print
,
contact
,
home
,
login
,
česky
Search for:
municipalities by name
subjects by name
persons by name
Organizations established by self-government by name
the whole territory of the State
the current territory
home
>
Jihočeský
> ORP
Tábor
> POÚ
Tábor
>
Tábor
Město Tábor
Tabs
Basic info
Statistics
Other info
Organization structure
Contacts
Organizations established by self-government (legal entities of the region)
administrative districts and offices
Links
Report by Act no. 106/1999 Coll., on Free Access to Information
View the territoy on the map
Contacts
All
VIP
B
C
D
E
F
G
H
J
K
L
M
N
P
R
S
Š
T
V
Z
Bastlová Olga
[místostarosta] [Město Tábor]
Berková Blanka
[referent, Pracovník bodového systému] [Oddělení registru řidičů ]
Blažek Tomáš
[informatik] [Oddělení výpočetní techniky]
Bureš Karel
[vedoucí odboru, Vedoucí živnostenského odboru] [Odbor živnostenský]
Cikánová Petra
[referent, Řídící dokumenty, registrace, administrativa] [Oddělení podnikání s majetkem města ]
Daňková Dana
[vedoucí odboru, Vedoucí odboru financí] [Odbor financí]
Doležalová Jitka
[vedoucí odboru, Vedoucí odboru stavební úřad] [Stavební úřad]
Drtinová Eva
[referent, Odborný pracovník registru řidičů] [Oddělení registru řidičů ]
Dvořák Pavel
[referent, Odborný pracovník - myslivost, honitby] [Oddělení ochrany lesa a myslivosti ]
Eder Tomáš
[referent, Majetková správa OSMM] [Oddělení podnikání s majetkem města ]
Fialová Světluše
[referent, Kolizní opatrovník] [Oddělení sociálně právní ochrany dětí a rodiny ]
Fišer Jan
[vedoucí odboru, Vedoucí odboru životního prostředí] [Odbor životního prostředí]
Fišer Jiří
[starosta] [Město Tábor]
Forejtová Martina
[referent, Vydávání výpisů z Czech Pointu, ověřování] [Oddělení matrik a ohlašovny TP ]
Grešková Jiřina
[referent, Matrikář - THP] [Oddělení matrik a ohlašovny TP ]
Helma Vladimír
[vedoucí odboru, Vedoucí odboru vnitřních věcí] [Odbor vnitřních věcí]
Hlaváček Antonín
[vedoucí odboru, Vedoucí odboru dopravně správních agend] [Odbor dopravně-správních agend]
Horejsková Lenka
[místostarosta] [Město Tábor]
Hotový Karel
[vedoucí odboru, Vedoucí odboru investic a strukturálních fondů] [Odbor investic a strukturálních fondů]
Hronková Petra
[referent, Odborný pracovník registrů řidičů] [Odbor dopravně-správních agend]
Jelínková Hana
[referent, Odborný pracovník ohlašovny trvalého pobytu] [Oddělení matrik a ohlašovny TP ]
Konečná Božena
[referent, Asistentka a ekonomika odboru]
Kouba Radomír
[vedoucí odboru, Vedoucí odboru školství, mládeže a tělovýchovy] [Odbor školství, mládeže a tělovýchovy]
Krejčí Michal
[informatik, Odborný praconík oddělení výpočetní techniky] [Oddělení výpočetní techniky]
Krejčová Milena
[referent, Odborný pracovní oddělení registrace] [Oddělení registrace ]
Křemen Vlastimil
[vedoucí odboru, Vedoucí odboru územního rozvoje] [Odbor územního rozvoje]
Lorencová Jana
[vedoucí odboru, Vedoucí odboru kultury a cestovního ruchu] [Odbor kultury a cestovního ruchu]
Malá Libuše
[vedoucí oddělení] [Oddělení matrik a ohlašovny TP ]
Manková Lucie
[vedoucí odboru, Vedoucí odboru sociálních věcí] [Odbor sociálních věcí]
Mašková Markéta
[referent, Administrativa odboru] [Oddělení ochrany přírody a krajiny]
Mosslerová Helena
[referent, Pracovník bodového systému] [Oddělení registru řidičů ]
Nývlt Emil
[místostarosta] [Město Tábor]
Pařízková Marta
[referent, Odborný pracovník oddělení registrace] [Oddělení registrace ]
Plešáková Helena
[referent, Odborný pracovník ohlašovny trvalého pobytu] [Oddělení matrik a ohlašovny TP ]
Rychtecká Lucie
[referent, Odborný pracovník evidence obyvatel] [Oddělení evidence obyvatel, občanských průkazů a cestovních dokladů]
Svoboda Petr
[vedoucí odboru, velitel] [Městská policie]
Svobodová Jaroslava
[vedoucí oddělení, Vedoucí oddělení výpočetní techniky] [Oddělení výpočetní techniky]
Šivrová Dana
[referent, Inventarizace, ekonom] [Oddělení ochrany přírody a krajiny]
Šrámek Lubomír
[tajemník, Tajemník] [Město Tábor]
Švecová Dana
[vedoucí odboru, Vedoucí odboru správy majetku města] [Odbor správy majetku města]
Točínová Věra
[referent, Pracovnice podatelny] [Oddělení hospodářské činnosti]
Trantová Dagmar
[referent, Odborný pracovník evidence obyvatel] [Oddělení evidence obyvatel, občanských průkazů a cestovních dokladů]
Vacková Dagmar
[vedoucí odboru, Vedoucí kanceláře starosty] [Kancelář starosty]
Váchová Jarmila
[referent, Odborný pracovník oddělení registrace] [Oddělení registrace ]
Veselý Milan
[vedoucí oddělení, Vedoucí oddělení registrace] [Oddělení registrace ]
Vocílková Jaroslava
[referent, Matrikář - THP] [Oddělení matrik a ohlašovny TP ]
Voráčková Štěpánka
[vedoucí odboru, Vedoucí odboru dopravy] [Odbor dopravy]
Zelinka Jiří
[vedoucí oddělení, Vedoucí oddělení ochrany lesa a myslivosti] [Oddělení ochrany lesa a myslivosti ]
All
VIP
B
C
D
E
F
G
H
J
K
L
M
N
P
R
S
Š
T
V
Z
last change:
isuiUsersUpdate
,
30.05.2013 03:28:17
Historization (status on the date )
Date:
History of changes
changes in last week
changes in last 2 weeks
from
to
(day.month.year)
Copyright © 2003 - 2024 -
Asociace krajů ČR
,
Marbes consulting s.r.o.
-
technická podpora
,
print
,
home
,
login
,
česky