Kontaktní osoby
- Adámek Tomáš [zastupitel]
- Bartoš Ivan [referent, referent, KŠ NASAZENÍ SIL A PROSTŘEDKŮ - předání a převzetí vyžádaných a nasazených prostředků] [Odbor dopravy, SH a správních agend]
- Bartošová Pavla [referent] [Odbor sociálních služeb]
- Bäuchel Luboš [zastupitel] [Zastupitelstvo města]
- Bednářová Lenka [referent, matrika]
- Beneš Václav [referent, referent, člen povodňové komise ORP, KŠ analýza a plánování] [Stavební úřad]
- Blažek Josef [nezařazeno, strážník]
- Borovcová Alena [referent, referent, KŠ nasazení sil a prostředků - zajištění zdrojů] [Obecní živnostenský úřad]
- Brablcová Šárka [referent, referentka FIN] [Finanční odbor]
- Brejšová Petra [Vedoucí FIN]
- Břízová Lucie [referent, referent OKT, KŠ operátorka, sekretariát]
- Bucháčková Jana [referent]
- Cindrová Jarmila [zastupitel]
- Collinová Eva [referent, referent, KŠ materiál a ekonom. zabezp. - materiál. zabezp.] [Majetkoprávní odbor]
- Čajka Jiří [vedoucí oddělení, KŠ SKUPINA KOMUNIKACE A SPOJENÍ , vedoucí skupiny]
- Čechová Jitka [referent] [Odbor dopravy, SH a správních agend]
- Čepelka Jiří [zastupitel] [Zastupitelstvo města]
- Černoch Zdeněk [nezařazeno, odborný referent - informatik]
- Černoch Zdeněk [informatik, informatik, KŠ zástupce vedoucího] [Odbor vnitřních věcí]
- Červinková Miluše [referent, referent, KŠ NASAZENÍ SIL A PROSTŘEDKŮ - předání a převzetí vyžádaných a nasazených prostředků] [Odbor dopravy, SH a správních agend]
- Dalešický Miloš [referent]
- Doktor Ondřej [nezařazeno, stražník]
- Drobná Hana [zastupitel]
- Dušková Kateřina [referent, referentka OPŽU]
- Dušková Zdeňka [referent, referentka SMM]
- Dvořáková Iva [referent, referentka FIN]
- Elstnerová Miroslava [referent, referentka FIN]
- Entová Věra [referent, referent, KŠ OCHRANY OBYVATELSTVA - Ochrana škol, nouzové ubyt. a ukrytí obv.] [Odbor školství, kultury, mlád. a tělov.]
- Ešpandr Pavel [referent, referent DSS]
- Ešpandr Zdeněk [zastupitel] [Zastupitelstvo města]
- Fajt Vladislav [zastupitel] [Zastupitelstvo města]
- Faltusová Dana [referent] [Odbor sociálních služeb]
- Faltýnek Jiří [referent] [Majetkoprávní odbor]
- Felgrová Lucie [referent, referent, KŠ OCHRANY OBYVATELSTVA - Ochrana škol, nouzové ubyt. a ukrytí obv.]
- Fialová Eva [referent, strážník]
- Fiedler Petr [referent] [Odbor dopravy, SH a správních agend]
- Fišer Jaroslav [zastupitel] [Zastupitelstvo města]
- Flídrová Jana [referent, evidenc e obyvatel]
- Folková Marta [referent] [Stavební úřad]
- Franz Lukáš [referent] [Stavební úřad]
- Friedlová Lenka [referent, referent SMM]
- Fryč Roman [nezařazeno, stražník]
- Gorroňová Barbara [referent, referent OKT, KŠ operátorka, sekretariát]
- Gregar Jan [referent, referent DSS, KŠ NASAZENÍ SIL A PROSTŘEDKŮ - správa dopravy, uzávěry, objížďky, omezení]
- Grimová Hana [referent] [Odbor životního prostředí]
- Hájek Petr [starosta] [Starosta města]
- Hájková Radomíra [vedoucí odboru, vedoucí odboru, člen povodňové komise ORP, KŠ materiál a ekonom zabezpečení - vedoucí skupiny] [Interní audit]
- Hájková Radomíra [vedoucí odboru, Vedoucí odboru - Kancelář tajemníka]
- Havel Stanislav [zastupitel] [Zastupitelstvo města]
- Hermanová Natálie [referent, referentka DSS]
- Heulerová Sylva [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení OSPOD]
- Hladilová Marie [referent, referentka DSS]
- Holásková Eva [vedoucí odboru, vedoucí odboru ORM]
- Holubář Jiří [zastupitel] [Zastupitelstvo města]
- Horáček Jiří [nezařazeno, stražník]
- Hruška Jiří [vedoucí odboru, vedoucí odboru SMM]
- Hudečková Alena [referent, referentka SMM]
- Hufová Martina [referent, referentka SOC]
- Hybenová Sandra [referent, OSPOD]
- Hylsová Božena [referent] [Finanční odbor]
- Chládek Jiří [referent] [Odbor sociálních služeb]
- Chudý Vladimír [nezařazeno]
- Janda Tomáš [nezařazeno, strážník]
- Janouch Petr [nezařazeno, strážník]
- Janoušková Iva [referent, referentka OŠKCP]
- Jansa Karina [referent, referentka OSS]
- Jányšová Lenka [radní] [Zastupitelstvo města]
- Jedlička Antonín [referent]
- Jiroušek Zdeněk [referent] [Odbor vnitřních věcí]
- Jiroušková Sandra [referent, referentka SOC]
- Jirout Radim [zastupitel] [Zastupitelstvo města]
- Jiruchová Jana [referent, matrikářka] [Odbor vnitřních věcí]
- Jurečková Lucie [referent, referentka FIN]
- Kalášek Petr [referent, referent SU]
- Kalous Milan [velitel, Městská policie]
- Karpíšek Milan [nezařazeno]
- Kaválek David [referent, referent STU]
- Klička Václav [radní] [Zastupitelstvo města]
- Kličková Dana [referent, referent, KŠ OCHRANY OBYVATELSTVA - Ochrana škol, nouzové ubyt. a ukrytí obv.] [Odbor školství, kultury, mlád. a tělov.]
