Bartoš Jiří [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení lesního hospodářství a myslivosti, Odbor životního prostředí a zemědělství] [oddělení lesního hospodářství a myslivosti]
Bartoš Pavel [vedoucí odboru, vedoucí odboru dopravy a a silničního hospodářství] [Oddělení dopravní obslužnosti]
Bergerová Markéta [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení účetnictví] [oddělení účetnictví]
Berka Zdeněk [vedoucí odboru, vedoucí majetkového odboru] [odbor majetkový]
Bína Jiří [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení sociálních služeb] [oddělení sociálních služeb]
Brabencová Dita [vedoucí oddělení, vedoucí Oddělení provozně ekonomického a spisové služby ] [Oddělení provozně ekonomické a spisové služby]
Březina Miroslav [zástupce ředitele, zástupce ředitele - ředitel sekce pro službu veřejnosti] [Sekce pro službu veřejnosti]
Břížďala Jan [radní, radní pro školství, mládež a sport, informatika a komunikační technologie] [Rada Kraje Vysočina]
Buřičová Dana [vedoucí odboru, vedoucí odboru analýz a podpory řízení] [odbor analýz a podpory řízení]
Čáp Martin [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení grantových programů] [oddělení grantových programů]
Čech Zbyněk [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení vnějších vztahů] [oddělení vnějších vztahů]
Čermáková Olga [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení památkové péče] [oddělení památkové péče]
Ďásková Iva [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení veřejnosprávní kontroly] [oddělení veřejnosprávní kontroly]
Fabeš Roman [radní, radní pro Kultura, památková péče, cestovní ruch a mezinárodní vztahy] [Rada Kraje Vysočina]
Hadravová Jana [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení rozvoje vzdělávání] [oddělení rozvoje vzdělávání]
Hájek Pavel [radní, radní - lesní a vodní hospodářství, zemědělství, životní prostředí] [Rada Kraje Vysočina]
Hajnová Hana [1. náměstek hejtmana, 1. náměstkyně hejtmana pro Regionální rozvoj, územní plán a stavební řád, Fond Vysočiny, NNO] [Rada Kraje Vysočina]
Hamáček Pavel [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení dopravy] [oddělení dopravy]
Hanáková Kosourová Ivana [vedoucí odboru, vedoucí odboru personálního a hospodářské správy] [Odbor personální a hospodářské správy]
Handa Radek [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení projektového řízení] [oddělení projektového řízení]
Havlík Tomáš [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení energetiky ] [Oddělení energetiky]
Holý Petr [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení regionálního rozvoje] [oddělení regionálního rozvoje]
Horná Eva [vedoucí odboru, vedoucí odboru životního prostředí a zemědělství] [odbor životního prostředí a zemědělství]
Houška Miroslav [náměstek hejtmana, náměstek hejtmana pro oblast ekonomiky, dopravy a silničního hospodářství] [Rada Kraje Vysočina]
Janoušek Karel [radní, radní pro oblast majetku] [Rada Kraje Vysočina]
Janoušková Eva [zástupce ředitele, zástupce ředitele - ředitel sekce ekonomiky a podpory] [Sekce ekonomiky a podpory]
Jelínek Martin [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení sociální ochrany a prevence] [oddělení sociální ochrany a prevence]
Jelínek Petr [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení správy budov a autoprovozu] [Oddělení správy budov a autoprovozu]
Jež Jan [vedoucí oddělení, vedoucí odd. ekonomicko právního pro čerpání prostředků EU] [oddělení ekonomicko právní pro čerpání prostředků EU]
Joneš Jan [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení rozvoje a podpory životního prostředí] [oddělení rozvoje a podpory životního prostředí]
Juránek Stanislav [vedoucí oddělení, vedoucí Oddělení investičního a správy komunikací] [oddělení investiční a správy komunikací]
Jůzl Lubomír [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení správy GIS] [oddělení správy GIS]
Kadlec Zdeněk [ředitel úřadu, ředitel Krajského úřadu Kraje Vysočina] [Krajský úřad]
Kalina Jan [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení správy realit] [Oddělení investiční a správy realit]
Kastner Milan [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení mládeže a sportu] [oddělení mládeže a sportu]
Klečanský Josef [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení integrované prevence] [oddělení integrované prevence]
