Kontaktní osoby
- Adámková Martina [referent, občanské průkazy, CzP] [oddělení evidence obyvatel, občanské průkazy, cestovní doklady]
- Andělová Klára [referent, občanskoprávní přestupky] [Odbor dopravy]
- Babický Miroslav [referent, úřad územního plánování, územně analytické podklady, geografické informační systémy] [Odbor výstavby a územního plánování]
- Babková Jitka [referent, region Chotýšany, Maršovice, Petroupim, Soběhrdy] [oddělení regionu obcí]
- Balcarová Iveta [referent, místní poplatky (odpady, vstupné)] [Odbor financí a majetku]
- Bartáková Zuzana [referent, region: Čtyřkoly, Pyšely] [oddělení regionu obcí]
- Benáková Ilona [referent, občanskoprávní přestupky] [Odbor dopravy]
- Beran Ferdinand [referent, ochrana přírody] [oddělení ochrany přírody a ovzduší, lesní hospodářství, myslivost, odpady, zemědělský půdní fond]
- Beranová Petra [referent, sociálně právní ochrana dětí] [oddělení sociálně právní ochrany dětí]
- Brdková Jitka [referent, byty] [správa bytů a nebytových prostor]
- Bredler Jakub [referent, administrativa CRV] [Odbor dopravy]
- Bredler Lukáš [referent, evidence vozidel - technik] [Odbor dopravy]
- Čermáková Dana [referent, agenda samosprávních činností] [oddělení sociální péče a sociální prevence]
- Dostálová Alena [referent, evidence obyvatel] [oddělení evidence obyvatel, občanské průkazy, cestovní doklady]
- Drahoňovská Jitka [referent, byty a nebytové prostory] [správa bytů a nebytových prostor]
- Dudková Hana [referent, evidence vozidel] [Odbor dopravy]
- Duchoslavová Klára [referent, region: Hvězdonice, Poříčí nad Sázavou, Vranov] [oddělení regionu obcí]
- Dušková Eva [personalista, ved. personálního a mzdového odd.] [oddělení personální a mzdové]
- Feitlová Blanka [personalista, personální a mzdová agenda] [oddělení personální a mzdové]
- Fučíková Vladimíra [referent, evidence vozidel] [Odbor dopravy]
- Havrlíková Jaroslava [referent, region: Kozmice, Lštění, Nespeky, Václavice] [oddělení regionu obcí]
- Heřmánek Tomáš [vedoucí odboru, vedoucí odboru životního prostředí] [Odbor životního prostředí]
- Hlaváček Karel [referent, speciální stavební úřad] [oddělení silničního správního úřadu]
- Hlavnička Jaroslav [starosta] [Město Benešov]
- Hloušek Jan [referent, dopravní přestupky] [Odbor dopravy]
- Hnátková Olga [referent, asistentka, koordinovaná stanoviska, katastr nemovitostí] [Odbor výstavby a územního plánování]
- Hoch Michal [referent, odd. region Benešov] [oddělení regionu Benešov]
- Hrdina František [referent, zkušební komisař] [Odbor dopravy]
- Hrušková Lucie [referent, sociálně právní ochrana dětí] [oddělení sociálně právní ochrany dětí]
- Hrušková Miroslava [referent, odpadové hospodářství] [oddělení ochrany přírody a ovzduší, lesní hospodářství, myslivost, odpady, zemědělský půdní fond]
- Chobotská Hana [asistentka] [Odbor vnitřních věcí]
- Chocholoušková Jana [referent, kultura, památková péče] [kultura a prezentace města]
- Janata Michal [referent, region: Mrač, Přestavlky, Teplýšovice] [oddělení regionu obcí]
- Janoušková Marie [referent, občanské průkazy, cestovní doklady] [oddělení evidence obyvatel, občanské průkazy, cestovní doklady]
- Jelínek Miroslav [vedoucí oddělení, ved. odd. provozu a BOZP] [oddělení technické správy budov a dopravy]
- Jiráňová Beatrix [referent, ved. odd. silničního správního úřadu] [oddělení silničního správního úřadu]