- Knapovský Tomáš [referent] [Odbor životního prostředí]
- Kodytek Pavel [zastupitel] [Zastupitelstvo města]
- Kohoutková Blanka [nezařazeno, referent] [Odbor dopravy, SH a správních agend]
- Kokula Michal [místostarosta]
- Konečná Jana [vedoucí odboru, vedoucí MPO]
- Kopáč Jan [radní] [Zastupitelstvo města]
- Kopecký Tomáš [vedoucí odboru, tajemník povodňové komise ORP, KŠ materiál a ekonom. zabezp. - zástupce vedoucího]
- Kosková Eva [referent, útvar PAM]
- Košnarová Iveta [referent, referent, KŠ podatelna] [Odbor vnitřních věcí]
- Kotoulek Milan [referent, zkušební komisař]
- Koutecká Jolana [referent, interní audit]
- Kovářová Renata [referent, referentka OKT]
- Krátká Gabriela [referent, referentka OKT]
- Kroulíková Zdeňka [referent]
- Kubešová Božena [referent, referent, člen povodňové komise ORP] [Odbor životního prostředí]
- Kubík Ladislav [referent, strážník]
- Kubošiová Michaela [referent, referentka OCRP]
- Kuchta Martin [nezařazeno, strážník]
- Kunvalská Alena [referent]
- Kužílková Iva [referent, referen, KŠ nasazení sil a prostředků - zajištění zdrojů]
- Lešikarová Markéta [referent, referentka SÚ]
- Lešinger Josef [nezařazeno, stražník]
- Lindenthalová Zdeňka [referent] [Odbor životního prostředí]
- Lukes Tomáš [referent, manažer prevence kriminality a kurátor pro děti a mládež]
- Lukesová Iva [referent, referent, Kš operátorka, sekretariát] [Organizační odbor]
- Machálková Eva [referent]
- Machálková Eva [referent, referent finančního odboru]
- Mánková Gabriela [tajemník, člen BR, Krizový štáb mediální služby]
- Marčík Petr [vedoucí odboru, KŠ analýza a plánování] [Stavební úřad]
- Martincová Jana [referent, referentka DSS]
- Martincová Katarína [referent] [Odbor rozvoje města]
- Martinek Jiří [referent, externi komisař]
- Matyáš Josef [nezařazeno, strážník]
- Mejdr Martin [zastupitel] [Zastupitelstvo města]
- Mikulecká Jarmila [referent, referentka OKT]
- Mikyska Luboš [vedoucí odboru, KŠ OCHRANY OBYVATELSTVA]
- Moláček Marek [referent, referent, člen povodňové komise ORP] [Odbor životního prostředí]
- Moravcová Hana [referent] [Organizační odbor]
- Mrázková Nikola [referent]
- Nečekalová Ivana [vedoucí odboru] [Odbor sociálních služeb]
- Nezdařil Michal [referent, referent ORM]
- Nováčková Jana [referent, referen, KŠ nasazení sil a prostředků - zajištění zdrojů]
- Novákova Zdeňka [referent] [Organizační odbor]
- Nováková Zdeňka [referent, referent OKT, KŠ operátorka, sekretariát]
- Nykodým Josef [tajemník BR, člen povodňové komise ORP, krizový štáb]
- Nykodým Josef [referent]
- Pávková Eva [referent, referentka]
- Pesek Richard [zastupitel] [Zastupitelstvo města]
- Pirklová Marta [referent, referent, KŠ OCHRANY OBYVATELSTVA - Ochrana škol, nouzové ubyt. a ukrytí obv.] [Odbor dopravy, SH a správních agend]
- Pohanková Marcela [referent]
- Pokorná Dana [referent, Referentka PAM]
- Pokorný Jan [zastupitel]
- Polák Jozef [vedoucí odboru, zástupce vedoucího skupiny-finanční služby] [Finanční odbor]
- Pořický Matouš [předseda bezpečnostní rady kraje, místopředseda povodňové komise ORP]
- Pražáková Zuzana [referent] [Odbor vnitřních věcí]
