print
,
contact
,
home
,
login
,
česky
Search for:
municipalities by name
subjects by name
persons by name
Organizations established by self-government by name
the whole territory of the State
the current territory
home
>
Jihomoravský
> ORP
Židlochovice
> POÚ
Židlochovice
>
Židlochovice
Město Židlochovice
Tabs
Basic info
Statistics
Other info
Organization structure
Contacts
Organizations established by self-government (legal entities of the region)
administrative districts and offices
Links
Report by Act no. 106/1999 Coll., on Free Access to Information
View the territoy on the map
Contacts
All
VIP
B
C
Č
D
F
G
H
Ch
J
K
L
M
N
P
R
S
Š
T
V
Z
Badal Jan
[sociální pracovník, parkovací průkazy, sociální poradenství] [odbor sociálních věcí]
Baráková Daniela
[referent, smlouvy s podnikateli města; odpadové hospodářství] [odbor životního prostředí]
Bartáková Martina
[referent, oddělení projektového řízení a dotací] [kancelář tajemníka]
Beníček Miroslav
[nezařazeno]
Betáš Michal
[referent]
Betáš Michal
[referent, referent OIMH] [odbor investic a místního hospodářství]
Betášová Lenka
[referent, Regionální zpravodajství] [Regionálně turistické informační centrum]
Brázdová Lenka
[vedoucí útvaru] [Pečovatelská služba]
Brillante Sylva
[nezařazeno, kurátor pro mládež] [odbor sociálních věcí]
Bruteničová Iva
[referent, bytové a nebytové hospodářství] [odbor finanční]
Cetl Zdeněk
[referent, schvalování technické způsobilosti vozidel, zkušební komisař řidičů, SME] [odbor dopravy]
Cmarková Kateřina
[referent] [odbor investic a místního hospodářství]
Čermáková Ludmila
[vedoucí odboru, právník města] [odbor vnitřní správy]
Čumová Jana
[referent, pokladna, poplatky] [odbor finanční]
Doležalová Jana
[účetní, účetnictví, pokuty a poplatky, pokladna] [odbor finanční]
Dratva Martin
[referent, zeleň, údržba komunikací, hřbitova, VPP] [odbor investic a místního hospodářství]
Dvořák Pavel
[nezařazeno]
Dycha Filip
[nezařazeno]
Fajks Petr
[nezařazeno]
Giňová Ivana
[referent, cestovní pasy, občanské průkazy, podatelna] [odbor vnitřní správy]
Goš Jaroslav
[referent, investice, zvláštní užívání komunikací] [odbor investic a místního hospodářství]
Halounová Hana
[nezařazeno, oddělení projektového řízení a dotací] [kancelář tajemníka]
Hanek Vladimír
[referent, bezpečnostní technik] [odbor investic a místního hospodářství]
Havel Vít
[referent, správce GIS] [kancelář tajemníka]
Havránek Jan Kryštof
[referent, referent odboru životního prostředí a stavebního úřadu]
Hloušková Zuzana
[nezařazeno]
Holoubková Martina
[referent, krizové řízení, registr smluv, webové stránky] [kancelář tajemníka]
Horváth Aleš
[referent, investice, pozemky, zábor veřejného prostranství] [odbor investic a místního hospodářství]
Hrazdíra Jiří
[referent, právník]
Chocholáč Petr
[místostarosta] [Místostarosta]
Jurisová Radmila
[sociální pracovník] [Pečovatelská služba]
Kacafírková Dana
[referent, odborný referent stavebního úřadu]
Kafková Radmila
[vedoucí odboru, finance, rozpočet] [odbor finanční]
Karhánková Andrea
[referent, odborný referent úřadu územního plánování] [odbor územního plánování a stavební úřad]
Kavka Petr
[nezařazeno]
Kejřová Ivana
[tajemník] [Tajemník MÚ]
Kelblová Zdeňka
[referent, sekretariát, personální a mzdová agenda] [kancelář tajemníka]
Klobouk Jan
[nezařazeno, kompostárna, sběrný dvůr] [odbor investic a místního hospodářství]
Klouparová Veronika
[referent, odborný referent stavebního úřadu]
Klouparová Veronika
[referent] [odbor územního plánování a stavební úřad]
Komenda Milan
[vedoucí odboru, státní správa lesů a myslivosti] [odbor životního prostředí]
Koncký Josef
[nezařazeno]
Koutná Zdeňka
[vedoucí odboru, investice] [odbor investic a místního hospodářství]
Kováčová Kristýna
[referent, oddělení správních deliktů, administrativní pracovník] [odbor dopravy]
Kratochvíl Jakub
[referent, ochrana zem. půdního fondu, Památková péče] [odbor životního prostředí]
Kratochvílová Dagmar
[vedoucí odboru, Silniční správní úřad] [odbor dopravy]
Krejčí Ivo
[referent, právník odboru dopravy (dopravní přestupky)] [odbor dopravy]
Krišpínová Jana
[referent, evidence obyvatel, přestupky (mimo v dopravě)] [odbor vnitřní správy]
Kročilová Gabriela
[referent, ochrana ovzduší, odpady] [odbor životního prostředí]
Kuglerová Karolína
[referent, oddělení správních deliktů v dopravě] [odbor dopravy]
Kuklová Veronika
[referent, finančního účetnictví, přijaté faktury] [odbor finanční]
Lukšová Taťána
[referent, oddělení správních deliktů v dopravě] [odbor dopravy]
