Kontaktní osoby
- Anděl Jiří [primátor, primátor města]
- Bedrníčková Jarmila [referent, oddací listy, opisy matričních dokladů]
- Bohatá Lenka [referent, pokladní, vidimace a legalizace dokladů a úředních listin, Czech POINT] [Odbor provozní a organizační]
- Březovská Zita [referent, asistentka primátora města] [Odbor provozní a organizační]
- Cermonová Hana [náměstek primátora, 2. náměstek primátora]
- Czepanová Klára [referent, referentka vodního a odpadového hospodářství]
- Derda Hanna [referent, úředník - copy centrum, sklad cartridgí a drobného materiálu VT]
- Drbohlavová Věra [referent, úmrtní listy, státní občanství, opisy matričních dokladů] [Odbor správních činností a obecní živnostenský úřad]
- Grešíková Renáta [vedoucí odboru]
- Grešíková Renáta [vedoucí odboru] [Odbor sociálních věcí a zdravotnictví]
- Hambergerová Martina [referent, referentka vodního hospodářství]
- Hanušová Věra [referent, úředník - náhradní rodinná péče] [Odbor sociálních věcí a zdravotnictví]
- Havlová Věra [vedoucí oddělení] [Odbor provozní a organizační]
- Hlaváčková Hana [vedoucí odboru, _DISABLED]
- Hlaváčková Hana [vedoucí odboru] [Odbor ekonomický]
- Hodboď Petr [vedoucí odboru] [Odbor provozní a organizační]
- Hodboď Petr [vedoucí odboru]
- Holečková Vladimíra [vedoucí oddělení, vedoucí odboru]
- Horák Marcel [ředitel městské policie]
- Hučková Lucie [referent, asistentka vedoucího odboru]
- Hudek Kurty Marek [informatik] [Odbor provozní a organizační]
- Hueberová Eva [referent, ochrana přírody, pohledávky, rostlinolékařská péče]
- Hulbachová Vlasta [referent, úředník - sekretariát odboru ŽP]
- Hykš Jiří [vedoucí odboru] [Odbor životního prostředí]
- Hynková Ivana [referent, evidence řidičů-příjem; výdej; zpracování dokladů] [Odbor správních činností a obecní živnostenský úřad]
- Chrastná Eva [referent, úředník - ochrana zemědělského půdního fondu; rybářství]
- Jančová Věra [referent] [Odbor rozvoje]
- Jehličková Lucie [referent, asistentka]
- Kejzlar Tomáš [vedoucí oddělení, _DOPČ] [Odbor provozní a organizační]
- Klepalová Irena [referent, technik památkové péče] [Odbor stavební úřad]
- Kopecký Tomáš [referent, ochrana ovzduší]
- Kotrlová Vladislava [referent, pokladní, vidimace a legalizace dokladů a úředních listin, Czech POINT] [Odbor provozní a organizační]
- Kottková Simona [referent, myslivost, lovecké lístky] [Odbor životního prostředí]
- Králová Sandra [referent, úředník - stavební technik] [Odbor stavební úřad]
- Kubincová Alena [ekonom, ekonom, asistent] [Odbor provozní a organizační]
- Kužel Petr [vedoucí odboru]
- Latyš Jiří [referent, referent územního plánování a stavebního řádu]
- Linhartová Petra [referent, prodej, pronájem nemovitostí, daňová přiznání]
- Machtová Dana [referent, správa pohřebišť]
- Marešová Daniela [referent, fakturace, banka]
- Marešová Renata [referent, evidence řidičů-příjem; výdej; zpracování dokladů] [Odbor správních činností a obecní živnostenský úřad]
- Martinček Tomáš [vedoucí odboru] [Odbor místního hospodářství a majetku města]
- Moučková Naděžda [vedoucí oddělení]
- Pavlík Tomáš [referent, zástupce ředitele MP, manažer prevence kriminality]
- Pípalová Kratochvílová Iva [referent, pokladní, vidimace a legalizace dokladů a úředních listin, Czech POINT] [Odbor provozní a organizační]
- Pojtingerová Růžena [referent, asistentka náměstka primátora města pro územní a investiční rozvoj a člena rady města pro školství, sociální oblast a IT technologie - ?smart city?] [Odbor provozní a organizační]
- Prchalová Lucie [referent, referentka životního prostředí v lesním hospodářství a myslivosti]
- Renková Helena [referent, úředník - asistentka] [Odbor ekonomický]
- Sadílková Dana [referent, ekonomka, rozpočtářka]
- Salabová Kamila [referent, asistentka; ekonom]
- Singolová Alena [vedoucí oddělení]
- Smoligová Ilona [referent, cestovní doklady-příjem; výdej; zpracování] [Odbor správních činností a obecní živnostenský úřad]
- Soukupová Barbora [referent, úředník - asistentka 2. náměstka primátorky]
- Spáčilová Lenka [referent, operátorka skenovacího centra] [Odbor stavební úřad]
- Strašnovová Ludmila [referent, pokladní, vidimace a legalizace dokladů a úředních listin, Czech POINT] [Odbor provozní a organizační]
- Strnad Petr [referent, vodoprávní úřad]
- Svitáková Kateřina [referent, referentka vodního hospodářství]
- Svobodová Eva [referent, asistentka; správní poplatky; archiv] [Odbor stavební úřad]
- Svobodová Kristýna [referent, ochrana přírody, kácení stromů mimo les]
- Šátková Věra [referent, kontrolní a správní činnost-kontrola podnikatelů]
- Šebková Yveta [referent, referent bytového hospodářství]
- Šejnohová Ivana [vedoucí odboru] [Odbor stavební úřad]
- Šejnohová Ivana [vedoucí odboru, vedoucí oddělení]
- Šimonová Denisa [referent, administrativní pracovnice]
- Šťastná Dita [referent, pokladna B1] [Odbor provozní a organizační]
- Štejnar Josef [vedoucí oddělení]
- Šuhajová Zuzana [referent, asistentka]
- Taušnerová Lenka [referent, vodoprávní úřad, povodňová komise]
- Tomanová Marcela [referent, vedoucí oddělení]
- Tomášek Oldřich [vedoucí odboru] [Odbor správních činností a obecní živnostenský úřad]
- Tuhý Radek [referent, bezpečnostní ředitel, ochrana utajovaných informací]
- Urbánek Jaroslav [referent, úředník - stavební technik]
- Vágner Daniel [referent, referent územního plánování a stavebního řádu]
- Vrbská Alena [referent, asistentka] [Odbor rozvoje]
- Vtelenský Jan [referent] [Odbor správních činností a obecní živnostenský úřad]
- Zajíček Jaromír [tajemník]
- Zemanová Zdeňka [referent, referent územního plánování a stavebního řádu]
- Zučková Monika [referent, sekretářka, evidence zemědělských podnikatelů]
- Žaloudek Roman [informatik] [Odbor provozní a organizační]
- Žatečka Pavel [vedoucí oddělení]
poslední úprava: czechpoint@cz, 06.06.2024 09:04:32