zatloukal Julius [referent]
last change: czechpoint@cz, 30.05.2024 08:19:05