Máca Martina
[referent, zpravodaj] [Regionálně turistické informační centrum]
Motlíčková Gabriela
[referent, sekretariát kanceláře starosty] [Město Židlochovice]
Moudrá Milena
[referent, referent MKS, redaktor Zpravodaje] [Regionálně turistické informační centrum]
Nejezchlebová Helena
[referent, podatelna, spisová služba]
Nejezchlebová Lucie
[referent, oddělení správních deliktů, administrativní pracovník]
Nekvapilová Denisa
[referent, vymáhání pohledávek, penále a pokut, spisovna, archiv] [odbor finanční]
Neugebauer Karel
[referent, oddělení správních deliktů v dopravě]
Novák Dalibor
[nezařazeno]
Novák Josef
[informatik] [odbor vnitřní správy]
Novák Josef
[nezařazeno] [odbor informatiky]
Nováková Veronika
[sociální pracovník, sociálně-právní ochrana dětí] [odbor sociálních věcí]
Pacas František
[referent, technická četa města] [odbor územního plánování a stavební úřad]
Palášková Ivana
[referent, evidence řidičů, řidičské průkazy] [odbor dopravy]
Palášková Kateřina
[referent, občanské průkazy, pasy, podatelna] [odbor vnitřní správy]
Pavková Bohumila
[referent, knihovnice, regionální činnost] [knihovna]
Pavlíková Soňa
[sociální pracovník, kurátor pro mládež] [odbor sociálních věcí]
Petrovská Renata
[referent, pokladna, poplatky] [odbor finanční]
Procházková Eva
[referent, městská knihovna, knihovnice, regionální činnost] [knihovna]
Richterová Jana
[nezařazeno, oddělení projektového řízení a dotací]
Sáček Roman
[referent, odborný referent stavebního úřadu] [odbor územního plánování a stavební úřad]
Schönwälder Libor
[referent, správa bytového a nebytového fondu] [odbor investic a místního hospodářství]
Schönwälderová Hana
[referent, oddělení registrace a kontroly] [odbor obecní živnostenský úřad]
Schönwälderová Michaela
[nezařazeno, hlavní účetní] [odbor finanční]
Smetanová Jitka
[referent, řidičské průkazy]
Smutná Jarmila
[referent, evidence vozidel] [odbor dopravy]
Soppe Michal
[informatik] [odbor informatiky]
Sordylová Radoslava
[referent, evidence vozidel]
Srncová Bronislava
[referent, podatelna, spisová služba] [odbor vnitřní správy]
Staňa Miloslav
[referent, oddělení správních deliktů v dopravě] [odbor dopravy]
Staněk Martin
[referent, právník odboru dopravy (dopravní přestupky)]
Staňková Karolína
[referent, právník odboru dopravy (dopravní přestupky)] [odbor dopravy]
Suchánek Karel
[vedoucí odboru] [odbor územního plánování a stavební úřad]
Suchánek Václav
[referent, odborný referent stavebního úřadu] [odbor územního plánování a stavební úřad]
Svobodová Dana
[nezařazeno, administrativní pracovník odboru územního plánování a stavebního úřadu] [odbor územního plánování a stavební úřad]
Šebek Milan
[vedoucí oddělení] [Městská policie]
Šebková Simona
[vedoucí odboru] [odbor obecní živnostenský úřad]
Šenkyřík Tomáš
[referent] [Regionálně turistické informační centrum]
Šenkyřík Tomáš
[místostarosta] [Místostarosta]
Škanderová Jaroslava
[referent, účetnictví, pokuty a poplatky, pokladna]
Šlapalová Ildikó
[nezařazeno, vodní hospodářství] [odbor životního prostředí]
Šosová Iva
[referent, referentka kanceláře tajemníka (vymáhání pohledávek, penále a pokut)] [odbor finanční]
Šotnar Radek
[referent, odbor dopravy, speciální stavební úřad, Silniční správní úřad] [odbor dopravy]
Špunarová Dagmar
[sociální pracovník, sociálně-právní ochrana dětí] [odbor sociálních věcí]
Teinerová Ivana
[účetní, oddělení školství - mzdová agenda (0,5 úvazek)] [odbor finanční]
Tesařová Lenka
[nezařazeno, matrikářka] [odbor vnitřní správy]
Tycová Iva
[vedoucí odboru, sociální poradenství] [odbor sociálních věcí]
Válková Eva
[referent, občanské průkazy, pasy] [odbor vnitřní správy]
Valová Leona
[referent, řidičské průkazy]
Večeřová Kateřina
[referent, ochrana přírody, krajiny, rybářství] [odbor životního prostředí]
Vítková Blanka
[referent, oddělení školství - účetnictví] [odbor finanční]
Vitula Jan
[starosta] [Starosta]
Vrána Jaroslav
[nezařazeno]
Vykouřilová Jarmila
[referent, oddělení registrace a kontroly] [odbor obecní živnostenský úřad]
Zajícová Hana
[nezařazeno, kurátor pro dospělé a sociální poradenství] [odbor sociálních věcí]
Zmrzlý Petr
[informatik] [odbor informatiky]
All
VIP
B
C
Č
D
F
G
H
Ch
J
K
L
M
N
P
R
S
Š
T
V
Z
last change:
czechpoint@cz
,
08.10.2020 08:00:32
Historization (status on the date )
Date:
History of changes
changes in last week
changes in last 2 weeks
from
to
(day.month.year)
Copyright © 2003 - 2024 -
Asociace krajů ČR
,
Marbes consulting s.r.o.
-
technická podpora
,
print
,
home
,
login
,
česky