- Preclík Jiří [1. místostarosta, místopředseda povodňové komise]
- Procházková Eva [referent, referent, KŠ materiál a ekonom zabezp. - materiál. zabezp.] [Majetkoprávní odbor]
- Prokeš Lukáš [referent, referent, informatik, člen povodňové komise ORP, foto-video služby, GIS] [Odbor vnitřních věcí]
- Rada Marian [vedoucí odboru, právní služby] [Organizační odbor]
- Rejentová Jana [referent, referen, KŠ nasazení sil a prostředků - zajištění zdrojů] [Obecní živnostenský úřad]
- Ryšavá Vlasta [referent] [Obecní živnostenský úřad]
- Řeháček Jaroslav [zastupitel]
- Řeháková Jana [nezařazeno]
- Řehůřek Josef [referent, referent, KŠ materiál a ekonom zabezp. - referent dopravy]
- Řezníček Jiří [zastupitel]
- Seidlerová Miroslava [referent, referentka FIN]
- Severová Jana [zastupitel] [Zastupitelstvo města]
- Sichrová Eva [zastupitel] [Zastupitelstvo města]
- Skalická Olga [referent] [Majetkoprávní odbor]
- Skotálek Jan [zastupitel]
- Skotálek Jan [zastupitel] [Zastupitelstvo města]
- Slavíková Jitka [referent] [Odbor dopravy, SH a správních agend]
- Smetanová Erika [referent, referent DSS] [Odbor dopravy, SH a správních agend]
- Stanková Monika [referent, referentka ORM]
- Steklíková Marie [referent] [Organizační odbor]
- Stieglitzová Jana [referent] [Odbor dopravy, SH a správních agend]
- Strákoš Petr [zastupitel] [Zastupitelstvo města]
- Stránský Miroslav [zastupitel] [Zastupitelstvo města]
- Strnadová Markéta [zastupitel] [Zastupitelstvo města]
- Svatoš Pavel [zastupitel]
- Svobodová Iveta [referent, referentka DSS]
- Svobodová Marie [referent, referent, KŠ NASAZENÍ SIL A PROSTŘEDKŮ - předání a převzetí vyžádaných a nasazených prostředků] [Odbor sociálních služeb]
- Svojanovská Jana [zastupitel] [Zastupitelstvo města]
- Šedová Ivana [referent] [Odbor sociálních služeb]
- Škarka Jaroslav [vedoucí Odbor dopravy, silničního hospodářství a správních agend]
- Šklíba Jaroslav [nezařazeno, stražník]
- Škopová Anna [zastupitel] [Odbor sociálních služeb]
- Škorpilová Marie [referent] [Odbor sociálních služeb]
- Štanclová Olga [referent, referent, KŠ materiál a ekonom zabezp. - finanční zabezp.]
- Štantejská Eliška [referent, referentka FIN]
- Štarmanová Jana [referent, referentka OŠKCP]
- Štěpánek Václav [referent] [Odbor dopravy, SH a správních agend]
- Štrupová Marcela Renáta [referent] [Odbor dopravy, SH a správních agend]
- Teplý Tomáš [zastupitel]
- Tomášek Jiří [zastupitel]
- Tomiková Lenka [referent, referentka OSPOD]
- Tóthová Marie [referent] [Stavební úřad]
- Urbanová Jitka [referent]
- Vašinová Romana [referent] [Odbor sociálních služeb]
- Vašková Radka [zastupitel] [Zastupitelstvo města]
- Velebný Zdeněk [radní] [Zastupitelstvo města]
- Velínská Lenka [referent]
- Vepřek Zdeněk [nezařazeno, strážník]
- Vodstrčil Petr [nezařazeno, strážník]
- Vojtíšková Jana [referent] [Odbor sociálních služeb]
- Voleský Bohuslav [nezařazeno, strážník]
- Vondřejc Jiří [nezařazeno, člen povodňové komise ORP]
- Wagenknecht Petr [zastupitel]
- Zábrodský Jan [zastupitel]
- Zemanová Hana [vedoucí útvaru, vedoucí oddělení majedkových úkonů]
- Žďárská Martina [nezařazeno, stražník]
poslední úprava: czechpoint@cz, 09.02.2024 08:08:35