Contacts
- Adlerová Angelika [referent, referent od - ŘP]
- Bartošová Jaroslava [referent, úředník odboru životního prostředí] [Odbor životního prostředí]
- Bauer Vlastimil [vedoucí odboru, vedoucí odboru investic a údržby majetku] [Odbor investic a údržby majetku]
- Bauerová Miroslava [referent, úředník stavebního úřadu]
- Bauerová Stanislava [vedoucí útvaru, knihovna města Nýřany]
- Benešová Martina [referent, úředník odboru organizačního a správního - podatelna Plzeň] [Odbor organizační a správní]
- Beran Pavel [referent, OD - technik]
- Bláhová Jana [referent, odbor dopravy - registr vozidel]
- Bureš Tomáš [referent, odbor dopravy]
- Caisová Pavlína [starosta] [Zastupitelstvo]
- Čechová Zdeňka [referent, referentka životního prostředí]
- Dědič Dušan [referent, úředník odboru organizačního a správního - OP+CD]
- Duchek Luboš [vedoucí útvaru, vedoucí pracoviště Plzeň, Městského úřadu Nýřany]
- Duchek Luboš [vedoucí odboru, vedoucí pracoviště Plzeň] [Odbor organizační a správní]
- Faifr Vít [vedoucí odboru, vedoucí odboru sociální a správního] [Odbor sociální a správní]
- Farářová Stanislava [referent, úředník odboru ekonomického] [Odbor ekonomický]
- Feriančeková Iva [referent, OŽP ochrana přírody,krajiny a zemědělství]
- Fifková Barbora [referent, odbor dopravy]
- Fránová Petra [referent, úředník odboru školství] [Odbor obecní živnostenský úřad]
- Fremrová Miroslava [referent, referentka správy kultury a ochrany památkového fondu]
- Froňková Pavla [referent, referent silničního hospodářství] [Odbor dopravy]
- Galášová Martina [referent, úředník odboru územního plánování] [Odbor územního plánování]
- Gregorová Jindřiška [referent, životní prostředí]
- Grim Jiří [vedoucí odboru, referent bezpečnosti státu]
- Grim Jiří [vedoucí odboru, vedoucí odboru obrany a KŘ] [Odbor obrany a krizového řízení]
- Hajná Soňa [nezařazeno]
- Hanauerová Vlasta [referent, úředník odboru životního prostředí] [Odbor životního prostředí]
- Hanuš Pavel [referent, referent územního plánování]
- Hauer Petr [vedoucí odboru, vedoucí odboru životního prostředí] [Odbor životního prostředí]
- Havlová Irena [referent, referent ekonomického odboru, oddělení v Plzni] [Odbor ekonomický]
- Heltová Lucie [vedoucí útvaru, vedoucí organizační složky SKC Nýřany] [Společenské a kulturní centrum Nýřany]
- Hendrichová Jana [referent, úředník odboru sociálního a správního - matrika Nýřany] [Odbor sociální a správní]
- Hodková Hana [referent, úředník odboru organizačního a správního - OP+CD] [Odbor organizační a správní]
- Homolka Daniel [vedoucí odboru, vedoucí odboru organizačního a správního] [Odbor organizační a správní]
- Horká Michaela [nezařazeno, vodní hospodářství - OŽP] [Odbor životního prostředí]
- Hráchová Jolana [referent, úředník odboru sociálního a správního, přestupková komise] [Odbor sociální a správní]
- Charvátová Alena [vedoucí odboru, vedoucí odboru obecní živnostenský úřad] [Odbor obecní živnostenský úřad]
- Chocová Petra [nezařazeno]
- Chramostová Jana [nezařazeno]
- Chudáčková Pavlína [referent, úředník odboru sociálních věcí a zdravotnictví - OSPOD]
- Jarmila Moulisova [referent]
- Jaroš Radek [nezařazeno, strážník Městské policie Nýřany]
- Jílková Kateřina [nezařazeno]
- Junková Lenka [referent, úředník odboru sociálních věcí a zdravotnictví] [Odbor sociálních věcí a zdravotnictví]
- Kilianová Věra [referent, referent živnostenského úřadu]
- Kondelíková Daniela [referent, úředník odboru územního plánování] [Odbor územního plánování]
- Kopecký Jiří [nezařazeno]
- Koubová Jana [referent, evidence ŘP]
- Krásná Zdeňka [referent, úředník odboru dopravy - evidence řidičů]
- Krejčová Dana [referent, referentka ekonomického odboru]
