Hajnová Hana [Rada Kraje Vysočina] [1. náměstek hejtmana, 1. náměstkyně hejtmana pro Regionální rozvoj, územní plán a stavební řád, Fond Vysočiny, NNO]
Houška Miroslav [Rada Kraje Vysočina] [náměstek hejtmana, náměstek hejtmana pro oblast ekonomiky, dopravy a silničního hospodářství]
Novotný Vladimír [Rada Kraje Vysočina] [náměstek hejtmana, 2. náměstek hejtmana pro Zdravotnictví, analýzy a podpora řízení, veřejnosprávní kontrola u PO, přezkoumání hospodaření obcí]
Kadlec Zdeněk [Krajský úřad] [ředitel úřadu, ředitel Krajského úřadu Kraje Vysočina]
Březina Miroslav [Sekce pro službu veřejnosti] [zástupce ředitele, zástupce ředitele - ředitel sekce pro službu veřejnosti]
Janoušková Eva [Sekce ekonomiky a podpory] [zástupce ředitele, zástupce ředitele - ředitel sekce ekonomiky a podpory]
Břížďala Jan [Rada Kraje Vysočina] [radní, radní pro školství, mládež a sport, informatika a komunikační technologie]
Fabeš Roman [Rada Kraje Vysočina] [radní, radní pro Kultura, památková péče, cestovní ruch a mezinárodní vztahy]
Hájek Pavel [Rada Kraje Vysočina] [radní, radní - lesní a vodní hospodářství, zemědělství, životní prostředí]
Janoušek Karel [Rada Kraje Vysočina] [radní, radní pro oblast majetku]
Tourek Jan [Rada Kraje Vysočina] [radní, radní pro oblast sociálních věcí]
Bartoš Pavel [Oddělení dopravní obslužnosti] [vedoucí odboru, vedoucí odboru dopravy a a silničního hospodářství]
Berka Zdeněk [odbor majetkový] [vedoucí odboru, vedoucí majetkového odboru]
Buřičová Dana [odbor analýz a podpory řízení] [vedoucí odboru, vedoucí odboru analýz a podpory řízení]
Hanáková Kosourová Ivana [Odbor personální a hospodářské správy] [vedoucí odboru, vedoucí odboru personálního a hospodářské správy]
Horná Eva [odbor životního prostředí a zemědělství] [vedoucí odboru, vedoucí odboru životního prostředí a zemědělství]
Králík Ondřej [odbor školství, mládeže a sportu] [vedoucí odboru, vedoucí odboru školství, mládeže a sportu]
Kučerová Monika [odbor územního plánování a stavebního řádu] [vedoucí odboru, Odbor územního plánování a stavebního řádu]
Měrtlová Soňa [odbor zdravotnictví] [vedoucí odboru, vedoucí odboru zdravotnictví]
Ňachaj Michal [odbor kontroly] [vedoucí odboru, vedoucí odboru kontroly]
Pavlinec Petr [odbor informatiky] [vedoucí odboru, vedoucí odboru informatiky]
Seidl Ladislav [odbor kultury, památkové péče a cestovního ruchu] [vedoucí odboru, vedoucí odboru kultury, památkové péče a cestovního ruchu]
Šteklová Ivana [odbor sekretariátu hejtmana] [vedoucí odboru, vedoucí odboru sekretariátu hejtmana]
Švarcová Věra [odbor sociálních věcí] [vedoucí odboru, vedoucí odboru sociálních věcí]
Tulis Pavel [odbor ekonomický] [vedoucí odboru, vedoucí ekonomického odboru]
Bartoš Jiří [oddělení lesního hospodářství a myslivosti] [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení lesního hospodářství a myslivosti, Odbor životního prostředí a zemědělství]
Bergerová Markéta [oddělení účetnictví] [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení účetnictví]
Bína Jiří [oddělení sociálních služeb] [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení sociálních služeb]
Brabencová Dita [Oddělení provozně ekonomické a spisové služby] [vedoucí oddělení, vedoucí Oddělení provozně ekonomického a spisové služby ]
Čáp Martin [oddělení grantových programů] [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení grantových programů]
Čech Zbyněk [oddělení vnějších vztahů] [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení vnějších vztahů]
Čermáková Olga [oddělení památkové péče] [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení památkové péče]
Ďásková Iva [oddělení veřejnosprávní kontroly] [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení veřejnosprávní kontroly]
Hadravová Jana [oddělení rozvoje vzdělávání] [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení rozvoje vzdělávání]
Hamáček Pavel [oddělení dopravy] [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení dopravy]
Handa Radek [oddělení projektového řízení] [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení projektového řízení]
Havlík Tomáš [Oddělení energetiky] [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení energetiky ]
Holý Petr [oddělení regionálního rozvoje] [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení regionálního rozvoje]
Jelínek Martin [oddělení sociální ochrany a prevence] [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení sociální ochrany a prevence]