- Jiroušková Jana [referent, nebytové prostory] [správa bytů a nebytových prostor]
- Juchelka Svatopluk [referent, dopravní přestupky] [Odbor dopravy]
- Karešová Jana [referent, kurátorka pro děti a mládež] [oddělení sociálně právní ochrany dětí]
- Kešnerová Petra [sociální pracovník, drogová prevence] [oddělení sociální péče a sociální prevence]
- Kleplová Andrea [vedoucí oddělení, ved. odd. evidence obyv., občanské průkazy a cestovní doklady] [Odbor správních věcí]
- Klímová Martina [referent, evidence vozidel] [Odbor dopravy]
- Kočová Petra [referent, sociálně právní ochrana dětí] [oddělení sociálně právní ochrany dětí]
- Kolářová Markéta [referent, sociálně právní ochrana dětí] [oddělení sociálně právní ochrany dětí]
- Kondrátová Veronika [referent, komunitní plánování] [plánování sociálních služeb]
- Korešová Alena [sociální pracovník, sociální kurátorka] [oddělení sociální péče a sociální prevence]
- Korešová Martina [referent, matrika úmrtí] [oddělení matrik]
- Kramperová Lenka [referent, sociálně právní ochrana dětí] [oddělení sociálně právní ochrany dětí]
- Kratochvílová Jitka [vedoucí oddělení, ved. odd. sociálně právní ochrany dětí] [Odbor sociálních věcí a zdravotnictví]
- Křížková Blanka [referent, ohlášení živností] [oddělení registrace živností]
- Kučerová Ilona [referent, obrana státu a krizové řízení] [oddělení personální a mzdové]
- Kulhová Jana [referent, interní audit] [Odbor vnitřních věcí]
- Lucká Naděžda [referent, pohledávky, právní servis] [Odbor financí a majetku]
- Maleček Jakub [referent, vodoprávní úřad] [oddělení vodního hospodářství]
- Matoušek Radek [informatik] [Odbor vnitřních věcí]
- Matoušková Ivana [referent, občanské průkazy, cestovní doklady] [oddělení evidence obyvatel, občanské průkazy, cestovní doklady]
- Mlejnková Jana [referent, bodový systém] [Odbor dopravy]
- Monz Marcela [referent, evidence řidičů] [Odbor dopravy]
- Műllerová Marta [referent, evidence řidičů] [Odbor dopravy]
- Nitkulinecová Jana [referent, interní audit] [Odbor vnitřních věcí]
- Novák Robert [referent, zvláštní užívání, zábory veřejného prostranství] [oddělení silničního správního úřadu]
- Orsáková Petra [referent, kultura a prezentace města] [kultura a prezentace města]
- Pauchová Naděžda [nezařazeno, Czech POINT, Konverze z moci úřední, Agenda obchodního rejstříku, Agenda rejstříku trestů] [Odbor vnitřních věcí]
- Pávová Jana [referent, dopravní přestupky] [Odbor dopravy]
- Pávová Šárka [nezařazeno, ved. odd. stavebního řízení] [Odbor výstavby a územního plánování]
- Pazderová Jana [referent, sociálně právní ochrana dětí] [oddělení sociálně právní ochrany dětí]
- Pechač Vladimír [referent, technická správa bytového fondu] [správa bytů a nebytových prostor]
- Podhola Tomáš [místostarosta] [Město Benešov]
- Pokorný Miroslav [referent, kurátor pro děti a mládež] [oddělení sociálně právní ochrany dětí]
- RATAJOVÁ ANDREA [referent, matrika narození] [oddělení matrik]
- Rittigová Blanka [referent, vodoprávní úřad] [oddělení vodního hospodářství]
- Rubešová Lenka [referent, sociálně právní ochrana dětí] [oddělení sociálně právní ochrany dětí]
- Říhová Květoslava [vedoucí odboru, vedoucí odboru správních věcí] [Odbor správních věcí]
- Schönbauerová Michaela [referent, byty] [správa bytů a nebytových prostor]
- Sládek Jiří [vedoucí oddělení, ved. odd. ochrany přírody a ovzduší, lesní hospodářství, myslivost, odpady, zemědělský půdní fond] [Odbor životního prostředí]