Kolman Ivan [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení stavebního řádu] [oddělení stavebního řádu]
Kopecká Jaroslava [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení rozpočtu a financování] [oddělení rozpočtu a financování]
Kotrba Karel [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení právního a krajského živnostenského úřadu] [oddělení právní a krajského živnostenského úřadu]
Králík Ondřej [vedoucí odboru, vedoucí odboru školství, mládeže a sportu] [odbor školství, mládeže a sportu]
Krepčík Petr [vedoucí oddělení, vedoucí majetkoprávního oddělení] [oddělení majetkoprávní]
Krotký Jaroslav [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení správy databází a aplikací] [oddělení správy databází a aplikací]
Kučerová Monika [vedoucí odboru, Odbor územního plánování a stavebního řádu] [odbor územního plánování a stavebního řádu]
Marek David [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení ostatních správních činností] [oddělení ostatních správních činností]
Martinů Hana [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení financování a výkaznictví obcí] [oddělení financování a výkaznictví obcí]
Měrtlová Soňa [vedoucí odboru, vedoucí odboru zdravotnictví] [odbor zdravotnictví]
Merunková Jitka [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení zemědělství] [oddělení zemědělství]
Mikyna Jaroslav [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení vodního hospodářství] [oddělení vodního hospodářství]
Ňachaj Michal [vedoucí odboru, vedoucí odboru kontroly] [odbor kontroly]
Novotný Vladimír [náměstek hejtmana, 2. náměstek hejtmana pro Zdravotnictví, analýzy a podpora řízení, veřejnosprávní kontrola u PO, přezkoumání hospodaření obcí] [Rada Kraje Vysočina]
Nulíček Jaroslav [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení krizového řízení a bezpečnosti] [oddělení krizového řízení a bezpečnosti]
Pavlinec Petr [vedoucí odboru, vedoucí odboru informatiky] [odbor informatiky]
Petrák Jindřich [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení zdravotní péče] [oddělení zdravotní péče]
Procházka Martin [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení správy sítě] [oddělení správy sítě]
Slouka Roman [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení ochrany přírodních zdrojů a EIA a právník odboru] [oddělení ochrany přírodních zdrojů a EIA]
Smolíková Vlasta [vedoucí oddělení, úředník na úseku vnitřní kontroly 02] [oddělení vnitřní kontroly]
Stejskal Luboš [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení organizace školství] [oddělení organizace školství]
Svatošová Jitka [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení tiskového] [oddělení tiskové]
Svobodová Kateřina [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení kanceláře hejtmana] [oddělení kanceláře hejtmana]
Sýkora Roman [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení rodinné a seniorské politiky a rozvoje služeb] [oddělení rodinné a seniorské politiky a rozvoje služeb]
Šenk Josef [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení přezkoumání hospodaření obcí] [oddělení přezkoumání hospodaření obcí]
Šteflová Helena [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení sociální správy] [oddělení sociální správy]
Šteklová Ivana [vedoucí odboru, vedoucí odboru sekretariátu hejtmana] [odbor sekretariátu hejtmana]
Švarcová Věra [vedoucí odboru, vedoucí odboru sociálních věcí] [odbor sociálních věcí]
Talpa David [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení zdravotní správy] [oddělení zdravotní správy]
Tesařová Kateřina [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení interního auditu] [oddělení interního auditu]
Tourek Jan [radní, radní pro oblast sociálních věcí] [Rada Kraje Vysočina]
Tulis Pavel [vedoucí odboru, vedoucí ekonomického odboru] [odbor ekonomický]
Vichr Dušan [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení strategického plánování] [oddělení strategického plánování]
Vlachová Alena [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení financování školství] [oddělení financování školství]
Zapletal Marian [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení územního plánování] [oddělení územního plánování]
Zikán Václav [vedoucí oddělení, Oddělení dopravní obslužnosti] [Oddělení dopravní obslužnosti]