- Kroupová Jaroslava [referent, mzdová účetní/personalistka]
- Krupičková Vladislava [referent, úředník odboru územního plánování] [Odbor územního plánování]
- Kryč Tereza [referent, registr vozidel] [Odbor dopravy]
- Křížová Petra [nezařazeno]
- Kubíčková Zuzana [referent, úředník OP CD]
- Lenková Michaela [referent, úředník odboru ekonomického, oddělení Plzeň] [Odbor ekonomický]
- Levorová Michaela [referent, OŽP - admin]
- Lukášová Barbora [referent, OSPOD]
- Matasová Jarmila [referent, referent ekonomického odboru, oddělení v Plzni] [Odbor ekonomický]
- Mentlíková Miroslava [referent, sociální práce]
- Muzikářová Jitka [referent, referentka odbor školství]
- Nedvědová Marcela [referent, OSPOD]
- Němečková Jana [referent, pokladna] [Odbor ekonomický]
- Niedermayer Milan [zastupitel, zastupitel města Nýřany] [Zastupitelstvo]
- Ostrovská Marcela [referent, úředník odboru organizačního a správního, podatelna Plzeň] [Odbor organizační a správní]
- Pavlíček Petr [informatik, informatik odboru územního plánování] [Odbor územního plánování]
- Plachetková Libuše [referent, úředník odboru obecní živnostenský úřad] [Odbor obecní živnostenský úřad]
- Plešmíd Stanislav [vedoucí odboru, vedoucí odboru územního plánování] [Odbor územního plánování]
- Pöhnlová Lenka [referent, odbor dopravy]
- Rašpličková Svobodová Alena [referent, sekretářka Města Nýřany]
- Reinwart David [informatik, informatik odboru organizační a správní] [Odbor organizační a správní]
- Rendlová Martina [referent, úředník odboru obecní živnostenský úřad] [Odbor obecní živnostenský úřad]
- Richtrová Ivana [referent, přestupkář OD]
- Ročeňová Adéla [referent, životní prostředí]
- Rohmová Marta [referent, referent Odbor obecní živnostenský úřad]
- Rousová Alena [vedoucí odboru, vedoucí odboru školství]
- Ruda Marek [referent, územní plánování]
- Rydvánová Hana [nezařazeno]
- Říha Jaroslav [referent, evidence vozidel odbor dopravy]
- Schuldesová Božena [referent, životní prostředí]
- Sládková Hana [vedoucí odboru, vedoucí ekonomického odboru] [Odbor ekonomický]
- Steuer Jindřich [referent, úředník odboru dopravy - zkušební komisař]
- Sýkorová Martina [referent, OSPOD]
- Šilhavý Lubomír [tajemník] [Úřad]
- Šilhavý Lubomír [tajemník, tajemník MěÚ]
- Škardová Ivana [referent, stavebně správní činnost] [Odbor výstavby]
- Šnajdrová Helena [vedoucí odboru dopravy]
- Šperl Josef [nezařazeno]
- Špetová Šárka [nezařazeno]
- Teichmannová Michaela [referent, územní plánování]
- Telenská Danuše [referent, úředník odboru organizačního a správního - OP+CD]
- Thierlová Naděžda [referent, zaměstnankyně odboru organizačního a správního, pokladna]
- Tomková Radka [referent, agenda OP + CD]
- Topolčany Vladimír [referent, OSPOD]
- Trhlík Jiří [referent, úředník odboru životního prostředí] [Odbor životního prostředí]
- Ulčová Sylva [referent, úředník odboru životního prostředí] [Odbor životního prostředí]
- Vajsová Jana [referent, úředník odboru dopravy - evidence vozidel] [Odbor dopravy]
- Vaníková Hana [referent, referentka územního plánování]
- Versichová Liběna [referent, úředník odboru obecní živnostenský úřad] [Odbor obecní živnostenský úřad]
- Vodrážková Ivana [vedoucí odboru, vedoucí odboru sociálních věcí a zdravotnictví] [Odbor sociálních věcí a zdravotnictví]
- Volfová Jana [referent, úředník stavebního úřadu]
- Vrátný Jan [nezařazeno]
- Vrbová Eva [referent, úředník odboru organizačního a správního - matrika Plzeň] [Odbor organizační a správní]
- Wilhelmová Kristýna [referent, úřednice odboru sociálního a zdravotního - OSPOD]
- Zeman Zdeněk [1. místostarosta, místostarosta]
- Zemková Hana [referent, odbor dopravy - registr vozidel]
last change: czechpoint@cz, 06.06.2024 08:00:44