Jelínek Petr [Oddělení správy budov a autoprovozu] [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení správy budov a autoprovozu]
Jež Jan [oddělení ekonomicko právní pro čerpání prostředků EU] [vedoucí oddělení, vedoucí odd. ekonomicko právního pro čerpání prostředků EU]
Joneš Jan [oddělení rozvoje a podpory životního prostředí] [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení rozvoje a podpory životního prostředí]
Juránek Stanislav [oddělení investiční a správy komunikací] [vedoucí oddělení, vedoucí Oddělení investičního a správy komunikací]
Jůzl Lubomír [oddělení správy GIS] [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení správy GIS]
Kalina Jan [Oddělení investiční a správy realit] [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení správy realit]
Kastner Milan [oddělení mládeže a sportu] [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení mládeže a sportu]
Klečanský Josef [oddělení integrované prevence] [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení integrované prevence]
Kolman Ivan [oddělení stavebního řádu] [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení stavebního řádu]
Kopecká Jaroslava [oddělení rozpočtu a financování] [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení rozpočtu a financování]
Kotrba Karel [oddělení právní a krajského živnostenského úřadu] [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení právního a krajského živnostenského úřadu]
Krepčík Petr [oddělení majetkoprávní] [vedoucí oddělení, vedoucí majetkoprávního oddělení]
Krotký Jaroslav [oddělení správy databází a aplikací] [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení správy databází a aplikací]
Marek David [oddělení ostatních správních činností] [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení ostatních správních činností]
Martinů Hana [oddělení financování a výkaznictví obcí] [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení financování a výkaznictví obcí]
Merunková Jitka [oddělení zemědělství] [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení zemědělství]
Mikyna Jaroslav [oddělení vodního hospodářství] [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení vodního hospodářství]
Nulíček Jaroslav [oddělení krizového řízení a bezpečnosti] [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení krizového řízení a bezpečnosti]
Petrák Jindřich [oddělení zdravotní péče] [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení zdravotní péče]
Procházka Martin [oddělení správy sítě] [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení správy sítě]
Schallnerová Ivana [oddělení kultury] [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení kultury]
Slouka Roman [oddělení ochrany přírodních zdrojů a EIA] [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení ochrany přírodních zdrojů a EIA a právník odboru]
Smolíková Vlasta [oddělení vnitřní kontroly] [vedoucí oddělení, úředník na úseku vnitřní kontroly 02]
Stejskal Luboš [oddělení organizace školství] [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení organizace školství]
Svatošová Jitka [oddělení tiskové] [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení tiskového]
Svobodová Kateřina [oddělení kanceláře hejtmana] [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení kanceláře hejtmana]
Sýkora Roman [oddělení rodinné a seniorské politiky a rozvoje služeb] [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení rodinné a seniorské politiky a rozvoje služeb]
Šenk Josef [oddělení přezkoumání hospodaření obcí] [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení přezkoumání hospodaření obcí]
Šteflová Helena [oddělení sociální správy] [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení sociální správy]
Talpa David [oddělení zdravotní správy] [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení zdravotní správy]
Tesařová Kateřina [oddělení interního auditu] [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení interního auditu]
Vichr Dušan [oddělení strategického plánování] [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení strategického plánování]
Vlachová Alena [oddělení financování školství] [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení financování školství]
Zapletal Marian [oddělení územního plánování] [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení územního plánování]
Zikán Václav [Oddělení dopravní obslužnosti] [vedoucí oddělení, Oddělení dopravní obslužnosti]