- Smoláková Tereza [referent, zemědělský půdní fond, rybářské lístky] [oddělení ochrany přírody a ovzduší, lesní hospodářství, myslivost, odpady, zemědělský půdní fond]
- Sosnovcová Marie [sociální pracovník, soc. prac. pro seniory a osoby se zdravotním postižením] [oddělení sociální péče a sociální prevence]
- Sotáková Markéta [referent, vodoprávní úřad] [oddělení vodního hospodářství]
- Soukupová Zuzana [referent, ohlášení živností] [Odbor obecní živnostenský úřad]
- Stanková Jana [referent, sociálně právní ochrana dětí] [oddělení sociálně právní ochrany dětí]
- Stibůrková Miluše [tajemník, tajemnice] [Město Benešov]
- Stupková Eva [referent, ohlášení živností, evidence zemědělských podnikatelů] [oddělení registrace živností]
- Šebková Soňa [referent, ověřování listin a podpisů, CzP, vítání občánků] [oddělení matrik]
- Škvor Martin [referent, úřad územního plánování] [Odbor výstavby a územního plánování]
- Šplíchalová Hana [referent, technická správa bytového fondu] [správa bytů a nebytových prostor]
- Štěpánková Martina [asistentka] [Odbor vnitřních věcí]
- Štěpničková Marie [referent, myslivost] [oddělení ochrany přírody a ovzduší, lesní hospodářství, myslivost, odpady, zemědělský půdní fond]
- Táboříková Lenka [referent, odd. region Benešov] [oddělení regionu Benešov]
- Taxová Marie [referent, občanské průkazy, cestovní doklady] [oddělení evidence obyvatel, občanské průkazy, cestovní doklady]
- Tichovská Iva [vedoucí odboru, vedoucí odb. výstavby a územního plánování] [Odbor výstavby a územního plánování]
- Tichovský Roman [místostarosta] [Město Benešov]
- Timová Zdeňka [referent, evidence vozidel] [Odbor dopravy]
- Trojánková Jindra [referent, občanské průkazy, cestovní doklady] [oddělení evidence obyvatel, občanské průkazy, cestovní doklady]
- Tříšková Libuše [nezařazeno, vedoucí odboru] [Odbor obecní živnostenský úřad]
- Tulachová Blanka [referent, náhradní rodinná péče] [oddělení sociálně právní ochrany dětí]
- Turková Iveta [vedoucí odboru, vedoucí odboru sociálních věcí a zdravotnictví] [Odbor sociálních věcí a zdravotnictví]
- Urbanec Jakub [informatik, správce informačních technologií] [Odbor vnitřních věcí]
- Vaněčková Hana [asistentka, ochrana ovzduší, přestupky] [oddělení ochrany přírody a ovzduší, lesní hospodářství, myslivost, odpady, zemědělský půdní fond]
- Vanhoecke Soňa [tiskový mluvčí] [Odbor vnitřních věcí]
- Velebilová Marcela [referent, vodoprávní úřad] [oddělení vodního hospodářství]
- Veselá Zdeňka [referent, uzavírky, objížďky, sjezdy] [oddělení silničního správního úřadu]
- Vohralík Pavel [vedoucí odboru, vedoucí odboru dopravy] [Odbor dopravy]
- Vondráková Pavla [referent, kurátorka pro děti a mládež] [oddělení sociálně právní ochrany dětí]
- Votrubová Lenka [vedoucí oddělení, ved. odd. spisové a vnitřní správy] [oddělení spisové služby a vnitřní správy, volby]
- Vožická Jaroslava [referent, ohlášení živností] [oddělení registrace živností]
- Zahradníček Zdeněk [místostarosta] [Školství, kultura, sport, nájmy]
- Zacharieva Magda [vedoucí odboru, právník, pověřená řízením odboru] [Odbor vnitřních věcí]
- Zoulová Dagmar [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení matrik] [Odbor správních věcí]
- Zvolská Šárka [vedoucí oddělení, ved. odd. region Benešov] [oddělení regionu Benešov]
poslední úprava: ADM_BENESOVMU@czp, 17.03.2015 13:51:13